IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    Не,
    сега трябва да почне да с е влиза поетапно , докато властва силно негативния сентимен./ Аз лично ако търгувах тук бих изчакал още малко да се понапечат нещата и индекса да спре да реагира на негативните новини или поне не много и тогава бих заел позиции. В момента гравитираме около дъното.

    Продажбата сега ще доведе до сериозни загуби и пропуснати ползи тези до сега са купували по - скъпо.
    Защо , около тези нива бяхме вече близо година преди две години / 560-580/ , в момента сме в период на възход след неуспеха на пробива на 540 и с поражение на опит на пробива на 580 ,сега се връщаме към 560 .....така че идва 560 ...и пак опит на 540....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение

      По принцип си прав, но има позиции по които спокойно може да се влезе сега и след около година след 50% печалба да се излезе.
      Възможно е. Нямам пророчески, нито ясновидски способности, затова може и да греша. Може пък през април да се случи някакво чудо и корумпираните гербаджии да получат позволение за влизане в "клуба на богатите".
      Кой знае какво предстои... Само гледам отстрани случващите се събития с пуканки и с все по-голям интерес...
      Last edited by Frosty; 04.02.2020, 18:26.
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение

        По принцип си прав, но има позиции по които спокойно може да се влезе сега и след около година след 50% печалба да се излезе.
        Поспекулирай с два-три примера, които според теб ще са 50% ъп до Коледа 2020. Форумът ще оцени и обосновка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
          Април месец, когато шефовете от Западна Европа покажат червен картон на Мухобойко и крадливата му корумпирана партия за еврозоната,
          ще има още турболенции. Така ми се струва на мене. Който има някакви активи в тази пародия на борса, да се освобождава от тях докато все още не е късно. Препоръка е.
          По принцип си прав, но има позиции по които спокойно може да се влезе сега и след около година след 50% печалба да се излезе.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
            Април месец, когато шефовете от Западна Европа покажат червен картон на Мухобойко и крадливата му корумпирана партия за еврозоната,
            ще има още турболенции. Така ми се струва на мене. Който има някакви активи в тази пародия на борса, да се освобождава от тях докато все още не е късно. Препоръка е.
            Не,
            сега трябва да почне да с е влиза поетапно , докато властва силно негативния сентимен./ Аз лично ако търгувах тук бих изчакал още малко да се понапечат нещата и индекса да спре да реагира на негативните новини или поне не много и тогава бих заел позиции. В момента гравитираме около дъното.

            Продажбата сега ще доведе до сериозни загуби и пропуснати ползи тези до сега са купували по - скъпо.

            Last edited by Todor Sabev; 04.02.2020, 17:25.

            Коментар


            • Април месец, когато шефовете от Западна Европа покажат червен картон на Мухобойко и крадливата му корумпирана партия за еврозоната,
              ще има още турболенции. Така ми се струва на мене. Който има някакви активи в тази пародия на борса, да се освобождава от тях докато все още не е късно. Препоръка е.
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Днес бе обявена официално войната в държавата - между институциите, между различните бизнес лобита и олигарси. Каква борса в такава среда?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                  Бруталното рали тепърва предстои!
                  Силна ти идва тая синтетика.Мини на трева

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                    Де да беше така... В някоя друга държава може. Ама ето нещо оптимистично - след като дори моя оптимизъм започва да се изпарява, няма как да не тръгнем нагоре...
                    Да не ти пука! Всичко е преходно, и това ще мине.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                      Oт днес нататък сме само нагоре! Няма накъде вече. Парите от търкането на лотарийни билетчета ще влизат директно на БФБ, а резултата ще е почти същия.
                      Де да беше така... В някоя друга държава може. Ама ето нещо оптимистично - след като дори моя оптимизъм започва да се изпарява, няма как да не тръгнем нагоре...
                      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                      Коментар


                      • Като отмине "бурята в чаша вода", нали така се изразиха за протестите, които предшестваха сегашните циркове.
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                          Та... кога казахте почваме да растем?
                          Oт днес нататък сме само нагоре! Няма накъде вече. Парите от търкането на лотарийни билетчета ще влизат директно на БФБ, а резултата ще е почти същия.

                          Коментар


                          • Та... кога казахте почваме да растем?
                            Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Разбира се, това горното с лайковете, е поредната фейк новина, базирана на драсканици в медиите, без да се проверят фактите, а те са, че "инвестицията" е от 700 милиона лева (това показва отчета за 2018 на Ню геймс АД), а като сложим изплатените печалби от 450 милиона (огромната част от които са "реинвестирани" в малки печалби от по 5-10 лева), то реалната "инвестиция" е около 250 милки - има-няма по 40 кинта на човек, без да броим децата, т.е. "невъобразимите" 3,5 лева на месец на човек - едно талонче месечно!!!

                              Ма важно е да има шок заглавия и дъра-бъра - четете бе, четете оригиналите, а не "статиите" в блиц, пик, спиртал и прочие парцали - очаквам поне в Инвестора нивото да е по-високо от кварталната седянка в Чепинци, дето чули нещо по "талавизуръ"
                              Благодаря ти ,че ме просветли . Айде със здраве .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от unseen Разгледай мнение
                                През 2018 г. българите са "инвестирали" 1,5 млрд.лв. в лотарията на Черепа .Браво ,браво ....Колко ли са новите пари влезли на борсата ни през същата година ? Така де ......само си питам
                                Разбира се, това горното с лайковете, е поредната фейк новина, базирана на драсканици в медиите, без да се проверят фактите, а те са, че "инвестицията" е от 700 милиона лева (това показва отчета за 2018 на Ню геймс АД), а като сложим изплатените печалби от 450 милиона (огромната част от които са "реинвестирани" в малки печалби от по 5-10 лева), то реалната "инвестиция" е около 250 милки - има-няма по 40 кинта на човек, без да броим децата, т.е. "невъобразимите" 3,5 лева на месец на човек - едно талонче месечно!!!

                                Ма важно е да има шок заглавия и дъра-бъра - четете бе, четете оригиналите, а не "статиите" в блиц, пик, спиртал и прочие парцали - очаквам поне в Инвестора нивото да е по-високо от кварталната седянка в Чепинци, дето чули нещо по "талавизуръ"
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X