IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
    Кирил Петков за премиер !!!
    То Слави Трифонов от сега го лансира.
    Аз ще изчакам година-две, преди да го величая.

    Коментар


    • Кирил Петков за премиер !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
        Ха ха сега работното време ли ви е трън в очите?! Ми като не ви кефи има и други пазари бе! Някой на сила ли ви кара да търгувате тук? Аман от палячовци!
        Не казах ли същото?! Ха ха ха

        Коментар


        • Ха ха сега работното време ли ви е трън в очите?! Ми като не ви кефи има и други пазари бе! Някой на сила ли ви кара да търгувате тук? Аман от палячовци!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
            Борса с 20 сделки за 2 часа. Мисля, че на БФБ може да бъде въведена официално обедната почивка с прекъсване на търговията от 12 до 1.
            Ма ти не знаеш ли че преди време борсата не работеше до 17.00 ? ха ха ха

            Коментар


            • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
              Борса с 20 сделки за 2 часа. Мисля, че на БФБ може да бъде въведена официално обедната почивка с прекъсване на търговията от 12 до 1.
              Какво Ви пречи като работи без прекъсване за обедна почивка?

              Коментар


              • По-скоро - всеки ден да е празник с прекъсване за 15-20мин за да минат сделките

                Коментар


                • Борса с 20 сделки за 2 часа. Мисля, че на БФБ може да бъде въведена официално обедната почивка с прекъсване на търговията от 12 до 1.

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Медиана: „Има такъв народ“ излиза пред ГЕРБ и БСП, които почти се изравняват


                      Гърбавите може не само да загубят, но даже да са трети! Това ако не е оптимистична новина, здараве му кажи

                      десет години все това пишат преди изборите и после пак герб-авите отпред ........ не ми се вярва двете комунистически партии да са на второ и трето място с изравнени резултати ...... хайде на бас на една бутилка!!!
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Медиана: „Има такъв народ“ излиза пред ГЕРБ и БСП, които почти се изравняват


                        Гърбавите може не само да загубят, но даже да са трети! Това ако не е оптимистична новина, здараве му кажи

                        И е съвсем логично.. всеки ден им вадят нови и нови грозни и нагли далавери.. колкото и да е сляп народа няма как да не прогледне!

                        Мечета, опичайте си акъла.. Боко ни потиска борсата толкова години.. Пост ГЕРБ ерата може да откара пазара и индексите ни много нагоре.. все още масата не е налазила БФБ, ЕТФ-а не е станал 50-100 млн. Може да се окаже че последните 7-8 месеца са били само загрявка за това което предстои
                        Пазара като цяло би следвало да се покачва, но има едно голямо НО. Искам да кажа че лично аз смятам че няма да расте целия пазар равномерно близките месеци до година.

                        1.Това дали управлява ГЕРБ , БСП , ДПС или който и да било няма да направи от шитове читави. Така наречените КОТВИ на БФБ могат да си седят на текущите нива докато другите могат да скочат двойно. - и ето ти Софка на 700
                        2. В този ред на мисли е напълно възможно експат фонда да остане временно символичен. Кой би купил скъпа риба ама вътре пробутана и малко от вмирисаната и застояла скумрийка?
                        Ето защо вместо Софикс , е добре да бъде въведен някой индекс отговарящ на желанията както на дребните така и на големите.
                        Щом от БФБ не желаят 20 компании с минимум 250 акционери за нови правила за Софикс, то е редно да се създаде подобен индекс и тогава да се види разликата в броя на сделки между единия и другия индекс, защото на БФБ и трябват много на брой дребни спекуланти, а не 10 фонда които си уреждат блок сделки.
                        Last edited by MrSi; 16.06.2021, 23:27.
                        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                        Коментар


                        • Отдавна чакам този момент да паднат крадливите мутрокомунисти..При съставяне на правителство възхода на БФБ ще продължи..А тук с години едни мутротролове предричаха 4 и 5 мандат на ГЕРБ..КРАДЦИТЕ В ЗАТВОРА..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Медиана: „Има такъв народ“ излиза пред ГЕРБ и БСП, които почти се изравняват


                            Гърбавите може не само да загубят, но даже да са трети! Това ако не е оптимистична новина, здараве му кажи

                            И е съвсем логично.. всеки ден им вадят нови и нови грозни и нагли далавери.. колкото и да е сляп народа няма как да не прогледне!

                            Мечета, опичайте си акъла.. Боко ни потиска борсата толкова години.. Пост ГЕРБ ерата може да откара пазара и индексите ни много нагоре.. все още масата не е налазила БФБ, ЕТФ-а не е станал 50-100 млн. Може да се окаже че последните 7-8 месеца са били само загрявка за това което предстои
                            ЕТФ-а към 20 милиона да отиде ще подсили страшно много бичи цикълът. Много пари са в очакване на добри новини за да влязат на БФБ. Според мен сме тръгнали към Софикс 800 !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              ЕТФ-а не е станал 50-100 млн.
                              Ухаааааа

                              Коментар


                              • Медиана: „Има такъв народ“ излиза пред ГЕРБ и БСП, които почти се изравняват


                                Гърбавите може не само да загубят, но даже да са трети! Това ако не е оптимистична новина, здараве му кажи

                                И е съвсем логично.. всеки ден им вадят нови и нови грозни и нагли далавери.. колкото и да е сляп народа няма как да не прогледне!

                                Мечета, опичайте си акъла.. Боко ни потиска борсата толкова години.. Пост ГЕРБ ерата може да откара пазара и индексите ни много нагоре.. все още масата не е налазила БФБ, ЕТФ-а не е станал 50-100 млн. Може да се окаже че последните 7-8 месеца са били само загрявка за това което предстои

                                Коментар

                                Working...
                                X