IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Е за това Киро пише че тролиш....
    няколко като мен спекуланти бъзикахме в четири , пет позиции Никиту и той качи цените....Виж докъде докарах в Хиката бройките купува до 3,15...от 3,1...и купих над 500 бр. преди него... другите си трая че не съм купил достатъчно.... В Гагарин ти е ясно че не минава без мен....
    Ти нищо не можеш да бъзикаш! Ти не си фактор, който може да влияе на търговията. Да не говорим, че твоята прогноза беше за спад. Ей, ама много бързо ги забравяте тези неща! Айде опитайте се да ги помните повече време, защото иначе ставате за смях пред форума.

    Айде много ви здраве!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      Много се кефя, че днес за пореден път нокаутирахме мецаните. Сега ще прасна няколко бири по този повод

      Е за това Киро пише че тролиш....
      няколко като мен спекуланти бъзикахме в четири , пет позиции Никиту и той качи цените....Виж докъде докарах в Хиката бройките купува до 3,15...от 3,1...и купих над 500 бр. преди него... другите си трая че не съм купил достатъчно.... В Гагарин ти е ясно че не минава без мен....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
        Напълно сериозно питам, нямам време да следя компании, които не са в портфолиото ми. Предпочитам вместо да губя половин ден някой да нахвърли 3-4 позиции, които да прегледам.
        Зрънчо, Доверие Холд от мен

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
          Ти сериозно ли питаш ?
          Напълно сериозно питам, нямам време да следя компании, които не са в портфолиото ми. Предпочитам вместо да губя половин ден някой да нахвърли 3-4 позиции, които да прегледам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
            Може ли да споделите идея кои акции от по ликвидните позиции извън групата на Химипортс са подценени. Генерирах едни 15к кеш от излизане от 1 позиция а се задават и дивиденти?
            Oт сфи ли излезе?

            Коментар


            • Много се кефя, че днес за пореден път нокаутирахме мецаните. Сега ще прасна няколко бири по този повод

              Коментар


              • Оллееее!!!
                Браво на всички включили се!
                Хубав ръст и хубав обем, надявам се да е само прелюдия към един горещ октомври!
                Поздравления и хубави почивни дни!

                Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Днес искам да пожелая, за пореден път, успех в инвестициите на всички!
                Надявам се да бутнем Софикс над 480, но и да не успеем днес посоката е натам!

                УСПЕХ!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                  Може ли да споделите идея кои акции от по ликвидните позиции извън групата на Химипортс са подценени. Генерирах едни 15к кеш от излизане от 1 позиция а се задават и дивиденти?
                  Ти сериозно ли питаш ?

                  Коментар


                  • Може ли да споделите идея кои акции от по ликвидните позиции извън групата на Химипортс са подценени. Генерирах едни 15к кеш от излизане от 1 позиция а се задават и дивиденти?

                    Коментар


                    • Аз не вярвам пък , че трола има акции поне за 20000, но ако му слушаш лупкането и биенето е най - великия инвеститор..:Лъже и пак лъже и спами..D.Може да се окаже в един момент, че само дивидентите са ни по големи от демото на трола

                      Коментар


                      • Биковете добре атакуват

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение

                          Извинявай мен ли визираш ?
                          Не, говоря за Киро и компания

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            Аз не вярвам, че човек който чака спад на пазара и пуска постоянно негативни новини има акции. То просто няма логика в това. Просто това не го вярвам.
                            Извинявай мен ли визираш ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              така е . прав си

                              нов връх на софка . УАУ
                              Почнаха да развързват кесиите купувачите като виждат че никой не продава на ниско вече.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                Аз е вярвам, че човек който чака спад на пазара и пуска постоянно негативни новини има акции. То просто няма логика в това. Просто това не го вярвам.
                                така е . прав си

                                нов връх на софка . УАУ

                                Коментар

                                Working...
                                X