IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Може но трябва да ги направя.....гледам че ти ги правиш...по напред си в чакането на годо...
    Ето значи кой ще купува скоро

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Твоите може и да са такива
      Може но трябва да ги направя.....гледам че ти ги правиш...по напред си в чакането на годо...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        За мен са дълги позиции от който няма излизане.....
        Твоите може и да са такива

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          На запад бичите пазари почват нормално с покриване на къси позиции. В България късите позиции са реално кеш от страни.
          За мен са дълги позиции от който няма излизане.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Точно така а автора е мажото на велграф,галата,химснаб и мажото на фиб....нема и един пф в момента...
            На запад бичите пазари почват нормално с покриване на къси позиции. В България късите позиции са реално кеш от страни.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
              Мощно животно е, няма спор! Само веднъж да се ядоса и да тръгне в атака

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Малко странно да го кажа, но ми се струва, че на БФБ почва бичи тренд.
                Точно така а автора е мажото на велграф,галата,химснаб и мажото на фиб....нема и един пф в момента...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Малко странно да го кажа, но ми се струва, че на БФБ почва бичи тренд.
                  който не е подготвен ще страда

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Малко странно да го кажа, но ми се струва, че на БФБ почва бичи тренд.

                    Коментар


                    • Малко странно да го кажа, но ми се струва, че на БФБ почва бичи тренд.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        сега е ред на Кирето да пусне някоя негативна новина Той всъщност пускал ли е позитивни новини някога? Аз нямам такъв спомен, но може да съм пропуснал нещо
                        разбира се че е имало. Винаги когато не е пускал новина за деня, това е било позитивна
                        новина.

                        Коментар


                        • сега е ред на Кирето да пусне някоя негативна новина Той всъщност пускал ли е позитивни новини някога? Аз нямам такъв спомен, но може да съм пропуснал нещо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Solid149 Разгледай мнение
                            .Аз продължавам да си твърдя смешната прогноза, че точно когато целия западен свят изпадне в криза, нашата борсичка за черешки ще се превърне в един оазис, който няма и да помръдне при голям спад на запада.Пример в началото на годината почти целия свят изпадна в мечи пазар с по около 20 % надолу, а ние тук бедните и скромни, изоставени мишчици на БФБ си паднахме едно колосално 2 %
                            За тази година е така, ама забравяш да споменеш че преди това сме надолу с почти 30% за последните 2г...

                            А ако наистина удари здрава криза - може да сравниш те с колко паднаха 2008 и 2011/12 и нашето оазисче с колко...

                            Тогава ако си смел кажи че тоя път ще е различно...

                            ПС И се замисли каква е логиката да се държат мажовски шитове тук когато имаш възможност ( дай боже) да купуваш ликвидни истински блу чипове и дивидентни аристократи там на цени наполовина на сегашните.
                            И дали не само дребните, но и ПФ ще мислят така ако/когато дойде това време.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              Стига с тези добри новини че мецаните ще ги е яд цял ден

                              БВП нагоре, доходи нагоре, потребление нагоре, индустрията нагоре, безработица надолу, банкова система стабилна, БФБ дори малко нагоре за тази година.

                              А това въпреки хаоса който е в страната. С една борба с корупцията може да растем двойно по бързо - БВП на Румъния ръсте с 6% !!!

                              Коментар


                              • Коментар

                                Working...
                                X