IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Ako беше Ендер щеше да каже , че е направил милиони и да не покаже нищо.. Аз съм скромен и упорит..
    Не знам къде са те обучавали на пропаганда, но никога не съм коментирал, колко пари съм направил. Моля да си запазиш силиците и умения за аудитория, пред която манипулациите ти минават. Разбрахме вече, че форума не е такава.

    Коментар


    • Ako беше Ендер щеше да каже , че е направил милиони и да не покаже нищо.. Аз съм скромен и упорит..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bond009 Разгледай мнение
        Тогава от играх успешно Даймлер..
        Браво. Ако беше Kiro щеше да каже, че лъжеш и да поиска скрийншот.

        Коментар


        • Тогава от играх успешно Даймлер..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bond009 Разгледай мнение
            Ще влезна и в САЩ като паднат акциите..
            Че къде беше март месец?

            Коментар


            • Ще влезна и в САЩ като паднат акциите..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Никъде Монти..Като мине кризата пак ще видим , кой как е излезъл от нея..Аз събирам от 2г. кеш..
                Кире не се занимавай с това БФБ.Послушай ме и ела на американския пазар.Той е като вселена.В момента държа кеш само.Разпродадох акциите вчера с печалба.Пазара все още върви положително настроен,но започнаха да излизат много лоши отчети.Фалират много големи компании.Спекулирам като дей трейдър и днес например само от една тъпа акция съм 380 $ печалба до момента за 4 часа. А имам да търгувам още 6 часа с афтър маркета.Казвам ти го приятелски не се занимавай с тая измама бфб.Тук има регулации и стотици яки компании които дават дивидент и правят капиталов ръст.

                Коментар


                • Доста време ще събираш, ако разчиташ само на мизерните доходи на ниско-бюджетен форумен трол.
                  Струва си да си потърсиш свястна работа, в случай че те бива за нещо друго.

                  Ender-4D, когато ти спрат парите милиционеркомунистите, и ти свърши мизерната борса какво ще правиш..ОСВЕН ДА СЕ ДУПИШ ПАК ЗА ПАРИ..какво стана с милионите смешен трол на мутрите..КОЙ ЗНАЕ КОЛКО ТИ Е СМЕШНО ПОРТФЕЙЧЕТО..или мислиш да полежиш за безплатна храна в ЦСЗ..Научи ли поне от мутрите кавала, че и там ще ти трябва..

                  Дай нова прогноза да се посмеем..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                    Неохим,Алтерко.,ЧЕЗ Разпределение.....?
                    Дааа ..? Мислих ги...Чез ще имат развитие но при продажба...в тази политическа криза няма да има кой да ги даде...Алтерко слабо ликвидна и капак на 4 ..Неохим лош мажо ? Но цената върнат от 15 на 30..Купува се хика ,трасе и доверие...? За първите две е ясно ,но за доверие .
                    ? ДОВЕРИЕ го сложих някой да каже защо да купуваме сега...?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                      Неохим,Алтерко.,ЧЕЗ Разпределение.....?
                      По - скоро FIB и HIKA . В хика нямам .
                      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Хайде да помислим ако се обърне палачинката къде ще има успех...ТРАСе вече бяга, албенката е зле заради сезона,планината и м+с ще са с големи трудности,банките под надзора и що ще се намери ,хим стана мастодонт на глинени крака, Фармата уж ракета а пори дълбините ,доверие зависи от молдова,наемите в адсиц се предоговорят...Та ?
                        Неохим,Алтерко.,ЧЕЗ Разпределение.....?
                        Last edited by спекуланта; 16.07.2020, 16:25.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Никъде Монти..Като мине кризата пак ще видим , кой как е излезъл от нея..Аз събирам от 2г. кеш..
                          Доста време ще събираш, ако разчиташ само на мизерните доходи на ниско-бюджетен форумен трол.
                          Струва си да си потърсиш свястна работа, в случай че те бива за нещо друго.

                          Коментар


                          • Никъде Монти..Като мине кризата пак ще видим , кой как е излезъл от нея..Аз събирам от 2г. кеш..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Милионите ЗДРАВКО ги направиха господарите на троловете- крадене и корупция..

                              Крадците в затвора..
                              Хайде да помислим ако се обърне палачинката къде ще има успех...ТРАСе вече бяга, албенката е зле заради сезона,планината и м+с ще са с големи трудности,банките под надзора и що ще се намери ,хим стана мастодонт на глинени крака, Фармата уж ракета а пори дълбините ,доверие зависи от молдова,наемите в адсиц се предоговорят...Та ?

                              Коментар


                              • Милионите ЗДРАВКО ги направиха господарите на троловете- крадене и корупция..

                                Крадците в затвора..

                                Коментар

                                Working...
                                X