IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Тъй де, за това там има купувачи, а на БФБ има само продавачи срещащи затруднения в бягството си
    Там купувачи има щото бахура е на промоция

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
      Промоцията е в Лидл
      Тъй де, за това там има купувачи, а на БФБ има само продавачи срещащи затруднения в бягството си

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Народът ясно казва - искаме промоция Ама пазарът още се инати, държи високи цените
        Промоцията е в Лидл

        Коментар


        • Народът ясно казва - искаме промоция Ама пазарът още се инати, държи високи цените

          Коментар


          • хора от къде намирате актуална и вярна информация относно комапнии акции и т.н

            Коментар


            • БФБ ще проведе "Ден за акции" на 10 юни

              Това какво ли значи? Сигурно тогава акциите ще са "за без пари"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                Не ми пука,вече ми е все тая.
                е точно в тая фаза се обръщат нещата...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  И какво ти пука, споко бе, всичко е игра...долу, горе, всичко си има чар

                  Най малко пък ти имаш право да мрънкаш де през 2 дена си сменяш козината...
                  Не ми пука,вече ми е все тая.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                    И какво толкова се кефиш,тия дето излизат едва ли ще се върнат по-вече.
                    И какво ти пука, споко бе, всичко е игра...долу, горе, всичко си има чар

                    Най малко пък ти имаш право да мрънкаш де през 2 дена си сменяш козината...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Келяви бици, келява работа....баш безпарични теленца са си, както върви и майските ми планове ще провалят
                      Дори и не се опитаха да наближат 520, нямат силички горките, иии закономерно след лоу хай си следва ново ( и надали последно) годишно лоуъ лоу
                      И какво толкова се кефиш,тия дето излизат едва ли ще се върнат по-вече.

                      Коментар


                      • Тинтири-минтири

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Аре в скоро време ЪПППП 400
                          Келяви бици, келява работа....баш безпарични теленца са си, както върви и майските ми планове ще провалят
                          Дори и не се опитаха да наближат 520, нямат силички горките, иии закономерно след лоу хай си следва ново ( и надали последно) годишно лоуъ лоу

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Нещо и е дошло акъла в главата и не е главен ъпър по позицията.....
                            Резултата от ктб доведе до това.Малко ли се реди на опашка пред банката.Като цяло е загубил активност навсякъде.Побърза да разпродаде и хима.Парен каша духа ми се струва .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Какво им сипва та той направо ги задави .Помниш ли столипинския готвач как разправяше че цкб нямало да отиде повече никога на 1 лв.Хихи !
                              Нещо и е дошло акъла в главата и не е главен ъпър по позицията.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                ще вземеш да познаеш .....
                                Някой бавно и постоянно сипва по всички позиции..... о идват пак празници....
                                Какво им сипва та той направо ги задави .Помниш ли столипинския готвач как разправяше че цкб нямало да отиде повече никога на 1 лв.Хихи !

                                Коментар

                                Working...
                                X