IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Загубите са огромни! А по-лошото е, че аз поне не мога да си извадя никакъв извод от тях. Нито мога да предвидя вирус, нито да знам дали ще се превърне той в пандемия, а за последиците от него въобще да не говоря. Бях си уговорим кредит за първи път през живота и всичко беше сигурно, но днес получих обаждане, че няма да стане. Иначе това ми бе плана при срив - да взема кредит... Репото е скъпичко, а и от ИП получих съобщение, че са затворили офисите, та не знам дали е възможно без физическо присъствие и това да стане.
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Купих малко Софарма за да видя дали парацетамола им върви и повече трасе за проверка на този дивидент дали ще го има....?
      Май и на теб ти взе акъла вироса и взе че изчатка. А има доста време преди финала.
      Но това е добре, знаем колко си дългосрочен - за теб това е мръсна дума и още утре купеното от днес ще бъде оферирано за жълти стинки. Жалка картина и жалка история

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
        Някой беше писал,че във форума били останали един микробус хора,ама като гледам,"Ориентекспрес"ще се напълни!Което е хубаво!
        И с какво ще се напълни? ...С камънье и дърве...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
          Някой беше писал,че във форума били останали един микробус хора,ама като гледам,"Ориентекспрес"ще се напълни!Което е хубаво!
          А и бфб-то най-сетне заприлича на нормална борса. Който има желание - кеф му акции на хубави цени, кеф му и хубави обороти...
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

            Аз чакам Дау на 18к но и в момента имам ордери купува
            Купих малко Софарма за да видя дали парацетамола им върви и повече трасе за проверка на този дивидент дали ще го има....?

            Коментар


            • Някой беше писал,че във форума били останали един микробус хора,ама като гледам,"Ориентекспрес"ще се напълни!Което е хубаво!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение
                Днес наместих 20% от кеша. Интереси времена!
                Рано е. Избързвате. Поне след месец трябва да се гледа, какво е дережето

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  Мисля днес ударихме поне краткосрочно дъното на запад. Кой купил, купил :P
                  Купихме ама малко, да пробваме дъната. Най-вероятно ще има още надолу.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение
                    Днес наместих 20% от кеша. Интереси времена!
                    Дреме ми какво и къде си наместил

                    Коментар


                    • Днес наместих 20% от кеша. Интереси времена!

                      Коментар


                      • Днес приключих с покупките. Ако Софикс бутне 400 ще купувам пак по-малко с голямо нежелание

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          Е само ще констатирате ли ? Кога и дали ще купувате кажете, защото сривовете всички ги виждаме
                          Аз чакам Дау на 18к но и в момента имам ордери купува

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Хихихи навсякъде е мазало.Дау отвори с гап както си мислех.Спряха търговията и сега е -9 %. Софикса гледам 424 станал.Абе егати и пира настана.Красива работа!! Тоя срив го чаках 12 г.
                            Имаше един виц,който звучеше така:"Не е хи-хи,ами е фи".

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                              Вече - 11
                              Е само ще констатирате ли ? Кога и дали ще купувате кажете, защото сривовете всички ги виждаме

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                                Мисля днес ударихме поне краткосрочно дъното на запад. Кой купил, купил :P
                                То и в петък го ударихме същото.
                                Не виждам поводи за нагоре.
                                М.... . ш..... ..й.о!

                                Коментар

                                Working...
                                X