IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Тим лапа лапаха и имат поне 10-15 ВФ и отделно 6 пенсионни. Така че не са рекли не са спрели колата. Ама не щат.
    Имат много разходи а ПФ са вече под постоянен удар...а техните са като на стрелбище или боксова круша...

    Коментар


    • Тим лапа лапаха и имат поне 10-15 ВФ и отделно 6 пенсионни. Така че не са рекли не са спрели колата. Ама не щат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Какво ми казваш че бфб просто празнува оправдаването на Цв Цв. И скоро сме около 400?
        Нее шлифера е ъндарграунд но не играе на бфб.... поо скоро изборите са един прелом ,но дотогава...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Тони виждал ли си кола която тръгва по нанадолнище а шофьора е излезнал да си купи цигари.... първо се мъчи да я догони ,после да се хване за задната броня ,после търси да сложи камък под гумата ,но най глупавото е да застанеш пред нея и да се мъчиш да я спреш... тогава колата ще остане без шофЕр...
          Какво ми казваш че бфб просто празнува оправдаването на Цв Цв. И скоро сме около 400?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Тимаджиите ли се мъчат да обърнат посоката, така ми харесваше на къде вървяхме.

            Тони виждал ли си кола която тръгва по нанадолнище а шофьора е излезнал да си купи цигари.... първо се мъчи да я догони ,после да се хване за задната броня ,после търси да сложи камък под гумата ,но най глупавото е да застанеш пред нея и да се мъчиш да я спреш... тогава колата ще остане без шофЕр...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Тимаджиите ли се мъчат да обърнат посоката, така ми харесваше на къде вървяхме.
              Изчакай още седмица две....
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Тимаджиите ли се мъчат да обърнат посоката, така ми харесваше на къде вървяхме.

                Коментар


                • Оборотите се вдигат последните дни. Промяна в състоянието на БФБ ще има.
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Софикс ,че те нарекохме аматьор е комплимент...ти нямаш нито една обявена позиция ,нито една обявена прогноза ,нито един анализ за сметка на това има хиляди изтрити твой постове ,хиляди набити мечки и хиляди изпити количества алкохол...
                    ++++++++++++

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Момци, почвате да губите контрол върху себе си. Спрете малко и си починете!

                      За 14 години на борсата нямам нито един изгубен лев. Колко хора от форума могат да се похвалят с подобно нещо? Според мен са една шепа хора. Та малко не ви прилича да ме наричате аматьор
                      Софикс ,че те нарекохме аматьор е комплимент...ти нямаш нито една обявена позиция ,нито една обявена прогноза ,нито един анализ за сметка на това има хиляди изтрити твой постове ,хиляди набити мечки и хиляди изпити количества алкохол...

                      Коментар


                      • Гено Тонев, инвестиционен консултант в УД Юг Маркет Фонд Мениджмънт АД

                        Трудно е да се прогнозира каквото и да е на нашия пазар, освен едно - вялата търговия. Последните сътресения на международните пазари успяха да събудят местните участници, но корелацията бързо се върна до кота нула, след като пазарът ни отрази само негативните движения и напълно игнорира позитивните - откъдето и да го погледне човек, не особено приятно послание. Предстоящата седмица вероятно ще се запомни единствено със старта на новата учебна година и характерните за този период повишени обороти на пазара на цветя. Останалите пазари също ще се радват на силни дни - очакваната добра реколта от грозде вече е факт, а тазгодишната кампания по домашно приготвяне на зимнина вече премина на етап "пукани люти чушлета в оцет" и "патладжани в доматен сос". За БФБ-София официално нищо не се чува, но пък се носи слухът, че от Рекордите на Гинес вече са готови с приза "Най-скучното място на планетата".

                        Коментар


                        • За 14 години на борсата нямам нито един изгубен лев.



                          w smissal si o6to na + ili niama6 nito edin gube6t trade???

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            Момци, почвате да губите контрол върху себе си. Спрете малко и си починете!

                            За 14 години на борсата нямам нито един изгубен лев. Колко хора от форума могат да се похвалят с подобно нещо? Според мен са една шепа хора. Та малко не ви прилича да ме наричате аматьор
                            Софиянец,изкефи ме начина по който разлая кучетата.

                            Коментар


                            • [QU OTE=SOFIX;1059870865]Момци, почвате да губите контрол върху себе си. Спрете малко и си починете!

                              За 14 години на борсата нямам нито един изгубен лев. Колко хора от форума могат да се похвалят с подобно нещо? Според мен са една шепа хора. Та малко не ви прилича да ме наричате аматьор [/QUOTE]


                              Ако го смяташ докато не излезеш от позицията може и да е вярно, но това си е порочна практика...

                              Коментар


                              • Ще ги нокаутирам.

                                Коментар

                                Working...
                                X