IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.infostock.bg/infostock/ar...phicsNew/SOFIX

    следва кота 480
    Last edited by inta53; 31.01.2016, 22:44.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      И аз така.Особено от едната ми компания не само, че съм доволен а даже и много приятно изненадан
      ще взема да си купя от шефката ,мажоретка но в по късен план....нека минат тестовете....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        аз съм доволен от отчетите на дружествата които ме интересуват и това ми е достатъчно. Накъде ще ходи пазара слабо ме интересува.
        И аз така.Особено от едната ми компания не само, че съм доволен а даже и много приятно изненадан
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
          А аз се надявям DAX да ми донесе нови минимум 30% и през февруари. От месец насам съм на СFD и годишните очакания от БФБ ги отвях без усилия.
          Жалко, че губих време в чакане от лятото насам.
          Аз също чакам банките и други проблемни акции на ДАХ да реагират на горе ,но ..... а може и да не си сбъркал че сега влизаш или още чакаш.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Утре ще бъде важен ден за борсата ,особенно как се приемат годишните отчети при повечкото компании....
            да се надяваме ,че преоценките в последния ден на януари ще качат ентусиазЪма и при новоизлезлите отчети....
            А аз се надявям DAX да ми донесе нови минимум 30% и през февруари. От месец насам съм на СFD и годишните очакания от БФБ ги отвях без усилия.
            Жалко, че губих време в чакане от лятото насам.

            Коментар


            • аз съм доволен от отчетите на дружествата които ме интересуват и това ми е достатъчно. Накъде ще ходи пазара слабо ме интересува.

              Коментар


              • Утре ще бъде важен ден за борсата ,особенно как се приемат годишните отчети при повечкото компании....
                да се надяваме ,че преоценките в последния ден на януари ще качат ентусиазЪма и при новоизлезлите отчети....

                Коментар


                • https://fxmedia.s3.amazonaws.com/art...-cicle-2-1.jpg
                  интересен поглед върху икономическите цикли
                  "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Какво ставва със Софикс, защо не бие мечките вчера и днес, да не е отишъл в алпите на ски !?
                    тук съм си

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Какво ставва със Софикс, защо не бие мечките вчера и днес, да не е отишъл в алпите на ски !?
                      СОФИКС заслужено си почива и в понеделник пак ги почва.Аз ще помагам с к'вото мога, но повече ще се забавлявам защото моите фирми вадят добри отчети.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Какво ставва със Софикс, защо не бие мечките вчера и днес, да не е отишъл в алпите на ски !?
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Не този купува в адванс, алкомет, икх, фниб..даже ми намирисва на твоя алианц
                          И той предполагам.... ,но ще проверя имам сделка в ХИКА....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Някой направи репа в химснаб....и изкупи бая шитове...
                            като гледам галата ,нов век , велграф ,регала ,холдинг варна ... плюс обикновено участвалите...
                            Не е препоръка...
                            Не този купува в адванс, алкомет, икх, фниб..даже ми намирисва на твоя алианц

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              Някой се поразшета по определени позиции
                              Някой направи репа в химснаб....и изкупи бая шитове...
                              като гледам галата ,нов век , велграф ,регала ,холдинг варна ... плюс обикновено участвалите...
                              Не е препоръка...

                              Коментар


                              • Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X