IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В Унгария: извънредно положение до края на 2020 г.

    https://www.segabg.com/hot/category-...WC31qgcKpKm16k


    Извънредното положение в Унгария да се удължи до края на 2020 година, поиска в проектозакон, изпратен до парламента, правосъдният министър на страната Юдит Варга. Мерките включват още разпускане на парламента, управление чрез укази, забрана за провеждане на избори/референдуми в периода, а наказанието за разпространяване на фалшиви новини и слухове е до 5 години затвор. 140 ключови предприятия се поставят под контрол на армията, военни излизат да патрулират по улиците, съобщиха австрийски медии.

    НЕ Е ЛИ МНОГО, ИЛИ НАШЕТО Е МАЛКО..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик

      Ама и ти намери до кого да се допиташ!

      Става скучно и във форума, рекох си, да разнообразим малко обстановката

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агресивен бик

        Ама и ти намери до кого да се допиташ!
        Имаше един виц за индианците и метериолозите, тук май ще е най-намясто

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          Ти имаш ли какво да ядеш?
          Виж сега, животът не се състои само от препълнени паркинги с безработни и гладни тираджии.
          Но това си е твой проблем, разбира се.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

            Нищо не съм избързал.Мина една сделка за 1000 бр на 99 ст от поставените преди почти година.Другите ордери ги махнах.Кеша си стои в голямо количество и 80-90 % ще бъде вкаран в американската борса.На БФБ с толкова много кеш и да искам трудно ще изляза после.Въпреки това ще взема поне едни 50-60 к артии от ЦКБ ,но когато му дойде времето.При това мазало дето става по света не се знае колко още ще паднат цените.Далеч сме още от обръщане на тренда .Като гледам че последните сделки са на 88 ст сметката показва че съм се набутал 110 лв Нядавам се че съм изчерпателен .
            Вожд, ти най-добре си знаеш сметката, разбира се, Само исках да кажа, че според мен е рано за някои от "любимите" ни "артии", в смисъл че може да изчакаме да се стабилизира курса
            Но разкажи ни за америка, дочува се че разграбват оръжейните магазини, може да споделиш впечатления, а всички знаем, че Старият Дау определя падежа по манежа
            Имаш ли някои новости или различни от досега новини зад океана ?кога очакваш някаква стабилизация

            Коментар


            • Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                Чисто вътре си е рошавия, но нека уважаваме мераклиите.
                Ти имаш ли какво да ядеш?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  вожд, мойте почитания, към момента леко си се набутал с ццб на кинт Признай си че избърза, тук сме наши хора
                  Нищо не съм избързал.Мина една сделка за 1000 бр на 99 ст от поставените преди почти година.Другите ордери ги махнах.Кеша си стои в голямо количество и 80-90 % ще бъде вкаран в американската борса.На БФБ с толкова много кеш и да искам трудно ще изляза после.Въпреки това ще взема поне едни 50-60 к артии от ЦКБ ,но когато му дойде времето.При това мазало дето става по света не се знае колко още ще паднат цените.Далеч сме още от обръщане на тренда .Като гледам че последните сделки са на 88 ст сметката показва че съм се набутал 110 лв Нядавам се че съм изчерпателен .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    вожд, мойте почитания ама леко си се набутал с ццб на кинт
                    Чисто вътре си е рошавия, но нека уважаваме мераклиите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                      Нетърпеливи са и вечно бързат да не изтърват влака .Алчноста ги води.Сега не е време да се влиза с целия кеш.Аз също съм купил някой ддруга артия за цвят колкото да спазя обещанието си,че ще почна на 1 лв цкб да купувам и колкото да спечеля бас с порки щото той голям го представя но малък му е ... портфейла .Нещата ми се струва тепърва ще зазлеят.Ако знаеш само какъв кеф е да гледаш всичко това и да си червив от кеш
                      вожд, мойте почитания, към момента леко си се набутал с ццб на кинт Признай си че избърза, тук сме наши хора

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                        А хората на нашата умряла борса били "хванали дъното". 10 пъти им казах, че ще има бул трап, ама оно не увира. Кеш ис кинг момчета. И специално на БФБ това ще е правило за дълго време.
                        Нетърпеливи са и вечно бързат да не изтърват влака .Алчноста ги води.Сега не е време да се влиза с целия кеш.Аз също съм купил някой ддруга артия за цвят колкото да спазя обещанието си,че ще почна на 1 лв цкб да купувам и колкото да спечеля бас с порки щото той голям го представя но малък му е ... портфейла .Нещата ми се струва тепърва ще зазлеят.Ако знаеш само какъв кеф е да гледаш всичко това и да си червив от кеш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          Вече наложиха карантина и на Ню Йорк,на борсата им ще има ли карантина?
                          ако има ще е първо на късите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                            А хората на нашата умряла борса били "хванали дъното". 10 пъти им казах, че ще има бул трап, ама оно не увира. Кеш ис кинг момчета. И специално на БФБ това ще е правило за дълго време.
                            Ся тия дето го хванаха дъното като продадат там ше е истинското.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                              Борсата още работи но вече е 700 пункта надолу.Затварят щатите Пенсилвания и Калифорния.Чикаго град също.Сега ще ядат и друсат яко
                              А хората на нашата умряла борса били "хванали дъното". 10 пъти им казах, че ще има бул трап, ама оно не увира. Кеш ис кинг момчета. И специално на БФБ това ще е правило за дълго време.

                              Коментар


                              • Този е винаги на пост дано и ФЕД следят машинките ,че да няма изненади в края на сесията

                                Коментар

                                Working...
                                X