IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Айде малько само восмой клясс
    https://www.youtube.com/watch?v=QNznD9hMEh0

    Коментар


    • Пролив Сахарова с(з)годен ли е за шушумигите от TradingView
      https://www.tradingview.com/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
        Че положението е зле,зле е.....НО......Септември статистически е най-лошия месец в историята за US фондовите пазари ! Същото важи и за изминалата седмица,която е най-лошата статистически за последните 50г !

        Технически......важно е да видим как ще завърши месеца,защото до края му американците може и да издърпат..... "Time" идикаторите казват,че октомври вероятно ще е дъното при DJI,SP ,DAX и много други и ще видим между 1 до 4 месеца корекция нагоре.Това е като време,като ценови нива зависи как ще завърши месеца.
        Статистически трите месеца до края на годината са добри.Отделно сме в Ретгограден Меркурий до 2 окт.

        Така че според мен октомври ще бъде доста по-добър месец



        Ще продължава вдигането на лихвите, а някои говорят за стагфлация и рецесия..Няма как за 2-3 месеца да се размине всичко и да се спре инфлацията..





        bta.bg
        САЩ трябва да се подготвят за стагфлация, според основателя на "ФедЕкс"
        САЩ са изправени пред недостиг на ра

        Коментар


        • Че положението е зле,зле е.....НО......Септември статистически е най-лошия месец в историята за US фондовите пазари ! Същото важи и за изминалата седмица,която е най-лошата статистически за последните 50г !

          Технически......важно е да видим как ще завърши месеца,защото до края му американците може и да "издърпат" (3720 за SP500 е важното ниво)..... "Time" идикаторите казват,че октомври вероятно ще е дъното при DJI,SP ,DAX и много други и ще видим между 1 до 4 месеца корекция нагоре.Това е като време,като ценови нива зависи как ще завърши месеца.
          Статистически трите месеца до края на годината са добри.Отделно сме в Ретгограден Меркурий до 2 окт.

          Така че според мен октомври ще бъде доста по-добър месец



          Last edited by petrg5s; 24.09.2022, 07:54.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

            Ей ся го емнаха БИЙМ-а
            Шъ инвестират. У биимчето ли кумунистите- путинофили... не е истина в какъв свят живеем и какви продажници има... сладури министри.... страхотни експерти в този кабинет

            Коментар


            • Александър Пулев каза още, че от понеделник одит в банката извършва и сметната палата, която ще провери работата в периода 2020-2022 година. Предстои разширяване на продуктовият портфейл на ББР. Освен това се планира включване на банката в съфинансиране на проекти, в които има водещ международен инвеститор. Има и намерения инвестициите да се правят през Българската фондова борса.
              Ей ся го емнаха БИЙМ-а
              От понеделник одит в банката извършва сметната палата, която ще провери работата в периода 2020-2022 година

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение

                Да, мисля, че трябва да му благодарим за подкрепата в днешния интересен ден. И преди някой да ми скочи, че съм му адепт /какъвто не съм/, нека да даде пример за друг мажо, който изкупува акции на цени над тези от началото на годината и без да се цигани /да сваля надолу бидовете спрямо ситуацията/. Което е достойно - достойно е!
                +1 Акциите на г-н Донев са остров на стабилността в момента.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение


                  Даа, щатите ще ги удари рецесията, а ние ще се къпем в пари
                  и комп фирми ще наемат офиси като полудели
                  Щатите са единна държава, ЕС е сбирщайн, в който умрелите от скръб и мързел южни дъжави реват на Дойчовците да дават кинти, щото иначе ще ги обявят за нацисти. Войната на любимите ти укри също е проблем за южните държави, щото значи кинти за тези голтаци, а не за нас. Това ѝ е проблемът на ЕС и затова лихвен ръст като на ФЕД тук няма да има. А офисите ще ги наемат украинските експати и "правилните" рашки, не бери грижа
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Силно ме съмнява това за рецесията - ок, ударихме Путя, той ни спря газа и т.н., ама вдигане на лихвите в европа значи фалит на една торба държави, така че няма как да се случи. Ще пореват малко, ще поспихнат някои балони и после пак нагоре. Алтернативата не е добра за никого, а ресет няма кка да има - няма кой да замести сегашния ред.

                    Само дано не продължават да нервят кремълския джуджак, че май само на галошите не е ясно, че рашките няма да се признаят за загубили при никакви условия, ерго, ако продължат да го натискат, най-много той да натисне нещо. А ако натисне това нещо, и 999 от 1000 ракетки да хванат, 1 е предостатъчна, а поне една ще мине през всички пво-то. Дано никога не се случи, ама да не политизирам.

                    С две думи - аз лично не чакам драми освен в балоните, т.е. любимите акции на Батя БАлонерковци, атери, агрия, доверие и т.н. са си в киреча, а за някои ще е в пъти. Други ще минат леко и вярвам, че моята акция ще е сред тях. А дали ще се случи така, предстои да видим - всеки със стратегиите си

                    Даа, щатите ще ги удари рецесията, а ние ще се къпем в пари
                    и комп фирми ще наемат офиси като полудели
                    ако ецб не вдигне лихвите, парите ще се засмучат в щатите като в черна дупка
                    Last edited by Yori; 23.09.2022, 16:54.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Само да не започнат и фондовете да продават..Груйче, вдигат се лихвите, акциите падат..Идва рецесия..Ще спират инфлацията..
                      Брефа съм го оставил и ще пълня евтино..Следи борсите в САЩ и Европа..
                      Силно ме съмнява това за рецесията - ок, ударихме Путя, той ни спря газа и т.н., ама вдигане на лихвите в европа значи фалит на една торба държави, така че няма как да се случи. Ще пореват малко, ще поспихнат някои балони и после пак нагоре. Алтернативата не е добра за никого, а ресет няма кка да има - няма кой да замести сегашния ред.

                      Само дано не продължават да нервят кремълския джуджак, че май само на галошите не е ясно, че рашките няма да се признаят за загубили при никакви условия, ерго, ако продължат да го натискат, най-много той да натисне нещо. А ако натисне това нещо, и 999 от 1000 ракетки да хванат, 1 е предостатъчна, а поне една ще мине през всички пво-то. Дано никога не се случи, ама да не политизирам.

                      С две думи - аз лично не чакам драми освен в балоните, т.е. любимите акции на Батя БАлонерковци, атери, агрия, доверие и т.н. са си в киреча, а за някои ще е в пъти. Други ще минат леко и вярвам, че моята акция ще е сред тях. А дали ще се случи така, предстои да видим - всеки със стратегиите си
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                        Само чичака държи фронта още, но месеца свършва
                        Да, мисля, че трябва да му благодарим за подкрепата в днешния интересен ден. И преди някой да ми скочи, че съм му адепт /какъвто не съм/, нека да даде пример за друг мажо, който изкупува акции на цени над тези от началото на годината и без да се цигани /да сваля надолу бидовете спрямо ситуацията/. Което е достойно - достойно е!

                        Коментар


                        • Само да не започнат и фондовете да продават..Груйче, вдигат се лихвите, акциите падат..Идва рецесия..Ще спират инфлацията..
                          Брефа съм го оставил и ще пълня евтино..Следи борсите в САЩ и Европа..
                          Last edited by Kiro; 23.09.2022, 16:28.

                          Коментар


                          • Странен ден е днес - не разбирам спада по някои позиции, по други е ясно, че бруталният балон следваше отдавна да изгърми. Аз съм се андумкал яко с брефчета и си чакам, нямам зор. Ако слезе пак под средната ми от 2 кинта, отново ще закупя стабилно количество - пари като вестници, а инвестицията в читава акция си е изнвестиция в читава акция
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Дано да е по-леко от 2008 г...
                              Няма да е по-леко, но ще ни влиза по-бавно и с повечко вазелин

                              Коментар


                              • Дано да е по-леко от 2008 г...

                                Коментар

                                Working...
                                X