IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • През 2018 г. българите са "инвестирали" 1,5 млрд.лв. в лотарията на Черепа .Браво ,браво ....Колко ли са новите пари влезли на борсата ни през същата година ? Така де ......само си питам

    Коментар


    • Когато КФН променя условия за издаване на облигации, тези решения не могат да са със задна дата Облекчават условията за публикуване Компании, които искат да емитират ценни книжа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kosuma Разгледай мнение

        Пич, какво взимаш за да подържаш този ентусиазъм?
        Трябва да е доста силно.
        На синтетика е

        Коментар


        • Не може да се отрече, че всеки опит за подем на борсата при появата на подходящи новини и условия през годините, бе покосяван безотказно от глупостите на бандата на пунтамара.
          М.... . ш..... ..й.о!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

            Дано да е така. ​​​​​​
            Всичко се постига с оптимизъм.
            Пич, какво взимаш за да подържаш този ентусиазъм?
            Трябва да е доста силно.
            МНЕНИЕТО МИ НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКА ИЛИ ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
              От края на миналия месец никой не вика и дума и темата потъна.
              Срамота!
              Без наличие на някаква (цивилизационна, ценностна, циклична, времева, др.) оптимистична нагласа, стоенето на борсата от някакъв момент нататък се обезсмисля.
              Поне темата да е на първа страница!

              Търсих някакво оптимистично инфо днес, но не можах много да се справя. Наблюденията ми са, че без помощта на великите Холдинги, който регулярно прехвърлят по милионче при цена +- 0%, вътрешните и автентични сили на борсата ни за обороция са примерно 150 х. дневно. Значи, днес беше просто поредният делничен ден.

              За отбиване на номера, ето нещо за четене:

              В търсене на инфлацията

              В странен свят живеем. Едно време да те обявят за инфлационист - това си беше срам
              А сега мечтаят, лелеят за нея.


              Начев, - голямо момче си, порастнал и изучил,- тия работи от после идват- Сятъй се!
              Днес дирят инфлация, - утре ще си дирят с кой да се състезават!- ала сал сянката им ще е до тях и ще големее!
              Х а сятъй се ЩО?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                От края на миналия месец никой не вика и дума и темата потъна.
                Срамота!
                Без наличие на някаква (цивилизационна, ценностна, циклична, времева, др.) оптимистична нагласа, стоенето на борсата от някакъв момент нататък се обезсмисля.
                Поне темата да е на първа страница!

                Търсих някакво оптимистично инфо днес, но не можах много да се справя. Наблюденията ми са, че без помощта на великите Холдинги, който регулярно прехвърлят по милионче при цена +- 0%, вътрешните и автентични сили на борсата ни за обороция са примерно 150 х. дневно. Значи, днес беше просто поредният делничен ден.

                За отбиване на номера, ето нещо за четене:

                В търсене на инфлацията

                В странен свят живеем. Едно време да те обявят за инфлационист - това си беше срам
                А сега мечтаят, лелеят за нея.
                Запек, Начка, запек. Пак дойдоха интересните времена. Пу-пу....

                Коментар


                • От края на миналия месец никой не вика и дума и темата потъна.
                  Срамота!
                  Без наличие на някаква (цивилизационна, ценностна, циклична, времева, др.) оптимистична нагласа, стоенето на борсата от някакъв момент нататък се обезсмисля.
                  Поне темата да е на първа страница!

                  Търсих някакво оптимистично инфо днес, но не можах много да се справя. Наблюденията ми са, че без помощта на великите Холдинги, който регулярно прехвърлят по милионче при цена +- 0%, вътрешните и автентични сили на борсата ни за обороция са примерно 150 х. дневно. Значи, днес беше просто поредният делничен ден.

                  За отбиване на номера, ето нещо за четене:

                  В търсене на инфлацията

                  В странен свят живеем. Едно време да те обявят за инфлационист - това си беше срам
                  А сега мечтаят, лелеят за нея.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
                    Експерт: Не купувайте при спад, предстои страшен "мечи пазар"!

                    http://www.infostock.bg/infostock/co...echi-pazarquot
                    Не сме забелязали бефебето да е достигнало някакви високи нива, да не говорим за рекордни.
                    Бруталното рали тепърва предстои!

                    Коментар


                    • Експерт: Не купувайте при спад, предстои страшен "мечи пазар"!

                      http://www.infostock.bg/infostock/co...echi-pazarquot

                      Коментар


                      • Уж рали чакаме а то ски спускане . Що така пак се начерви тая борсичка ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                          Мен днес здраво ме разтресе оптимизъмът. Целият съм изпълнен с вяра в бъдещето.
                          Дано да е така. ​​​​​​
                          Всичко се постига с оптимизъм.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                            Разбира се, че ще стане.
                            Мен днес здраво ме разтресе оптимизъмът. Целият съм изпълнен с вяра в бъдещето.

                            Коментар


                            • Какви са тия принцове дето се търгуват на БФБ ? Принц Фон Пройсен Кепитъл Лимитед АД ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                                Най малко бих си признал че съм се издънил с избора си.

                                И никой не говори непременно за криминална вина, аз не съм политик, ала политиците/министрите си носят политическа отговорност за големи скандали в ресорите си....вкл. и от бездействие продължило доста години.
                                бездействие е когато си знаел, но не си взел мерки за предотвратяването (например бившият екоминистър) ....... когато не са те информирали за нещо, то тогава какво вина да насиш? ...... вината носи този който си е затаил инфото за себе си и не е докладвал на началника...
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X