IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Ти на уя ли си говориш?! Зададе ми въпрос и аз ти отговорих. Кво още те мъчи?!
    Би ли постнал оная графика на разочарованието да видя къде се намираме? До сега рових назад ама не мога да е намеря.
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Вече 80% шанс за Bremain според пазарите на залози. Фондовите и валутните пазари казват същото.
      http://www.economist.com/Brexit
      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

      Коментар


      • Акциите на Tesla Motors в началото на американската търговска сесия се сриват със страшна сила след като Илон Мъск, шеф на компанията, заяви, че смята да купи SolarCity за $2,8 млрд. Работата е там, че Мъск държи всички акции на SolarCity, тоест иска да продаде собствената си компания на Tesla, за да не поема всички негативи на SolarCity само той, ами евентуалните ѝ загуби да се разпределят пропорционално на всички акционери на Tesla. Ако се чудите що за компания е SolarCity, това е „слънчевият“ проект на Мъск, дето произвежда, финансира и монтира соларни енергосистеми в цели райони и градове засега в САЩ, а в перспектива един ден цялото земно кълбо да светне като крушка. Не се ценят усилията на този благодетел на човечеството. Акциите на Tesla Motors до момента олекнаха с 11%.

        ВСЯКА ПРИЛИКА Е СЛУЧАЙНА
        Last edited by Kiro; 23.06.2016, 00:48.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          Идеята ми е, че този "голдън крос" може да го направят мнооого на брой хора с много малка сума пари. Странното за мен е, че техничарите вярват, че той би отключил нещо. Един вид до днес аз не искам да купя Сфарм /примерно/ при тези коефициенти и перспективи, но утре, след като се пресекат две линии, това ще ме накара да ги купя на доста по-висока цена ? ТА може да важи за валути и всякакъв вид инструменти на развити пазари /там, където 1 човек не може да влияе изцяло на цената/, но за БФБ ми се вижда несериозно. Това ми е личното мнение, не претендирам за достоверност!
          Това златно пресичане не се случва много често или пък лесно та затова се казва и златно Не би се случило при еднократни движения или пък с малко пари та не мисли че за БФБ не е от значение. А до колкото за оборота ами мечи пазара последните две години също е при много нисък такъв

          А за влизане в бичи пазар вече говорим за над 520 та иска се лев При влизане в бичи пазар еуфорията ще привлече и депозитари най вероятно които и сега се чудят как да изкарат 1%-2% процента годишна доходност а и асковете ще изчезнат. Дано да дойде скоро този момент

          Аз дори се учудвам че пазара се отлепи от дъното преди стрес тестовете тоест ако стрес тестовете минат успешно може до края на годината да влезем в бичи пазар само още едни до 15% ръст са това

          Успех бикове!


          Не е препоръка за покупка/продажба на акции!

          Коментар


          • Вече 80% шанс за Bremain според пазарите на залози. Фондовите и валутните пазари казват същото.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
              Точно така ,тогава най-вероятно ще "купиш" Софарма защото много други ще купят,ще се появят емоции,оптимизъм,еуфория.....положителни коментари и т.н. Ще се появят притеснения че имаш кеш а изпускаш едва ли не "влака",мечките пък ще решат да не продават засега.......изобщо неща от човешката същност!Естествено това са само мои съждения........пък и не само мои!
              Никога не съм го правил по този начин. То може би и за това резултатите ми не са сред водещите, но въпреки това не мисля да променям нещо!
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                Идеята ми е, че този "голдън крос" може да го направят мнооого на брой хора с много малка сума пари. Странното за мен е, че техничарите вярват, че той би отключил нещо. Един вид до днес аз не искам да купя Сфарм /примерно/ при тези коефициенти и перспективи, но утре, след като се пресекат две линии, това ще ме накара да ги купя на доста по-висока цена ? ТА може да важи за валути и всякакъв вид инструменти на развити пазари /там, където 1 човек не може да влияе изцяло на цената/, но за БФБ ми се вижда несериозно. Това ми е личното мнение, не претендирам за достоверност!
                Точно така ,тогава най-вероятно ще "купиш" Софарма защото много други ще купят,ще се появят емоции,оптимизъм,еуфория.....положителни коментари и т.н. Ще се появят притеснения че имаш кеш а изпускаш едва ли не "влака",мечките пък ще решат да не продават засега.......изобщо неща от човешката същност!Естествено това са само мои съждения........пък и не само мои!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                  Ами изчакай и нека видим дали ще се случат така нещата ако има "Голден крос" и ще си направиш изводите.От друга страна не е от значение дали "ти" вярваш ,важното е дали болшинството смята че ТА отразява мислите и нагласите на инвеститорите!
                  Идеята ми е, че този "голдън крос" може да го направят мнооого на брой хора с много малка сума пари. Странното за мен е, че техничарите вярват, че той би отключил нещо. Един вид до днес аз не искам да купя Сфарм /примерно/ при тези коефициенти и перспективи, но утре, след като се пресекат две линии, това ще ме накара да ги купя на доста по-висока цена ? ТА може да важи за валути и всякакъв вид инструменти на развити пазари /там, където 1 човек не може да влияе изцяло на цената/, но за БФБ ми се вижда несериозно. Това ми е личното мнение, не претендирам за достоверност!
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    Не претендирам за нищо, но тази работа с техническия анализ на БФБ ми се вижда бошлав! Искате да кажете, че ако днес бях решил да си купя малко Атера или Сфарм на пазар, това би променило мисленето на инвеститорите ли ? Еми ако утре СФАРМ, Монбат или Трейс решат да изкупят собствени акции, както са обещали? Ами ако Хим-групата трябва да оправят някакъв баланс и вземат та изкупят нещо? Това са индивидуални решения на конкретни персони, които на мен специално не могат да ми повлияят по никакъв начин! Или трябва да купувам Атера примерно, защото на Донев му е било скучно например и е решил да си купи 5-10К акции ?
                    Да.....но не го направи!
                    Ами изчакай и нека видим дали ще се случат така нещата ако има "Голден крос" и ще си направиш изводите.От друга страна не е от значение дали "ти" вярваш ,важното е дали болшинството смята че ТА отразява мислите и нагласите на инвеститорите!
                    Last edited by спекуланта; 22.06.2016, 23:16.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                      Не се притеснявайте за чужденците. Видят ли възможност да спечелят пари ще се включат. Обемите ще са малки и от спекулативно настроени играчи. Така, че няма смисъл да ги каните. Само трябва да се създадат подходящите условия и ще започнат да идват насам. Аз си въобразявам, че по нова година ще се появи някой друг авантюрист по нашите географски ширини. Естествено дребен, но при нашите обеми три дребни са като мащабно изкупуване
                      При нашият оборот и няколко десетки милиона ще доведат до силен бичи тренд. За какво са ни чужди фондове през следващите 2 години. Сами може да си направим силен ръст да направим голЕми пари а след това може да продадем на чужди инвеститори. Пичове почти всяка компания вече дава или говори за бъдещи дивиденти. Мажовците много добре знаят че за да привлекат депозитари ще трябва да дават дивидент. Хима дава дивидент - е това ако не е силен бичи сигнал. Дано да задържим над 460 и направим златно пресичане а за да се случи ще трябват заредени топове особено при Хима. Успех бикове!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        Тоя Брексит утре да не се окаже замисъл на евреите за старт на глобална криза?
                        аз мисля че след изборите в УСА ще е старта на кризата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          чакайте сега, защо се джафкате....
                          показвам една статия, която казва че има хора които следят златното пресичане!
                          И ако утре вота е "оставаме " ще тръгне една зелена вълна , т.е. ще се появят хора решили да сложат парите си в Европа. Ако бай Ахмед в Дубай или г-н Мън-джо в Индонезия или друг скапаняк вярва в златнто сечение и е настроил компа си да му покаже в кои страни основния индекс прави такова сечение, просто в петък сутрин ще влезем в полезрението му . е може и не ,
                          но щом и хим дава дивидент просто...... нямам думи!
                          Тоя Брексит утре да не се окаже замисъл на евреите за старт на глобална криза?

                          Коментар


                          • чакайте сега, защо се джафкате....
                            показвам една статия, която казва че има хора които следят златното пресичане!
                            И ако утре вота е "оставаме " ще тръгне една зелена вълна , т.е. ще се появят хора решили да сложат парите си в Европа. Ако бай Ахмед в Дубай или г-н Мън-джо в Индонезия или друг скапаняк вярва в златнто сечение и е настроил компа си да му покаже в кои страни основния индекс прави такова сечение, просто в петък сутрин ще влезем в полезрението му . е може и не ,
                            но щом и хим дава дивидент просто...... нямам думи!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              Ти на уя ли си говориш?! Зададе ми въпрос и аз ти отговорих. Кво още те мъчи?!
                              Заблуждавате хората .че кой знае кво става на БФБ и как растяла сигурно една дузина чака малко се надъхате и да сложите поръчки купува и ти да видиш хартия и чудо
                              Това е от мен не ми се спори тук дадох пример с Румънците това кой как иска ги сравнява

                              Коментар


                              • Не се притеснявайте за чужденците. Видят ли възможност да спечелят пари ще се включат. Обемите ще са малки и от спекулативно настроени играчи. Така, че няма смисъл да ги каните. Само трябва да се създадат подходящите условия и ще започнат да идват насам. Аз си въобразявам, че по нова година ще се появи някой друг авантюрист по нашите географски ширини. Естествено дребен, но при нашите обеми три дребни са като мащабно изкупуване

                                Коментар

                                Working...
                                X