IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
    Сигурен ли си, че действат през ПФБК? А и дали само през тях

    "Мисля си" всевъжможни неща,- за преди 14години, за преди 36години и все такива неща, както и какво е било,- аз къде съм бил ...
    а не съм сигурен дори и в кавички!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

      Имам чувството, че някой фонд дни наред си разпродава портфейла. Сипват по малко, за да не срутят пазара. Не знам дали са Алианц, някой ако има наблюдения да каже.
      Аз също не знам дали са Алианц, но като го споменахте се сетих, че 15 Ноември е едната от четирите дати в годината, когато пенсионно-осигурителните дружества си прехвърлят пари по партидите на клиентите. Около тези дни е нормално да затварят позиции, така че нищо чудно да идва и от някое ПОД

      Коментар


      • ДОБРЮТРО ГЪЛЪБЧЕТА

        АБЕ ВИЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ БЕ

        ДНЕС ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ КАЗАХА ЧЕ ВСИЧКИ МЕРКИ СРЕЩУ КОВИД СЕ ПРЕМАХВАТ .

        КОВИДА ИЗЧЕЗНАЛ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

        СЕТА ТРЯБВА ДА СЕ ПАЗИМ ОТ ГРИПА

        КОООООООООООООООООООООООООООООООООООЛКО ПОШЛА Е ЕВРЕЙСКАТА ИЗМАМА

        ХЯХЯХЯХЯХЯХ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

          Имам чувството, че някой фонд дни наред си разпродава портфейла. Сипват по малко, за да не срутят пазара. Не знам дали са Алианц, някой ако има наблюдения да каже.
          Имам от тези дни 2 сделки при изсипвания, и на двете продавач бе ПФБК. Не знам дали работят с Алианц, но нищо чудно да са решили да увеличат облигациите за сметка на акциите. Това ми звучи разумно и логично. Ще го играем по тяхната свирка, нищо лошо и страшно няма.

          Коментар


          • Сигурен ли си, че действат през ПФБК? А и дали само през тях

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

              Имам чувството, че някой фонд дни наред си разпродава портфейла. Сипват по малко, за да не срутят пазара. Не знам дали са Алианц, някой ако има наблюдения да каже.

              Както и да го обръщаме, си мисля да е Алианса през ПФБК

              Коментар


              • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                Напълно си прав!Тия (ПОД „Алианц България“ продава имот в индустриалната зона на град Варна - Investor.bg),докато разпродават всичко и имоти дори няма да има повод!Но това не пречи да си сипем по-едно хубаво като на Груеца!
                Имам чувството, че някой фонд дни наред си разпродава портфейла. Сипват по малко, за да не срутят пазара. Не знам дали са Алианц, някой ако има наблюдения да каже.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                  Няма повод за разпъване
                  Напълно си прав!Тия (ПОД „Алианц България“ продава имот в индустриалната зона на град Варна - Investor.bg),докато разпродават всичко и имоти дори няма да има повод!Но това не пречи да си сипем по-едно хубаво като на Груеца!

                  Коментар


                  • Няма повод за разпъване

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

                      Явно за над 20 години на борсата съм се научил да правя точни прогнози и да имам реалистични очаквания

                      Е ти нищо не каза, акордеона ще мухляса !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                        При тези стойности на RSI лично аз не мисля, че ще има голямо движение нагоре, но може и да греша.

                        Явно за над 20 години на борсата съм се научил да правя точни прогнози и да имам реалистични очаквания

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
                          като гледам оборота днес - 14.40 сега и само 25.000 лв ОБОРОТ виждам огромен потенцял
                          Я го виж сега!Тия от ПФБК-то нямат спирка!И кой ще познае истинският продавач???P.S.Препоръки никакви разбира се,а жокера е A...Z!

                          Коментар


                          • като гледам оборота днес - 14.40 сега и само 25.000 лв ОБОРОТ виждам огромен потенцял

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pepe_1234 Разгледай мнение

                              Еврото е бай и холд, но не това на БФБ. В момента 0.97 към долара. Та ако някой държи доларес, сега е угодно да конвертира в евро. Пздрави
                              Колеги днес Еврото е 1.04 поздави ако някой се възползвал

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mr^Green Разгледай мнение
                                Това е мое мнение
                                Бързите кредити имат разцвет и съвсем не са стигнали своя пик.
                                Запознати ли сте, кои ги ползват имат ли достъп до банково кредитиране, дори и да имат не малко хора ги предпочитат, защото са мигновени.
                                В тази връзка мисля Кредисимо се беше листнало на БФБ и после се отказа заради нулев интерес

                                Коментар

                                Working...
                                X