IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Киро, иде ли страшното?

    Коментар


    • Браво на купилите днес. Имаше все още евтинки акции... ама скоро няма да имаааааааа
      Last edited by mapadona; 08.05.2020, 21:31.

      Коментар


      • Над 20 милиона американци загубиха работата си през април заради Covid-19

        https://www.bnr.bg/post/101272555/na...aradi-covid-19 Безработицата достигна нов рекорден връх от края на Втората световна война, достигайки 14,7%


        публикувано на 08.05.20 в 16:19



        Икономиката на САЩ загуби през април зашеметяващите 20,5 милиона работни места, което е рекорден спад на заетостта след Голямата депресия преди близо век, а нивото на безработица скочи до най-високо ниво от края на Втората световна война, достигайки 14,7%.

        КОЙ РАЗБРАЛ, РАЗБРАЛ..

        Коментар


        • Вчера си разкарах химовете и ей го на ,днеска поемнал нагоре ,Мапарадона да почерпи че оттулих артията

          Коментар


          • Key Words
            ‘We’ve seen the lows in March’ for the stock market, says man who called Dow 20,000 in 2015, ‘and we will never see those lows again
            Кой разбрал, разбрал

            Коментар


            • Ами бързай да купуваш, защото аз съм купил и продал , когато беше по- евтино..Колко са умни тези пари ще видим след 1година..И аз не се бъзикам..Кажете за Еврозоната приеха ли ни, че от вашето хейтене съм го пропуснал това..

              SOFIX: 09.05.2019 - 08.05.2020 - дневна графика
              08.05.2020 Отв: 446.95 Мин: 444.71 Макс: 449.00 Затв: 448.82

              Обем (лева): 99.39K



              Викаш голям възход има..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Да не би СОФИКС да е станал 1000 или 1900 и ние да не сте разбрали..Да не си убил мечките в съня си и да гледаш някои други индекси пак..
                Ми не, появиха се едни "умни" пари на борсата. Вероятно си пропуснал, докато хейтиш навсякъде
                Та купуват си хората по акция-две и докато се усетите, ще изкупят всичко. Не се бъзикам, виж оборотите

                Коментар


                • Да не би СОФИКС да е станал 1000 или 1900 и ние да не сте разбрали..Да не си убил мечките в съня си и да гледаш някои други индекси пак.. Какво става приеха ли ни в Еврозоната , нали беше според БХ до края на април..

                  Коментар


                  • Имам само един въпрос на който се надявам да получа отговор. Кога мечетата и апокалиптиците ще си признаят, че сгрешиха?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                      РИП за Пенсионните, които на дъното, в извънредно положение се разпродаха.
                      Спокойно, гербаджиите ще им пробутат някой заем\дълг с отрицателна доходност.
                      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Нови 360К дяла записани в ЕТФ-а. Ако покрай наближаването на ЕРМ2 започнат да влизат всяка седмица по две такива записванки, ще запалим сандалите си мисля.. И тия дето се редят на бида и чакат да им пуснат с 2-3 стинки по евтино, ще вземат да се блъскат и цакат като невидели ... БФБ стайл, кво да се прави
                        Уфф, пак ли блъскане с лакти!
                        По-добре си намажете ските, защото пързалката е сигурна.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                          РИП за Пенсионните, които на дъното, в извънредно положение се разпродаха.
                          Дъното още не си го видял.
                          Далече е.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                            Е само някои от тях де: Доверие и Родина се изложиха като кифладжии. Химаджийските пенсии са ОК, ако има се погледне и доходността са най-добре. Цената за дял им е най-висока!
                            Другите които останаха би трябвало да са интересни.Интересното на дългуча ,че им прибира пари а връща акции.
                            Last edited by Grosss; 08.05.2020, 18:13.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                              РИП за Пенсионните, които на дъното, в извънредно положение се разпродаха.
                              Е само някои от тях де: Доверие и Родина се изложиха като кифладжии. Химаджийските пенсии са ОК, ако има се погледне и доходността са най-добре. Цената за дял им е най-висока!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                А колко излизат?
                                Освен тези на пенсионните не знам за други да излизат.

                                Коментар

                                Working...
                                X