IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 200лв оборот за 1 час !!?! Има ли друга такава борса някъде?!?!

    Коментар


    • Чаканата оставка би ли повлиала положително на оптимизма?
      Моето мнение е че ослушването ще продължи поне до изборите, когато и да са те.
      Last edited by polax; 10.09.2020, 18:08.

      Коментар


      • БЕЗ ПОЛИТИЧЕСКА НАМЕСА В БИЗНЕСА!

        И незрящите в България виждат как политическото напрежение в страната нараства с всеки ден. Преобладаващо е мнението, че развитието на България в последните години не се осъществява с необходимите темпове и дистанцията спрямо другите страни в преход в ЕС се увеличава. Основни вътрешни задържащи фактори са ...

        http://bica-bg.org/%d0%b1%d0%b5%d0%b...5%d1%81%d0%b0/
        Last edited by Innocent; 11.09.2020, 11:02.

        Коментар


        • Най сетне някакъв силен европейски глас да произнесе!

          -" Спрете парите на тези бандити на власт в България

          "


          Изказване на ирландката Клеър Дали - депутат в Европейския парламент от групата на Европейска обединена левица/Северна зелена левица, на заседанието на Комисията за граждански свободи, правосъдие и вътрешни работи (LIBE) в европарламента. Думите ѝ са по повод оценката, която направи еврокомисар Вера Йоурова за състоянието на Механизма за сътрудничество и проверка на България и дали ще бъде прекратен заради напредъка на страната.


          Шокирана съм от думите на еврокомисар Вера Йоурова за ситуацията в България. Мисля, че те представят картина, напълно противоположна на реалността в тази страна."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

            Типична класика - абсолютно същите намеци чувах от някои форумци и преди 7 години есента на 2013 когато основно се прехвърлих отвъд океана - при ралито през годината как се набабанвам точно на върха...a пък софка не е мръднала и милиметър за това време.
            Който гони върхове както и дъна, веднъж, два, седем пъти, на осмия или деветият, а може и на 15стия път ще падне или ще му станат нещата. Нищо не е дадено. Важното е ливъриджа да не го изхвърли преди това.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Рано или късно ще излезем от тази дупка!
              Съгласен съм с анализа на Карол и мисля, че качващите се в момента на американското конче, може да се окажат с тежки синини. Софикс, от друга страна е на 430 пункта - много по-безопасни нива за вход...
              Типична класика - абсолютно същите намеци чувах от някои форумци и преди 7 години есента на 2013 когато основно се прехвърлих отвъд океана - при ралито през годината как се набабанвам точно на върха...a пък софка не е мръднала и милиметър за това време.

              Коментар


              • Помните ли Сталина март месец, като ни плашеше. Заедно с Тедрос. Най-бедните и болни държави излъчили представители да управпляват парите и здравето на света. Пълен смях. Проговорят ли, чета само заглавието, усмихвам се и не чета повече. Как не ги е срам? За един висок световен пост да си дадеш достойнство и всичко.
                https://www.investor.bg/drugi/338/a/...aksina-311725/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                  Няма значение икономиките вече. Акциите не искат и не могат да падат. Масово кеша е в изобилие и всеки гледа да го уползотвори максимално бързо, защото идва още от същото. Само тук умниците продължават да бягат акциите и да трупат кеш, от какъв зор поне на мен не ми е ясно.
                  На теб нищо не ти е ясно

                  Коментар


                  • Няма значение икономиките вече. Акциите не искат и не могат да падат. Масово кеша е в изобилие и всеки гледа да го уползотвори максимално бързо, защото идва още от същото. Само тук умниците продължават да бягат акциите и да трупат кеш, от какъв зор поне на мен не ми е ясно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                      Наистина в много неща няма логика. Иначе каква е логиката да правиш печалби и да не ги споделяш с останалите акционери , а само със себе си?
                      То логика си има. Само морала липсва

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                        добре, а каква е логиката да отчиват печалби само на хартия ( и да плащат данъци за това) ?
                        Наистина в много неща няма логика. Иначе каква е логиката да правиш печалби и да не ги споделяш с останалите акционери , а само със себе си?
                        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                          И да. Последно. Задължително обратно изкупуване и дивидент. Това гарантира че печалбата е реална и паричните потоци са истинск , защото от компаниите отчитат печалби само на хартия, а в същото време едвам номинал поддържат .
                          добре, а каква е логиката да отчиват печалби само на хартия ( и да плащат данъци за това) ?

                          Коментар


                          • И да. Последно. Задължително обратно изкупуване и дивидент. Това гарантира че печалбата е реална и паричните потоци са истинск , защото от компаниите отчитат печалби само на хартия, а в същото време едвам номинал поддържат .
                            Last edited by MrSi; 09.09.2020, 12:10.
                            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                            Коментар


                            • Второто правило за да инвестирам някъде е Мажоритсря да бъде създател или ако не , то поне съосновател на компанията която продава а, не назначен и придобил бизнеса по какъвто и да е съмнителен начин .
                              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Темата за набабанването си е класика, спор няма, но по-яката беше "Какъв автомобил подхожда на голям инвеститор" или нещо от сорта. Славни времена - някои хора още живеят с парите оттогава, други пък все още се псуват що не излязоха навреме, а трети, дето са влезли през 2010-11, сега се имат за великите инвеститори, слагат етикетчета "най" и си мислят, че всичко, дето хвърчи, се яде. Пазар, кво да го правиш
                                Помня помня, в цитиранта тема имаше майтапчийски предложения отделно за инвеститорите в хдпат - как да ходят на ОСА А малко след това излезе и лаф на един мазен банкер, (завършил химия ако не ме лъжат спомените), че "При торнадо и магарето може да лети"
                                Изобщо - готини времена

                                Коментар

                                Working...
                                X