IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    А ти какво чакаш
    Иначе ще е интересен този вот на недоверие - принципно дпс си гласуват винаги в подкрепа на герП, ако са наясно, че даденото нещо зависи от техните гласове, и винаги с бсп, а ко са сигурни, че от искането на комунетата няма да произлезе нищо повече от буря в чаша вода. Така че явно вече си имат Воля-та за този вот и всичко е точно - може само Мумията леко да пострада с едно лобистко законче в областта на аптеките, ма това е в реда на нещата. така че важните неща са еврозоната, ерго СПО-то на фибанкасъ, и нищо друго. Всичко друго е следствие
    Делото Рико.

    Коментар


    • Някой налази АДСИЦ-ите в BGREIT.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Пак се отклонявате от темата и пак ще ви създадат нова
        Модераторите така и не разбраха, че състоянието на борсата ни е проекция на състоянието и управлението в държавата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Пак се отклонявате от темата и пак ще ви създадат нова
          Че то ако не се отклоняваме, специално по тази тема няма да се пише с години

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
            Монти, аз за троловете говоря, не за партиите ГЕРБ са по-лоши от БСП, защото последните поне бързо се дънят и ни се махат от главата, така по-доволен ли си?
            Не ще кашеш ,герб не стават и да дойде който и да е но да е компентен.....

            Коментар


            • Пак се отклонявате от темата и пак ще ви създадат нова
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Монти, аз за троловете говоря, не за партиите ГЕРБ са по-лоши от БСП, защото последните поне бързо се дънят и ни се махат от главата, така по-доволен ли си?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                  Уф, по-дразнещи от троловете на ГЕРБ са само тези на БСП..
                  Така ли , едно време обвинявахме комунистите че извадиха тезата че всички са еднакви а ние сините бяхме лошитее...
                  Сега ти водиш същата теза гробарите са лоши но комунистите още по лоши и разводняваш темата....
                  Гажи герб е най доброто и престани да ни обработваш по комунистически.....за Тиквата..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                    Здравия..... дай конкретни предложения за бъдещ премиер, министри …. конкретни политики
                    От калинки и подлоги в управлението на читавите не им се дава възможност. Едва ли аз съм човека, който да казва кой какъв да става, но 10 години едни и същи номера и простотии в управлението идват в повече ! Как пък за толкова години нито една реформа или промяна не направиха в някоя област и сфера !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Кубрате какво БСП сънуваш ! Аз съм последния, който иска БСП да се връща на власт !
                      Здравко, не е за теб, за мнението под твоето с галопиращата инфлация, растежа, борда и конкурентноспособността.. Някои хора си намилат като на партиен пленум, без всякаква връзка с реалността..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        Груйче, чакам на летището обратно прибиращи се българи, ама нещо не виждам такива ! Не и в този наш живот !
                        А иначе тук на борсата идващите дивиденти от Корадо, Софарма и Софком сега Януари. И действително очаквам това загубено правителство да си отиде барабар с цялата крадлива шайка, която ни управлява ! И както в предишните ми постове бих ти казал въпроса не е в национализма или доходите само, а до качеството на живот у нас и в средата в която живеем ! Еврозоната с нищо няма да ни подобри, ако ние не искаме да има подобрение ! В калпава среда пак няма да има инвестиции !
                        Здравия..... дай конкретни предложения за бъдещ премиер, министри …. конкретни политики

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                          Уф, по-дразнещи от троловете на ГЕРБ са само тези на БСП..
                          Кубрате какво БСП сънуваш ! Аз съм последния, който иска БСП да се връща на власт !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                            Уф, по-дразнещи от троловете на ГЕРБ са само тези на БСП..
                            Котилото е с общо начало.

                            Коментар


                            • Уф, по-дразнещи от троловете на ГЕРБ са само тези на БСП..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                А ти какво чакаш
                                Иначе ще е интересен този вот на недоверие - принципно дпс си гласуват винаги в подкрепа на герП, ако са наясно, че даденото нещо зависи от техните гласове, и винаги с бсп, а ко са сигурни, че от искането на комунетата няма да произлезе нищо повече от буря в чаша вода. Така че явно вече си имат Воля-та за този вот и всичко е точно - може само Мумията леко да пострада с едно лобистко законче в областта на аптеките, ма това е в реда на нещата. така че важните неща са еврозоната, ерго СПО-то на фибанкасъ, и нищо друго. Всичко друго е следствие
                                Груйче, чакам на летището обратно прибиращи се българи, ама нещо не виждам такива ! Не и в този наш живот !
                                А иначе тук на борсата идващите дивиденти от Корадо, Софарма и Софком сега Януари. И действително очаквам това загубено правителство да си отиде барабар с цялата крадлива шайка, която ни управлява ! И както в предишните ми постове бих ти казал въпроса не е в национализма или доходите само, а до качеството на живот у нас и в средата в която живеем ! Еврозоната с нищо няма да ни подобри, ако ние не искаме да има подобрение ! В калпава среда пак няма да има инвестиции !

                                Коментар

                                Working...
                                X