IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Монти, ама ти си много интересен човек бе! Това че една акция от портфейла ми пада, не значи че трябва да разпродам всичко. Или ти си мислиш че всички акции в портфейла ми падат на минус 10% в един ден Айде дръж се малко по-сериозно!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      Говориш пълни глупости и заблуждаваш хората, а това не е добре.

      Какво пречи една акция да я купя на 2 лева и да продам на 1.80, а след това да я купя на 1.50? Аз за разлика от теб не се притеснявам да си прибирам загубите.
      Пречи ,че хем си дългосрочен ,хем го играеш спекулант...само че кога почна да хващаш дъна.....,че те са от една година....сега като падне ССВ за 5 път с 10 % и ти ще продадеш за 4 път....дай си портфеила и тогава ще говориш...
      Аман от тролове..днес....

      Коментар


      • Монти, ти нали си майстор в ловенето на падащи ножове. Кажи сега какво ще правиш ония дето се набабани в тях

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Нещо ни хвана за мезе....
          Цялата борса падна с близо 30 % от година...
          Ако вярвам на написаното за падането от 10% ти нямаш нито една акция...защото всичко си продал....
          Говориш пълни глупости и заблуждаваш хората, а това не е добре.

          Какво пречи една акция да я купя на 2 лева и да продам на 1.80, а след това да я купя на 1.50? Аз за разлика от теб не се притеснявам да си прибирам загубите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            Е, ако е на плюс 100% - 200% разбира се че ще я затворя. Ако е на плюс 10% - 20% не я затварям, но ако падне на минус 10% ще я затворя.
            Просто оставям печалбите да растат и ограничавам загубите. Това е моят начин на търговия.

            Нещо ни хвана за мезе....
            Цялата борса падна с близо 30 % от година...
            Ако вярвам на написаното за падането от 10% ти нямаш нито една акция...защото всичко си продал....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Гетоф, аз по принцип не давам много обяснения и съвети, но ти ме кефиш и ще ти издам една малка тайна.
              Аз много рядко затварям печеливши позиции. Според мен да затвориш печеливша позиция е все едно да биеш ръката която те храни, да заколиш кокошката която ти снася златни яйца или да отрежеш дърво което дава плодове.



              Наздраве на всички спекуланти!
              + +
              Най-якото спекулант сега е изпопадало още в началото на баиря но пък за сметка на това вече е подредено с офертите у лево, при кандидат-милионерите, E изниква лошия въпрос - как ще се спадат тия картони и как ще ги земаме на далавера ???!?
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                Не, днес и понеделник е затворена заради празниците в Германия .
                Мерси много!

                Приятна почивка! И хубав уикенд!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                  БФБ работи ли днес?

                  Или има проблем в системата?
                  Не, днес и понеделник е затворена заради празниците в Германия .

                  Коментар


                  • БФБ работи ли днес?

                    Или има проблем в системата?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                      Наздраве!! А когато позицията от печеливша тръгне към губеща, а ако изчакаш и стане губеща???
                      Е, ако е на плюс 100% - 200% разбира се че ще я затворя. Ако е на плюс 10% - 20% не я затварям, но ако падне на минус 10% ще я затворя.
                      Просто оставям печалбите да растат и ограничавам загубите. Това е моят начин на търговия.

                      Коментар


                      • Добро утро, спекуланти!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Гетоф, аз по принцип не давам много обяснения и съвети, но ти ме кефиш и ще ти издам една малка тайна.

                          Аз много рядко затварям печеливши позиции. Според мен да затвориш печеливша позиция е все едно да биеш ръката която те храни, да заколиш кокошката която ти снася златни яйца или да отрежеш дърво което дава плодове.



                          Наздраве на всички спекуланти!
                          Наздраве!! А когато позицията от печеливша тръгне към губеща, а ако изчакаш и стане губеща???

                          Коментар


                          • Това със стискането на ариите върви до ппределено време.Ако аз бях от глъмите държачи на артии 2007-2008 г и не бях ги разкарал навреме щях да се зануля ще тогава.Само че аз нямам сънтименти към артиите и ги разкарах с кеф.Резултата е че сега се забавлявам истински на борсата и не треперя.Спекулирам си и като реша разкарвам златните кокошки за да мога после да имам цял кокошкарник със златни кокошчици .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              Бате Тони, ти стискаш ли книгите?
                              ЕСТЕСТВЕНО, батьовото !!!

                              Коментар


                              • Бате Тони, ти стискаш ли книгите?

                                Коментар

                                Working...
                                X