IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

    USPEX
    Мерси, и на теб!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

      Груев, сподели като купиш някоя сгодна акция на запад ! Успех !
      Ще кажа, като наместя кеша там
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        основната част от моите пари на бфб, след търговото на спиди, ще напуснат в посока чужбина или нещо друго, но няма да останат тук - на некоректни мажовци и сделки по телефона съм се нагледал, стига ми толкова. Съчетано с доста ниска ликвидност по 90% от позициите, то стратегията ми да се концентрирам в 2-3 фирми е обречена, ако спешно ми потрябват пари. А за смешни суми като 100-200 К в чужбина ще ми трябват няколко минути, за да разпродам почти на пазарната цена. Всеки си решава сам де - успехи и много зелени дни!
        USPEX

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
          Кво напраихте бе ора, от 10 часа до сега съм 6 бона напред
          Браво! До края на годината ти пожелавам много такива дни !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            основната част от моите пари на бфб, след търговото на спиди, ще напуснат в посока чужбина или нещо друго, но няма да останат тук - на некоректни мажовци и сделки по телефона съм се нагледал, стига ми толкова. Съчетано с доста ниска ликвидност по 90% от позициите, то стратегията ми да се концентрирам в 2-3 фирми е обречена, ако спешно ми потрябват пари. А за смешни суми като 100-200 К в чужбина ще ми трябват няколко минути, за да разпродам почти на пазарната цена. Всеки си решава сам де - успехи и много зелени дни!
            Груев, сподели като купиш някоя сгодна акция на запад ! Успех !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от RUBLA Разгледай мнение

              Ние модераторите не цензурираме това което казвате, а начина по който го казвате. Спазва ли се добрия тон няма да има намеса от наша страна.
              Дано е така, защото знаете на кое място сме по свобода на словото ! Трябва да се чува/чете/ мнението на всички, независимо дали ви харесва или не !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                Колега прав си, но нали искаме и ние да станем бяла и нормална държава ! Защо трябва капиталите да изтичат и да стимулират чуждите икономики ! Крайно време е нещата да се променят и при нас !
                основната част от моите пари на бфб, след търговото на спиди, ще напуснат в посока чужбина или нещо друго, но няма да останат тук - на некоректни мажовци и сделки по телефона съм се нагледал, стига ми толкова. Съчетано с доста ниска ликвидност по 90% от позициите, то стратегията ми да се концентрирам в 2-3 фирми е обречена, ако спешно ми потрябват пари. А за смешни суми като 100-200 К в чужбина ще ми трябват няколко минути, за да разпродам почти на пазарната цена. Всеки си решава сам де - успехи и много зелени дни!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от sirFaith Разгледай мнение
                  Според мен колеги .. "надежда тука всяка оставете за БФБ" .. лекичко по търлички се измъквайте към чуждите борси .. и таксите по-малки, и мажориратите по-читави, директорите завършили висшисти, не са назначени от мама и тате , и избора от компании/ инстументи по-голям ... единствено за което съжалявам , че това го направих преди 4 години ... , а трябваше още 2007/8 софикса като падна .... признавам че още държа разни акции дето никога няма да си върнат цените, ама поне спрях да наливам пари в тази бездънна каца ...
                  Колега прав си, но нали искаме и ние да станем бяла и нормална държава ! Защо трябва капиталите да изтичат и да стимулират чуждите икономики ! Крайно време е нещата да се променят и при нас !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Моля модераторите да не цензурират мнения, които казват истини !
                    Ние модераторите не цензурираме това което казвате, а начина по който го казвате. Спазва ли се добрия тон няма да има намеса от наша страна.

                    Коментар


                    • Кво напраихте бе ора, от 10 часа до сега съм 6 бона напред

                      Коментар


                      • Що да ходя да играя на големите борси, след като тук се чувствам добре и играта ми върви? Тук също може да се постига добра капиталова доходност пък и дивиденти се дават Е, ликвидноста малко куца ама се надявам да се подобри с течение на времето.

                        Коментар


                        • Според мен колеги .. "надежда тука всяка оставете за БФБ" .. лекичко по търлички се измъквайте към чуждите борси .. и таксите по-малки, и мажориратите по-читави, директорите завършили висшисти, не са назначени от мама и тате , и избора от компании/ инстументи по-голям ... единствено за което съжалявам , че това го направих преди 4 години ... , а трябваше още 2007/8 софикса като падна .... признавам че още държа разни акции дето никога няма да си върнат цените, ама поне спрях да наливам пари в тази бездънна каца ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                            "Този коментар от Frosty е изтрит от RUBLA
                            Причина: Спазвайте добрия тон!"


                            Бих искал да съм възпитан и да спазвам добър тон, обаче срещу примитив, който за последните 10 години злоупотребява с власт, превърна страната в тоталитарна мафиотска яма за отпадъци, и направи държавния бюджет хранилка за олигарси и номенклатурчици, просто не мога.

                            Хубавото е, че откакто борисов беше изритан от властта, всички виждаме, че нещата (включително и на БФБ) вървят към по-добро.
                            Моля модераторите да не цензурират мнения, които казват истини !

                            Коментар



                            • "Този коментар от Frosty е изтрит от RUBLA
                              Причина: Спазвайте добрия тон!"


                              Бих искал да съм възпитан и да спазвам добър тон, обаче срещу примитив, който за последните 10 години злоупотребява с власт, превърна страната в тоталитарна мафиотска яма за отпадъци, и направи държавния бюджет хранилка за олигарси и номенклатурчици, просто не мога.

                              Хубавото е, че откакто борисов беше изритан от властта, всички виждаме, че нещата (включително и на БФБ) вървят към по-добро.
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • Даам.. зеленото е хубав цвят, успокоява очите..

                                Коментар

                                Working...
                                X