IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


    -Още не е късно, на твое място щях да съм го направил наполовина поне от продажбите си ,- хем си в посока към по голама дивидентна доходност(от 2-3% на спиди към 4-5% от двете споменати), хем си им в началото на още 10% поне в близките две тримесечия, но ти явно по по силните удари , а те не са всеки дан!!!
    И ти си прав - очаквам и двете да качат точно колкото и ти мислиш, както и да не паднат особено на екс дивидент дей (това го гледах миналата година). Но още не съм ги проучил достатъчно, а и не съм говорил с хора, които са по-навътре в този бизнес (и за двете). Успехи и на теб - аз не обичам да се разхвърлям в повече от 2-3 акции и затова меренето ми е повече (съответно и пропуснатите ползи)
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Aз съм шортил веднъж с по-сериозна сума - биткойн. И ме отнесе като валяк, преди да се срине Не е и за мен шортенето, макар че на запад могат да се правят хубави пари, защото се виждат много отчетливо всякакви балони, колко пари има заложени за шорт, къде са съпротивите и т.н. -абе друга вселена е. Все пак може и да купя нещо на бфб - засега единствените кандидати са бреф и атера, ма докато се натуткам, сигурно вече няма да ми харесват цените. Лично мнение

      -Още не е късно, на твое място щях да съм го направил наполовина поне от продажбите си ,- хем си в посока към по голама дивидентна доходност(от 2-3% на спиди към 4-5% от двете споменати), хем си им в началото на още 10% поне в близките две тримесечия, но ти явно по по силните удари , а те не са всеки дан!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение

        Добрее, ама гледай какво правят днес на чуждите борси - продават нефт, злато и сребро, дакс и квото имат ...за да инвестират при нас
        Даже и дървения материал пада, щото са дочули, че при нас дърветата са "най"
        Таа...в живота човек може да е моногамен (или само гамен), ама в търговията не пречи да е поли.
        Поли, като Полимери ли Или да очаква НЕОчакван обрат като в Неохима? Истината е, че у нас е джунгла с претенции, обаче липсва премията, която следва да дава всяка джунгла. И като сложиб крадливите мажовци с фиктивните сделки (сравка пак Неохим, че ми е пресен), липсата на дивиденти (или повече от символични такива, справка пак Неохима, че съм им набрал), мега политически обвързаности (пак любимият Неохим), бантустанско (ма да не обиждам народите Банту) провосъдие и какво ли още не, то, как да ти кажа, изборът не е особено труден. както и отговорът на въпроса защо почти навсякъде са на ол тайм хай, а ние сме на 25% от него с обороция като на кварталната лафка...
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sirFaith Разгледай мнение
          Според мен колеги .. "надежда тука всяка оставете за БФБ" .. лекичко по търлички се измъквайте към чуждите борси ..
          Добрее, ама гледай какво правят днес на чуждите борси - продават нефт, злато и сребро, дакс и квото имат ...за да инвестират при нас
          Даже и дървения материал пада, щото са дочули, че при нас дърветата са "най"
          Таа...в живота човек може да е моногамен (или само гамен), ама в търговията не пречи да е поли.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

            Шортенето не е за мен Твърде голям оптимист съм
            Aз съм шортил веднъж с по-сериозна сума - биткойн. И ме отнесе като валяк, преди да се срине Не е и за мен шортенето, макар че на запад могат да се правят хубави пари, защото се виждат много отчетливо всякакви балони, колко пари има заложени за шорт, къде са съпротивите и т.н. -абе друга вселена е. Все пак може и да купя нещо на бфб - засега единствените кандидати са бреф и атера, ма докато се натуткам, сигурно вече няма да ми харесват цените. Лично мнение
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

              Искаш да я шортиш, а?
              Шортенето не е за мен Твърде голям оптимист съм

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Ще кажа, като наместя кеша там
                По всичко личи, че идват добри дни за БФБ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                  Груев, сподели като купиш някоя сгодна акция на запад ! Успех !
                  Искаш да я шортиш, а?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                    USPEX
                    Мерси, и на теб!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                      Груев, сподели като купиш някоя сгодна акция на запад ! Успех !
                      Ще кажа, като наместя кеша там
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        основната част от моите пари на бфб, след търговото на спиди, ще напуснат в посока чужбина или нещо друго, но няма да останат тук - на некоректни мажовци и сделки по телефона съм се нагледал, стига ми толкова. Съчетано с доста ниска ликвидност по 90% от позициите, то стратегията ми да се концентрирам в 2-3 фирми е обречена, ако спешно ми потрябват пари. А за смешни суми като 100-200 К в чужбина ще ми трябват няколко минути, за да разпродам почти на пазарната цена. Всеки си решава сам де - успехи и много зелени дни!
                        USPEX

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
                          Кво напраихте бе ора, от 10 часа до сега съм 6 бона напред
                          Браво! До края на годината ти пожелавам много такива дни !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            основната част от моите пари на бфб, след търговото на спиди, ще напуснат в посока чужбина или нещо друго, но няма да останат тук - на некоректни мажовци и сделки по телефона съм се нагледал, стига ми толкова. Съчетано с доста ниска ликвидност по 90% от позициите, то стратегията ми да се концентрирам в 2-3 фирми е обречена, ако спешно ми потрябват пари. А за смешни суми като 100-200 К в чужбина ще ми трябват няколко минути, за да разпродам почти на пазарната цена. Всеки си решава сам де - успехи и много зелени дни!
                            Груев, сподели като купиш някоя сгодна акция на запад ! Успех !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от RUBLA Разгледай мнение

                              Ние модераторите не цензурираме това което казвате, а начина по който го казвате. Спазва ли се добрия тон няма да има намеса от наша страна.
                              Дано е така, защото знаете на кое място сме по свобода на словото ! Трябва да се чува/чете/ мнението на всички, независимо дали ви харесва или не !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                Колега прав си, но нали искаме и ние да станем бяла и нормална държава ! Защо трябва капиталите да изтичат и да стимулират чуждите икономики ! Крайно време е нещата да се променят и при нас !
                                основната част от моите пари на бфб, след търговото на спиди, ще напуснат в посока чужбина или нещо друго, но няма да останат тук - на некоректни мажовци и сделки по телефона съм се нагледал, стига ми толкова. Съчетано с доста ниска ликвидност по 90% от позициите, то стратегията ми да се концентрирам в 2-3 фирми е обречена, ако спешно ми потрябват пари. А за смешни суми като 100-200 К в чужбина ще ми трябват няколко минути, за да разпродам почти на пазарната цена. Всеки си решава сам де - успехи и много зелени дни!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X