IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Промяната в Бг трябва да дойде от този тип хора и компании:

    https://forbesbulgaria.com/2020/07/1...%d0%b0-%d1%85/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
      От тук нататък единственото, което би подействало позитивно на бфб-то е оставката на Борисов и падането на правителството на герп.
      Напротив,този път и оставката няма да помогне!

      Не залагайте повече от 1 път на един и същ кон, са казали комарджиите!

      При предишните оставки имаше гарантирани евро-фондове за спешно усвояване което си беше особен вид катализатор.Сега има една студена съблекалня от която след 1.10. ще стане още по-тежка (безпарична).
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • КНСБ: Прогнозите за -7% спад на икономиката ще станат реалност наесен

        Властта трябва да си отвори ушите и да чуе протестиращите, призова лидерът на синдиката

        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Доста мрачна перспектива пред бфб-то:

          https://www.investor.bg/ikonomika-i-...naesen-308182/
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
            След като и ERM-2 не подейства позитивно на борсата, не знам какво би.
            Кръв, свинска

            Коментар


            • На Запад бодро вървят нагоре. Днес само имат по 2% средно.

              Коментар


              • От тук нататък единственото, което би подействало позитивно на бфб-то е оставката на Борисов и падането на правителството на герп.
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • След като и ERM-2 не подейства позитивно на борсата, не знам какво би.
                  Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Toлкова утепани сме като борса, че даже и зелено барче не можахме да направим след новината за ЕРМ2 И купувачи няма и продавачи няма и така си седим окачени да съхнем на слънце, докато се изсушим като чирози
                    без препоръка
                    E как бе, не видиш ли че със 700лв денс софка е почти % нагоре...още 70к и ще стане 700

                    Коментар


                    • Toлкова утепани сме като борса, че даже и зелено барче не можахме да направим след новината за ЕРМ2 И купувачи няма и продавачи няма и така си седим окачени да съхнем на слънце, докато се изсушим като чирози
                      без препоръка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                        Значи пълним в ниското за..... Внуците..?..
                        На практика така се получава ! Пълним, допълваме и чакаме по добри времена !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          На нашата борса много често се случва пазара да реагира само на лошите новини, а положителните се пропускат. И още нещо ми се струва важно да кажа кое спъва ръста на пазара ни от няколко години. А то е, че когато пазарите навън растат при нас все се случват някакави местни и локални събития и катаклизми като КТБ преди няколко години, които водят до трайно отдръпване от пазара. Но основното все пак за пазара ни е неблагоприятната среда за бизнес и неадекватността на правителството.
                          Значи пълним в ниското за..... Внуците..?..
                          М.... . ш..... ..й.о!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                            Утре ако не "дойде" новината, както сочат математиката и коалиционната лоялност, ще остане ли в статистиката Механизма, без да бъде отразен ценово...
                            Излиза така, че у нас положителните събития винаги има кой да ги задуши и превърне в тегоба, борсова тегоба. Перфектен тайминг за последния път, умориха години чакане. Май наистина матряла е такъв, какъвто е.
                            На нашата борса много често се случва пазара да реагира само на лошите новини, а положителните се пропускат. И още нещо ми се струва важно да кажа кое спъва ръста на пазара ни от няколко години. А то е, че когато пазарите навън растат при нас все се случват някакави местни и локални събития и катаклизми като КТБ преди няколко години, които водят до трайно отдръпване от пазара. Но основното все пак за пазара ни е неблагоприятната среда за бизнес и неадекватността на правителството.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              дакса пада вие дигате !

                              Шикългрубер
                              Пълнят гуша на соросоида. После ще се питат ама що така бе Миме

                              Коментар


                              • дакса пада вие дигате !

                                Шикългрубер

                                Коментар

                                Working...
                                X