IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти
    ...
    с отдел "инспекторат"ли?

    АЙДЕ НЯМА НУЖДА!!!

    твоя "трол" е на печалба 15% от само две седмици назад, а ти плюеш ли плюеш групата на Химимпорт, вместо да си купиш и да направиш някой леФ

    така направи и преди време, плю, вместо да вземеш... и взе Петрол над три лева, разправяше, че средната ти е 4 и нещо, щото имаше и от над 5 лева...

    как точно не си на загуба, като само преди два месеца докупи на 1.40, а днес цената е 1 лев....

    с Петрол пътуваш надолу от 5 лева..... колко процента са това??

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Не съм ,но съм купувач и продавач отгоре и отдолу.... и така вече година.....
      Ясно. Станал си маркетмейкър по позицията. Ще споделиш и с нас на къде ще я засилиш. Това последното със спада до 0,90 беше много кофти за аматьорите които ловят падащи ками. Много пара затриха. Успешна и доходна.
      Гледам какво си написал за купувач отгоре и продавач отдолу, но предполагам е техническа грешка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Кога свари да продадеш Петрол?
        Не съм ,но съм купувач и продавач отгоре и отдолу.... и така вече година.....
        Продадох Енерго Про мрежи ,90% от Продажбите ,Хиката , Трасе.....
        Държа гагарин и петрол, и малко холдинг варна и хика... .........
        та кой са падащите ножове....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Ама Монти защо ще делам нещо което ми е скочило 1,7 пъти например. Такова нещо не се дел(в)а )))))) Ама нима може и къде това ли ? Ами да - може при шпиди имам от 18 кинта. при хес от 2 кинта. при биовет от 10 и нещо. (купувах продавах но държа) и т.н. Е ти ми кажи какво да ме преитеснява къде е индекса
          A може би си притеснен за петрол ли ? - Разбирам те в този случай, нормално е да си така угнетен, макар че няколко пъти съм споделяло какво мисля за петрол - отправяне към необятните ловни полета и фазата на чистите ... (знаеш икономическите разработки на великия д-р Каро ) между другото незнам какво учудващо може да има и при елтос, ходлчето и т.н. майстори на късата графика, (не казвам късата клечка) но нали имате глави на раменете, а и както казах не сме за 1 ден на бфб - ползвайте наученото, защо все се бутате на едни и същи грешки !?!?
          Защото като изпитат веднъж насладата от големият *** после няма спиране
          Last edited by SOFIX; 03.04.2015, 15:56.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Аз нямам падащи ножове в момента.....
            Кога свари да продадеш Петрол?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              ...много е здрав...
              Здрав е разбира се, как да не е здрав и на съответната дата в XX.L часа е на точното място. От това по-здраво здраве му кажи. Нали това ти прави профита, и от товали да недоволстваш. Ако не те кефи - не го играй. Давам пример - никак не ме кефи инфраструктурния трейс и съм го оставило да си шитят с него играчорите. Има място за всеки. Дори и батето прави от един апартамент десет (при това с последния апартамент) Както казва дддд - трябва наистина много усилия, бих добавило екстремни, за да губиш в момента пари на бфб
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                та то днес е на 510 а през лятото е на 460 тогава какво ще го делаш....
                Това е корекция на спада....
                Аз имам при холдинг Варна ...
                Един ден продавам при 19 на другия купувам ва 15 и нещо...много е здрав...
                Ама Монти защо ще делам нещо което ми е скочило 1,7 пъти например. Такова нещо не се дел(в)а )))))) Ама нима може и къде това ли ? Ами да - може при шпиди имам от 18 кинта. при хес от 2 кинта. при биовет от 10 и нещо. (купувах продавах но държа) и т.н. Е ти ми кажи какво да ме преитеснява къде е индекса
                A може би си притеснен за петрол ли ? - Разбирам те в този случай, нормално е да си така угнетен, макар че няколко пъти съм споделяло какво мисля за петрол - отправяне към необятните ловни полета и фазата на чистите ... (знаеш икономическите разработки на великия д-р Каро ) между другото незнам какво учудващо може да има и при елтос, ходлчето и т.н. майстори на късата графика, (не казвам късата клечка) но нали имате глави на раменете, а и както казах не сме за 1 ден на бфб - ползвайте наученото, защо все се бутате на едни и същи грешки !?!?
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  това са смешнярски твърдени за пред рибоците, Монти. че нещо е било на 476 и след няколко дни е било 500 ... малко по-сериозно нали
                  та то днес е на 510 а през лятото е на 460 тогава какво ще го делаш....
                  Това е корекция на спада....
                  Аз имам при холдинг Варна ...
                  Един ден продавам при 19 на другия купувам ва 17 и нещо...много е здрав...


                  2015-03-11 479,420 -0,01% 471 894,060
                  2015-03-10 479,490 0,51% 120 533,090
                  2015-03-09 477,050 0,14% 1 128 784,130
                  2015-03-06 476,390 -0,23% 65 042,340
                  2015-03-05 477,480 -1,35% 348 417,720
                  2015-03-04 484,020 -0,77% 179 794,460
                  2015-02-27 487,790 0,36% 238 717,320
                  2015-02-26 486,020 0,64% 400 752,480
                  2015-02-25 482,910 0,09% 103 111,340
                  2015-02-24 482,470 -0,46% 291 381,390
                  2015-02-23 484,720 -0,64% 2 260 596,
                  Last edited by Монти; 03.04.2015, 15:41.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    На какво си отговорил.....и на какво не съм отговорил....
                    Аз нямам падащи ножове в момента.....
                    Те отговарят на друг критерии.....о
                    Та кой са мойте падащи ножове.......
                    Монти, дърпаш се като булка в първата брачна нощ

                    Бъди по-смел и отговори!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Монти, не си добър събеседник Аз ти отговарям, а ти се правиш че не виждаш кво ти пиша.

                      Моля, да отговориш!
                      На какво си отговорил.....и на какво не съм отговорил....
                      Аз нямам падащи ножове в момента.....
                      Те отговарят на друг критерии.....о
                      Та кой са мойте падащи ножове.......

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Софикс 623 ,софикс 476....смятай....
                        Това са смешнярски твърдения за пред рибоците, Монти.
                        Че нещо е било на 476 и след няколко дни е било 500 ... малко по-сериозно нали, не сме за 1 ден на бфб ?!
                        А би трябвало дори и тези числа да се проверят, че ме съмнява ... Все пак срещу всички ужаси срещу България - съседи с гърция и украйна - ако само това е спаднало в резултат на кашите, то може да имаме основание за съмнения, че индекса е корав. И холдинг Варна е вътре
                        Last edited by precakanoto; 03.04.2015, 15:28.
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Монти, не си добър събеседник Аз ти отговарям, а ти се правиш че не виждаш кво ти пиша.

                          Моля, да отговориш!

                          Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Монти, ти нали си майстор в ловенето на падащи ножове. Кажи сега какво ще правиш ония дето се набабани в тях

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Монти, как е спаднала 30% за година, като беше 600 и стана 500 ? Не се ли улучват съвпаденията с числата !?
                            Софикс 623 ,софикс 476....смятай....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              Монти, ти нали си майстор в ловенето на падащи ножове. Кажи сега какво ще правиш ония дето се набабани в тях
                              Да, в този смисъл може и Монти да има основание - в смисъл, че ако картоните му се сурнали с 30%, може да е прав като казва.
                              Но това съвсем не се отнася за всички картони. Всички сме чували че има и профитни велпапета A някои и ги имат и на бфб (какъв ужас) нали !??!?
                              Last edited by precakanoto; 03.04.2015, 15:24.
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Нещо ни хвана за мезе....
                                Цялата борса падна с близо 30 % от година...
                                Ако вярвам на написаното за падането от 10% ти нямаш нито една акция...защото всичко си продал....
                                Монти, как е спаднала 30% за година, като беше 600 и стана 500 ? Не се ли улучват съвпаденията с числата !?
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X