IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      Вече наложиха карантина и на Ню Йорк,на борсата им ще има ли карантина?
      Борсата още работи но вече е 700 пункта надолу.Затварят щатите Пенсилвания и Калифорния.Чикаго град също.Сега ще ядат и друсат яко

      Коментар


      • Вече наложиха карантина и на Ню Йорк,на борсата им ще има ли карантина?

        Коментар


        • Два варианта, Китайския сценарий за Европа и света, всичко отшумява за 2-3 месеца, и лошият вариант - сериозно влошаване с нови мерки и по-голяма продължителност, тежки фалити и депресия.

          Коментар


          • Както се казва: "Страхуват ни"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

              Ооооо ти тук ще срещнеш много такива.Той Ганьо всичко разбира и всичко знае ама гъза му гол.Не познаваш обекта с който дебатираш,но не си попаднал на правилния.Лузър е най-точното определение с което може да се охарактеризира.И сега примърда малко борсичката с предсмъртен конвулс и цялото аматьорство видя край на спад и криза. О боже прости им и им вземи и последните стотинки.Само така ще се вразумят.
              Аз пак казвам, че за съжаление, много от участниците не се опитват наистина да залагат съобразно, някакъв анализ, било то и елементарен, и недобре обоснован!

              Лошото е, че масовата настройка е, че единсвеното основание да се купува едно ли друго, е защото последното е паднало с 10-15-20%.

              То хубаво паднало, но ако ти не разбираш и по-точно, не се опиташ да разбереш, фундаменталните причини поради, които пада, то ти няма как да разбираш и колко точно може да падне същото. С цялата субективност на всяка една икономическа или финансова прогноза, от към актив!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                Аз винаги се старая да се аргументирам. За съжаление обаче, не срещам контрааргументативни тези, а единствено подмятания!
                Ооооо ти тук ще срещнеш много такива.Той Ганьо всичко разбира и всичко знае ама гъза му гол.Не познаваш обекта с който дебатираш,но не си попаднал на правилния.Лузър е най-точното определение с което може да се охарактеризира.И сега примърда малко борсичката с предсмъртен конвулс и цялото аматьорство видя край на спад и криза. О боже прости им и им вземи и последните стотинки.Само така ще се вразумят.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  А може да е обратното.Твоя обект опонент да не те разбира.То не като да прави всеки ден копи пейст кой какво бил казал .
                  Аз винаги се старая да се аргументирам. За съжаление обаче, не срещам контрааргументативни тези, а единствено подмятания!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                    Ще асимилирам, до колкото ми позволяват възможностите...

                    Иначе за мен най-добрия учител, е болката от пропуснатите ползи, когато вместо да послушам разбиращите, съм избрал да действам на своя глава!
                    Определено с тоя обект с който си в дебат ако го слушаш далеч няма да идеш.Пообразова се последните няколко години,но който си е комарджия такъв ди остава .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                      Нали знаеш, интелектуално спънатия, никога не може да разбере, надарения такъв!

                      Може би просто, не мога да те разбера!
                      А може да е обратното.Твоя обект опонент да не те разбира.То не като да прави всеки ден копи пейст кой какво бил казал .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Борсата е огледало на икономиката 6 месеца напред....за мен е важно да предвиждам няколко седмици.....
                        6-9 месеца, понякога сме изоставащи.
                        Ако предвиждането ти касае печалбата, по-важно е все пак какво мисли борсата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                          масалцето - колко изкара този месец?
                          Колега, някой като те чете ще си помисли, че сме приятели от училище, а нямам представа кой си. Такава дума масалце няма.

                          Коментар


                          • масалцето - колко изкара този месец?
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • https://www.youtube.com/watch?v=VMV0oVN70aY

                              Прав е човека

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                за да има дискусия е необходимо да се прочете внимателно, да се вникне и разбере тезата на опонента .......... а "болката от пропуснатите ползи" си е винаги за теб и няма кой да ти я отнеме
                                Ще следя внимателно, тезите ти, които така благородно споделяш във форума и ще се старая да асимилирам максимално, каквото мога...
                                Все пак това си е да пиеш от извора, дет се вика....

                                Но има и един мохабет: "Какво разбира прасе от кладенчова вода...."

                                В контекста на последното, ще се опитам да се възползвам, но дали ще ми стигнат възможностите, вече не знам....

                                Коментар

                                Working...
                                X