IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Яко ги думкам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
      Ей играчорчета, до колко смятате да скапвате индекса ?
      Какво скапване, тука не е ли тема за Оптимизъмъ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
        Верно добре че ми каза , иначе сега само щях да гледам мача от страни .
        Сега поне ми остана някой лев та след месец или два може пак да се включа.
        +1

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Приятелю преди време ти бях казал да не бързаш с покупките.Надявам се да си ме послушал.Виж какви приятни цени се появиха и може и още по хубави да станат .Успех!!!!
          Верно добре че ми каза , иначе сега само щях да гледам мача от страни .
          Сега поне ми остана някой лев та след месец или два може пак да се включа.
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Ей играчорчета, до колко смятате да скапвате индекса ?
            Last edited by chronos; 11.09.2015, 10:51.
            Не е препоръка

            Коментар


            • Днес гледам по-сносен оборот, направо разхищение - над 300та
              Май ИПетата пак ще продават акции на края на месеца за да могат да си платят режийните Явно им харесва да се самоизяждат
              Bulls on BSE

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                Няма пари. Това е истината.
                "Бичетата на БФБ" изхарчиха почти всичко налично за да накупят боклуци , слушайки изказвания на банки за количествени улеснения и какви ли не глупости че световната икономика растяла и т.н.
                Напечатаните трилиони си стоят в банките и чакат някога да дойде момента в който ще се налеят някъде и ще издуят някой балон.
                За ръст най - малко ще минат поне 1 - 2 години (не е препоръка)
                Приятелю преди време ти бях казал да не бързаш с покупките.Надявам се да си ме послушал.Виж какви приятни цени се появиха и може и още по хубави да станат .Успех!!!!

                Коментар


                • Как е банда Гледам още същата мъка на БФБ - няма оборот, повечето акции притиснати да се тъгуват на смешни цени, и три-четири балоняка (имам предвид на 1. място Спийди, на 2, СФИ, на трето 3. Адванса - чак смешни балоняци) за цвят да помпят котировките на Договорните фондове, чункин някой се излъже да си даде парите при тях. Пенсионните се правят на ощипани и не ги знам, но ако не се съвземат и те ще останат без бизнес (койт ои без това не заслужават)....та това трябва да се чака, да се осъзнание, че така не може да се продължава.....който не го е разбрал, няма да има място в тоя бизнес, един по един ще ги закриваме, почнахме с ДелтаСток, Енебона, ОЦК преди и т.н., списъка ще набъбва явно (тук чакам и Адванса и Спийди понеже са много смешни)
                  Bulls on BSE

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    Дотук шест мечки нокаутирах
                    Почини малко че после на шеф и кройка трябва да те водим .

                    Коментар


                    • - Отдавна не съм чувал "борсовия звънец" /поредица от дрънчене след сделки на платформата/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Дотук шест мечки нокаутирах


                        - А нямащ ли усещането, че самосвала се надига и е въпрос на време да се разкопчее "капакът"

                        Коментар


                        • Дотук шест мечки нокаутирах

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                            Надявам се че помниш как в близкото минало другара станишеф и финансовия корифей петр Димитров повтаряха че ...... сме кътче на стабилността.....
                            и борсата тогава не вървеше....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
                              Гледам другите пазари в зелено..!
                              Надявам се че помниш как в близкото минало другара станишеф и финансовия корифей петр Димитров повтаряха че ...... сме кътче на стабилността.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                                За какво не е препоръка ??
                                Гледам другите пазари в зелено..!
                                мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                                Коментар

                                Working...
                                X