IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
    Пак ли трябва да те уча!? В ТА има фалшиви и действителни пробиви. Айде вземи да почетеш малко, а не да чакаш аз да те уча
    Е ,те 5-6 пъти и правят пробив на тази "много силна" съпротива.То бива фалшиви пробиви,ама те прекаляват

    А ако искаш да ме учиш ,кажи точни цифри къде отиваме сега и до кога?...но предполагам за пореден път ще замълчиш като *** , понеже нямаш абсолютно никаква представа
    Last edited by petrg5s; 11.11.2022, 14:38.

    Коментар


    • Пак ли трябва да те уча!? В ТА има фалшиви и действителни пробиви. Айде вземи да почетеш малко, а не да чакаш аз да те уча
      Last edited by Спекулант79; 11.11.2022, 14:22.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
        Май и този път ще позная
        Нищо не си познал.Само допреди 2 дена повтаряше като папагал за тази уж много силна съпротива,пък я чупиха за пореден път.
        Другата ти грешка която правиш,е че мислиш,че дневно РСИ > седмично такова.Естествено седмичното е с по-голям приоритет.
        И третата ти грешка е, че си много нетърпелив.Те пилците се броят на есен.И ръст си има по акциите, само тая шитня EUBG бута индекса.Даже не я знам и каква е

        И Чима,но там е основно от спреда.Същия гаден спред като ПИБ.Трябва стабилен маркет мейкър да стъпи на БФБ и да вкара ликвидност.Посредниците да намалят таксите и да печелят от обем.Самата държава да почне масирани реклами по ТВ ,да се обяснява на масовката и така да се развие малко тази борса.Срамота е.На Запад всички си вкарват парите в техните компании,а тук слушаме некви политици с 18 имота и нищо за акции
        Last edited by petrg5s; 11.11.2022, 14:24.

        Коментар


        • Доста хора си мислиха, че днес ще направим ръстове подобни на американските индекси но явно ще останат разочаровани

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Здравко Разгледай мнение

            Движението нагоре или надолу на БФБ изцяло зависи от волята на фондовене. Докато те не пожелаят - ще се кандилкаме на тия нива.
            Абсолютно вярно!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

              Май и този път ще позная
              Движението нагоре или надолу на БФБ изцяло зависи от волята на фондовене. Докато те не пожелаят - ще се кандилкаме на тия нива.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                При тези стойности на RSI лично аз не мисля, че ще има голямо движение нагоре, но може и да греша.

                Май и този път ще позная

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                  Май започна да пари кеша
                  За съжаление отчаяно немощни и жалки са бичетата на БФБ!

                  Поне на този етап.

                  Дават шанс дори и на най-заспалия да си купи каквото му е нужно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                    Май започна да пари кеша
                    Нека им пари ! От тези хора очакваме да се върнем към ръст, че ние кеш не държим !

                    Коментар


                    • Май започна да пари кеша

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                        При тези стойности на RSI лично аз не мисля, че ще има голямо движение нагоре, но може и да греша.
                        Точно RSI казва,че >610 е само въпрос на време.То е изпреварващ индикатор за цената

                        https://tvc-invdn-com.investing.com/...5abe3d808a.png

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение
                          Утре минаваме 610 още в 10.10ч. Софката и до края на сесията 630
                          Тези стойности за Софикс няма да са днес.
                          Често оптимистичните ти прогнози търпят пълно фиаско.....да бъдем по-обрани и да не изнасилване крехкия ръст.
                          Успех на всички!

                          Коментар


                          • При тези стойности на RSI лично аз не мисля, че ще има голямо движение нагоре, но може и да греша.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение
                              . Та, ако вдигането на лихвите е толкова основополагащо /в което аз вярвам/, как тези ботове предвиждат решения, които се взимат от реални хора?! Как тези ботове решиха, че Паулъл и компания ще решат да не вдигат повече лихвите преди самите те да го знаят, та нядуват сега всичко
                              Те не го знаят,а реагират СЛЕД като излезнат някакви икономически данни или СЛЕД изказвания на разни членове на ФЕД

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение
                                Моля, хората, вярващи в ТА да покажат една, само една прогноза от необятната ни вселена от вчера или от тази седмица, която предвиждаше това днес!
                                от 13.10 в темата за NYSE ,пък и в темата за DAX,а и в тази тема.Нищо неочаквано не се случи вчера.
                                Тече тех.корекция на спада от върха на ЕУ и американските индекси.Определено някои от тях изглежда ще тестват и върха
                                А имам колеги,сериозни анализатори, който мислят,че някои от тях отиват и за нов връх,но аз не съм чак такъв оптимист


                                Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                                3400-3500 зоната -----> обръщалка
                                Следващата седмица почва
                                Да видим....


                                https://tvc-invdn-com.investing.com/...dc15d61d20.png

                                Коментар

                                Working...
                                X