IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

    Тук не говорим за начинаещи инвеститори. Много от хората имат опит над 10 год.

    Говорим предимно за хора неразбиращи, какво е реална икономика, какво я движи, както и как функционира една финансова система.
    Е не сме хванати от гората ,всеки спад особенно ако е голям има и голяма корекция...... можеш да го наречеш подскок на умрялата котка ако си любител на апокалипсиса....?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      гледам те, че и ти не си бил пълнолетен по времето на луканов и си пееш наизуст...
      Аз не съм бил пълнолетен, но това не променя, написаното от мен!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

        Ликанов на времето можеше да печата пари!
        гледам те, че и ти не си бил пълнолетен по времето на луканов и си пееш наизуст...
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Оптимизма на Порляка е наивно детски.То затова и играта му на бфб е пародия и ода на загубите .Много рано според мен започнахте да се радвате.Изглежда доста хора начело със столипенския шкембеджия не са изживяли детската болест на начинаещия инвеститор.
          Тук не говорим за начинаещи инвеститори. Много от хората имат опит над 10 год.

          Говорим предимно за хора неразбиращи, какво е реална икономика, какво я движи, както и как функционира една финансова система.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            в коя година живееш, бе, момче??? .......... луканов не е власт за щастие
            Луканов на времето можеше да печата пари! Колкото и да е пагубна инфлацията при подобен процес, със сигурност, тя е по-малкото зло спрямо блокажа! Сега сме в борд и ресурса е точно определен Х!

            Ако искаш повече ресурс, трябва да теглиш заем под формата на ДЦК! Ако теглиш заем в текущата ситуация, на блокаж на почти целия Стар континент, някой трябва да иска да ти го отпусне и да ти го отпусне, с поносима лихва по него!

            Ако ситуцията продължи с месеци, платеният отпуск ще свърши. Да не говорим, че такъв почти и няма, защото сме началото на годината!
            Много малко са бизнесите, които в текущата ситуация толкова много ценят служителите си, че да плащат без дейност! За повечето от тях, нещата не опират до желание, а до невъзможност!

            Предстои да видим!
            Last edited by Mike Florida; 20.03.2020, 16:10.

            Коментар


            • Оптимизма на Порляка е наивно детски.То затова и играта му на бфб е пародия и ода на загубите .Много рано според мен започнахте да се радвате.Изглежда доста хора начело със столипенския шкембеджия не са изживяли детската болест на начинаещия инвеститор.

              Коментар


              • И при най-трагичните сутуации, винаги има корективни вълни! Това е така, защото човешкото мислене, в една голяма степен е енерционно!
                Това ще рече, че ако някой е печелил от бичи пазар и има менталната настройка към покупка на определени компании, същия много трудно би изменил на тази си настройка. НЕЗАВИСИМО ОТ ОБСТОЯТЕЛСТВАТА. Втори много важен фактор, е самоубеждаването, което е много важен психологичен процес, за запзване на психическа стабилност, това по същество е защитен съхранителен механизъм на психиката. Но в случая е пагубен. В този случай, за играчите лошите новини, от един момент стават неутрални, а добрите се превръщат във фантастични. Естественото следствие е загубата на баланс и трезва оценка!

                Корективните вълни на Запад, са корективни и тук!

                Не казвам да не купувате, но според мен всички, които призовават за някакво дъно, нямат ни най-малка идея, какви точно обстоятелства могат да формират такова!

                п.п.
                Не е препоръка!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                  Предстои, по наклонена надолу писта.
                  Мисля, че ще тестваме дъното на Софикс от 2009.
                  Мечка ли си вече? Интересно....

                  Last edited by конфуций; 20.03.2020, 12:37.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                    Ако смяташ, че след като половин България 3-4 месеца, стои без заплати, предстои брутално рали....
                    Предстои, по наклонена надолу писта.
                    Мисля, че ще тестваме дъното на Софикс от 2009.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                      Ако смяташ, че след като половин България 3-4 месеца, стои без заплати, предстои брутално рали....
                      в коя година живееш, бе, момче??? .......... луканов не е власт за щастие
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                        Бруталното рали тепърва предстои.
                        Ако смяташ, че след като половин България 3-4 месеца, стои без заплати, предстои брутално рали....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                          Бруталното рали тепърва предстои.
                          Много хора забравят, че на БФБ нямаше ръст, за да има фундамент за сериозни спадове. Тези в късия фонд не ми се мисли.

                          Коментар


                          • И бефебе-то прави ръстове и свети в хубав зелен цвят... най-после заприлича на нормална борса.
                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • Бруталното рали тепърва предстои.

                              Коментар


                              • Макар все още да е изключително неясно дали това може да е работещо решение, е от ключово значение да се разбере какво точно е това лекарство и какво вече се знае за него.

                                Коментар

                                Working...
                                X