IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

    Извинявай! Помислих друго!
    Това сега го казвам, най-добронамерено, чисто от човешка гледна точка! Не се гъбаркам!

    Ако съм на твое място, много добре бих обмислил нещата. Не са времена, които предполагат да се поемат рискове!

    За мен загуби без кредит, винаги е по-добре от загуби + кредит!
    Нещата много ще загрубеят! Независимо дали имаш бизнес или си работник, помни, че от тук на сетне, нищо няма да е същото! Доходите на никой вече не са сигурни!

    Всички трябва да стъпваме много внимателно!
    Ставаше дума за кредит с вноска 400 лв на месец за 5 години, въобще не е голям кредит. Исках да го взема просто за да се успокоя, че все пак съм предприел нещо при тази ситуация. По-скоро психически да съм доволен от себе си, че съм взел някакво решение. ПРи положение, че нямам никакви други кредити, наеми, лизинги и т.н. съм спокоен. Все пак съм на около 40 и не е редно такава сума да ме плаши

    П.П. Всъщност изплащам част от апратмент, ама той не е към институция и не го броя
    Last edited by 15%; 16.03.2020, 18:47.
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Ако имаш доста акции преструктурирай не вярвам да нямаш шит за продаване.......?
      А, най-вероятно имам шитове, но в моята глава не са такива и не ми се продават, още по-малко на тези цени. Спокоен съм, чак се плаша колко съм спокоен
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

        Кредита бе от побанка и е потребилски, няма никаква връзка с борсата!
        Извинявай! Помислих друго!
        Това сега го казвам, най-добронамерено, чисто от човешка гледна точка! Не се гъбаркам!

        Ако съм на твое място, много добре бих обмислил нещата. Не са времена, които предполагат да се поемат рискове!

        За мен загуби без кредит, винаги е по-добре от загуби + кредит!
        Нещата много ще загрубеят! Независимо дали имаш бизнес или си работник, помни, че от тук на сетне, нищо няма да е същото! Доходите на никой вече не са сигурни!

        Всички трябва да стъпваме много внимателно!
        Last edited by Mike Florida; 16.03.2020, 18:34.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

          Еми аз като нямам кеш не ме интересува дали работи или не. Така или иначе няма да продавам, а за покупки няма кеш.
          Ако имаш доста акции преструктурирай не вярвам да нямаш шит за продаване.......?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

            Еми замисли се сам!
            Ако в дадената ситуация може да имаш гапове в цената от +++++колкото се сетиш, какви репа????
            Кредита бе от банка и е потребилски, няма никаква връзка с борсата!
            Last edited by 15%; 16.03.2020, 18:26.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              На какво основание отказаха кредита ?
              Моя близка се обади да ми го каже с думите "нареждане от много горе", не съм я разпитвал за формалното оправдание. Съмнявам се да ме лъже, даже каза, че е говорила с нейни бивши колежки от други 2 банки и там било същото до второ нареждане.
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                На какво основание отказаха кредита ?
                Еми замисли се сам!
                Ако в дадената ситуация може да имаш гапове в цената от +++++колкото се сетиш, какви репа????

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Борсата е съобщила че ще работи ......при намален състав!
                  Еми аз като нямам кеш не ме интересува дали работи или не. Така или иначе няма да продавам, а за покупки няма кеш.
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    Да, уговорен в петък кредит днес ми бе отказан.
                    Карол ми изпратиха съобщение, че офисите са им затворени и само по скайп била възможна комуникация. Не съм ги питал дали така може да направим репо, но като говорих с тях миналата седмица ме помолиха да отида до офис.
                    На какво основание отказаха кредита ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                      Да, уговорен в петък кредит днес ми бе отказан.
                      Карол ми изпратиха съобщение, че офисите са им затворени и само по скайп била възможна комуникация. Не съм ги питал дали така може да направим репо, но като говорих с тях миналата седмица ме помолиха да отида до офис.
                      Борсата е съобщила че ще работи ......при намален състав!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                        Да, уговорен в петък кредит днес ми бе отказан.
                        Карол ми изпратиха съобщение, че офисите са им затворени и само по скайп била възможна комуникация. Не съм ги питал дали така може да направим репо, но като говорих с тях миналата седмица ме помолиха да отида до офис.
                        По-долу писах за идентична ситуация и с Бенча. Касови операции няма.
                        интересно е, че са приключили и финансирането до Т+2.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                          отказват кредити?
                          Кой ИП е затворил - днес Елана в Пд работи, дори за утре имахме уговорка за кафе.
                          Да, уговорен в петък кредит днес ми бе отказан.
                          Карол ми изпратиха съобщение, че офисите са им затворени и само по скайп била възможна комуникация. Не съм ги питал дали така може да направим репо, но като говорих с тях миналата седмица ме помолиха да отида до офис.
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                            Май и на теб ти взе акъла вироса и взе че изчатка. А има доста време преди финала.
                            Но това е добре, знаем колко си дългосрочен - за теб това е мръсна дума и още утре купеното от днес ще бъде оферирано за жълти стинки. Жалка картина и жалка история
                            Не те разбирам....Обявих ниво на покупки на 2,50 на Софарма и Трасе на 3-30 лв , поради това че Трасе не влезе в софикс купените под 3 ги продадох....и свалих таргета на 2,50 и взех на 2,16-2,20 ...Софарма мисля че чичо Оги няма да я остави на 2,4 + на колкото ги купих през месец април и някакъв дивидент на трасе ще го върне към 3,50....Ако не стане излизам на колкото е в момента ....

                            П.П. Все пак съм обявил Софикс 430 за тази година....малко ще купя заради прогнозата.....която вече е за по надолЕ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              Загубите са огромни! А по-лошото е, че аз поне не мога да си извадя никакъв извод от тях. Нито мога да предвидя вирус, нито да знам дали ще се превърне той в пандемия, а за последиците от него въобще да не говоря. Бях си уговорим кредит за първи път през живота и всичко беше сигурно, но днес получих обаждане, че няма да стане. Иначе това ми бе плана при срив - да взема кредит... Репото е скъпичко, а и от ИП получих съобщение, че са затворили офисите, та не знам дали е възможно без физическо присъствие и това да стане.
                              отказват кредити?
                              Кой ИП е затворил - днес Елана в Пд работи, дори за утре имахме уговорка за кафе.

                              Коментар


                              • ЕС затяга късите продажби на фона на катастрофата с коронавирус
                                https://es.reuters.com/article/topNe...KUwFv4SN99Ntsc


                                Коментар

                                Working...
                                X