IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

    Следващата седмица още повече ще те е яд. Приятен уикенд!
    Посоката е яко надолу!
    Мажи ските и си лягай!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

      Следващата седмица още повече ще те е яд. Приятен уикенд!
      Следващата седмица на ход е огромно за мащабите на БФБ увеличение на капитал, което ако стане за пълен размер ще е сериозен импулс.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз

        Напротив фантазьорче, колкото и да кудкудякаш във форума с цел да се отървеш от горещите
        Следващата седмица още повече ще те е яд. Приятен уикенд!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Агресивен, никога не съм дал прогноза за Софикс 300. прогнозирах 650, но едва ли ще стане..Така че търси назад в прогнозите ми и спри да си измисляш..
          Сега моля ти отговори на моите прогнози..
          Ще видим 2020г. 650 та и повече, само гледай мача и ако имаш кеш купувай!!!

          Коментар


          • Агресивен, никога не съм дал прогноза за Софикс 300. прогнозирах 650, но едва ли ще стане..То много лесно като твоя господар ХунтаМара да лъжеш на поразия..Така че търси назад в прогнозите ми и спри да си измисляш..

            Сега моля ти отговори на моите въпроси..
            Какво става приеха ли ни в Еврозоната , нали беше според БХ до края на април..Ти прави няколко пъти все грешни прогнози..
            Last edited by Kiro; 08.05.2020, 22:34.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
              Нищо чудно Софикс да скочи и над 700 тая година.... като гледакмкак се натяга пружината.... днес 360000 зяписване в ЕТФ-а, пък някой ако запише 3-4 млн. или повече.... не ми се мисли
              Мапа, отиди на почивка за две седмици и може да се промени нещо докато не напъваш.
              М.... . ш..... ..й.о!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                Нищо чудно Софикс да скочи и над 700 тая година.... като гледакмкак се натяга пружината.... днес 360000 зяписване в ЕТФ-а, пък някой ако запише 3-4 млн. или повече.... не ми се мисли
                Защо ти е 700 като продаваш през 20 точки

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Ма как тази година бе?! Направо до края на месеца!
                  Е ти па ся, няма да е толкова бързо..... но ако влязат още мааалкооо кинти ще стане едно страхотно рали

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Да не би СОФИКС да е станал 1000 или 1900 и ние да не сте разбрали..Да не си убил мечките в съня си и да гледаш някои други индекси пак.. Какво става приеха ли ни в Еврозоната , нали беше според БХ до края на април..
                    Кире, ма и ние можем да задаваме въпроси бе брат! Сега аз ще задавам а ти отговаряй! Какво стана с очакванията за SOFIX 300? А с очакванията за SOFIX 100? А с тези за края на света?

                    Да, наистина в един момент нещата не бяха добри. Хората бяха много уплашени и имаше панически разпродажби. Сега обаче разума надделя и това ясно се вижда.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                      Нищо чудно Софикс да скочи и над 700 тая година....
                      Ма как тази година бе?! Направо до края на месеца!

                      Коментар


                      • Нищо чудно Софикс да скочи и над 700 тая година.... като гледакмкак се натяга пружината.... днес 360000 зяписване в ЕТФ-а, пък някой ако запише 3-4 млн. или повече.... не ми се мисли

                        Коментар


                        • Да признавам си, за седмица някъде и мен ме бяха излъгали, че е страшно, следях числата от таблицата на Бил Гейтс, но още на втората-третата седмица разбрах, каква е играта, че го правят да ни изолират, където по-лесно се страхуваме, впрегнаха всички средства и начини да поддържат страха. Но хората са казали, не ги гледай какво ти говорят и показват, гледай ги какво правят - изкупиха акциите на паникьорите..
                          Кой разбрал, разбрал

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Кое страшно, нали казваш , че няма криза..Купувай яко, ама ти само пишеш и изпусна евтините акции..
                            Да, изпуснах ги тези от началото на локдауна. Признавам си, тогава беше страшно и неясно. Беше по-важно оцеляването, отколкото правенето на пари. Не се знаеше тоя вирус дали е убиец, дали ще ни държат затворени с месеци, година, кой знаеше тогава. Със сигурност загубиха тези дето продадоха в паниката, както и че тези цени няма да се върнат, защото много бързо всички разбрахме за какво става въпрос.

                            Коментар


                            • Разбрахте ли, че числата от таблицата на Бил Гейтс (за първи път някой брой умрели на дневна база по света), формално регистрираните за безработни по време на локдауна, отрицателни цени при петрола, са за да ви страхуват, да е страхувате, да им се подчинявате и да си продадете активите, с останалите ви стотинки да купувате злато, с което да загубите отново. Спасението е, да правите обратното на каквото ви казват Сталина, Тедрос и ПФ Родина.
                              Кой разбрал, разбрал

                              Коментар


                              • Кое страшно, нали казваш , че няма криза..Купувай яко, ама ти само пишеш и изпусна евтините акции..

                                Коментар

                                Working...
                                X