Първоначално изпратено от nacheff
Разгледай мнение
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Оптимизъм на БФБ (2)
Collapse
X
-
-
Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнениеЗащото е толкова неликвидна, че лесно надува цените. След пиянството следва махмурлук, който е на приключване и ново пиянство. Това е основната причина човек да инвестира на БФБ сега, а не фундамента, той само дава начален тласък на движението.
Ти твърдиш, или по-точно се съгласяваш, че вече сме в мечи пазар?
Вярно ли е това твърдение?
Коментар
-
Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнениеСега си сипах вино. Иначе ставам сутрин в 6:00
Коментар
-
Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнениеСега си сипах вино. Иначе ставам сутрин в 6:00
Коментар
-
Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнениеТи сега ли ставаш?
Коментар
-
Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнениеДокога да изчакаме със съветите.. до 700 или до 800 пункта!?
Абе днес кой преоценя!?
Коментар
-
Защото действаше следварително. В момента изостава значително от подобряващият се фундамент. Ако действаше изпреварващо още през лятото на 2013 трябваше да започне да пада и през лятото на 2014 да расте, но тя отразява събитията с известно закъснение. Това я прави бавна, мудна но и изключително лесна. Тук е много трудно да загубиш пари. Трябва човек да е доста некадърен. До момента само един път борсата действаше изпреварващо. Това се случи през 2007 под влияние на външни фактори. Тогава се видя как повечето спекуланти сбъркаха.
Коментар
-
Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнениеЗащо БФБ да влиза в мечи пазар при положение, че в момента се добрахме до някаква относителна стабилизация, а навън всичко е цветя и рози.
Коментар
-
Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнениеИскаш да кажеш, че БФБ действа поне една година изпреварващо спрямо западните пазари, отразявайки тяхната икономика. Звучи ми много малко вероятно.
Защо БФБ да влиза в мечи пазар, при положение че в момента се добрахме до някаква относителна стабилизация, а навън всичко е цветя и рози.Last edited by nacheff; 01.04.2015, 12:07.
Коментар
-
Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнениеНе можем напълно и тотално да игнорираме и една друга хипотеза. Често обвиняваме БФБ, че вместо да "предвижда" събитията, тя действа следварително.
Ами ако този път, въпреки междувременно настъпилата "стабилизация" вътре в страната, БФБ е влязла в мечи пазара заради предусещането, че неизбежно ще има събития на фондовите пазари извън страната?! Поради крехкостта на стопанството и обществената система като цяло, би имало смисъл БФБ да е особено чувствителна, особено ако е започнала и дда си учи уроците от миналото.
Коментар
Коментар