IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

    Ще асимилирам, до колкото ми позволяват възможностите...

    Иначе за мен най-добрия учител, е болката от пропуснатите ползи, когато вместо да послушам разбиращите, съм избрал да действам на своя глава!
    за да има дискусия е необходимо да се прочете внимателно, да се вникне и разбере тезата на опонента .......... а "болката от пропуснатите ползи" си е винаги за теб и няма кой да ти я отнеме
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Борсата е огледало на икономиката 6 месеца напред....за мен е важно да предвиждам няколко седмици.....
      В крайна сметка, най-добрата стратегия, е тази, която работи за теб!

      Работи ли! Значи е"ТЯ"!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        пиши по-малко за да имаш време да асимилираш какво ти се казва ....... друг начин няма...
        Ще асимилирам, до колкото ми позволяват възможностите...

        Иначе за мен най-добрия учител, е болката от пропуснатите ползи, когато вместо да послушам разбиращите, съм избрал да действам на своя глава!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

          Никога не съм разбирал подобни игри, за мен специално, ако някой се пробва да е трейдър, може би ОК!
          Но ако има сериозен портфейл и търси сериозни покупки, според мен, не е ОК, да се отиграват буквално, ДОГАДКИ, за това какво ще е за 1-2-3-7 дена напред!
          Борсата е огледало на икономиката 6 месеца напред....за мен е важно да предвиждам няколко седмици.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

            Нали знаеш, интелектуално спънатия, никога не може да разбере, надарения такъв!

            Може би просто, не мога да те разбера!
            пиши по-малко за да имаш време да асимилираш какво ти се казва ....... друг начин няма...
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Те дребните хищници фалират от алчност защото кОпуват паднали Цени а не акции на компании и перспективи , умните купуват с перспектива или спекулативно....
              Купувам до ОСА.....можех да продам сутринта и да направя няколко иляди но не го направих ,при такава криза на кОпувачи като оня ден се купува избирателно а не спекулативно.........днес ще ни пораздруса Софикс фонда и дано уплаши още некой......в момента стоят репа и чакат някой да ги обслужи а някой ще се откажат да ги обслужат поради леко вдигнатите цени.....ето във фармата се явиха такива ,вместо да 2,3 + отидоха на 2,7 +
              И те стоят на твоята теза....за следващия спад иначе сме 13 точка....
              Никога не съм разбирал подобни игри, за мен специално, ако някой се пробва да е трейдър, може би ОК!
              Но ако има сериозен портфейл и търси сериозни покупки, според мен, не е ОК, да се отиграват буквално, ДОГАДКИ, за това какво ще е за 1-2-3-7 дена напред!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                явно си доста малък и си бягал често от часовете ........ така няма как да постигнеш "количествени натрупвания", а още по-малко "качествени изменения"...
                Нали знаеш, интелектуално спънатия, никога не може да разбере, надарения такъв!

                Може би просто, не мога да те разбера!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                  Майк, при сривовете беше по-малко активен, да не се изнервяш като ги няма.
                  Е аз като пиша нещо, не е за да подстрекавам разпродажби! Аз съм за мохабета тука, сега в карантината!
                  Не съм, за да лея злоба!

                  Аз съм мохабетчия, що се отнася за БФБ!

                  Просто си изразявам мнението, да става мохабет!

                  Реално погледнато всеки си преценя, кое до колко съдържа някаква истина или полезност!
                  Last edited by Mike Florida; 20.03.2020, 13:10.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                    Тук като гледам, повечето хора се обявяват, за дълги покупки!

                    Принципно аз не смятам, особено на БФБ, че спекулативните игри за седмица или дни, са добра оферта при дадения пазар и липсата на ликвидност.
                    Малко става 50:50!

                    Като гледам с какви мижави обеми, цените подскачат на горе или на долу.... Спекулация за седмица или дни, е по скоро ролетка, а не игра за хищници!
                    Те дребните хищници фалират от алчност защото кОпуват паднали Цени а не акции на компании и перспективи , умните купуват с перспектива или спекулативно....
                    Купувам до ОСА.....можех да продам сутринта и да направя няколко иляди но не го направих ,при такава криза на кОпувачи като оня ден се купува избирателно а не спекулативно.........днес ще ни пораздруса Софикс фонда и дано уплаши още некой......в момента стоят репа и чакат някой да ги обслужи а някой ще се откажат да ги обслужат поради леко вдигнатите цени.....ето във фармата се явиха такива ,вместо да 2,3 + отидоха на 2,7 +
                    И те стоят на твоята теза....за следващия спад иначе сме 13 точка....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                      Въпреки, че съм бил дете и не съм хванал много от Соца, доколкото знам, там е имало мохабет от сорта на: "Количествените натрупвания, водят до качествени изменения"!

                      Много хора обаче, подлагат неговата достоверност на съмнение! В това число съм и аз!

                      Годините не са порок, но не са и гаранция за качествени изменения...
                      явно си доста малък и си бягал често от часовете ........ така няма как да постигнеш "количествени натрупвания", а още по-малко "качествени изменения"...
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Майк, при сривовете беше по-малко активен, да не се изнервяш като ги няма.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          личи си ......... поне си направи усилието да се запознаеш с фактите .......... пък после започни да ни изнасяш лекции...

                          препоръка е!!!
                          Въпреки, че съм бил дете и не съм хванал много от Соца, доколкото знам, там е имало мохабет от сорта на: "Количествените натрупвания, водят до качествени изменения"!

                          Много хора обаче, подлагат неговата достоверност на съмнение! В това число съм и аз!

                          Годините не са порок, но не са и гаранция за качествени изменения...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            можеш да го наречеш подскок на умрялата котка ако си любител на апокалипсиса....?
                            така и не можа да запомниш как се нарича това движение
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Е не сме хванати от гората ,всеки спад особенно ако е голям има и голяма корекция...... можеш да го наречеш подскок на умрялата котка ако си любител на апокалипсиса....?
                              Тук като гледам, повечето хора се обявяват, за дълги покупки!

                              Принципно аз не смятам, особено на БФБ, че спекулативните игри за седмица или дни, са добра оферта при дадения пазар и липсата на ликвидност.
                              Малко става 50:50!

                              Като гледам с какви мижави обеми, цените подскачат на горе или на долу.... Спекулация за седмица или дни, е по скоро ролетка, а не игра за хищници!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                                Аз не съм бил пълнолетен, но това не променя, написаното от мен!
                                личи си ......... поне си направи усилието да се запознаеш с фактите .......... пък после започни да ни изнасяш лекции...

                                препоръка е!!!
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X