IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
    И децата в детската градина разбраха, че ние следваме големите само надолу, но рибарчето не го разбра.
    Специално за теб си поиграх 10 мин ,за да ти предам поредния урок,колко не ги разбираш нещата !
    Гледай и анализирай !
    Ако има неясно,питай


    https://i.imgur.com/4qqkUEh.png


    Last edited by petrg5s; 11.04.2023, 11:23.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
      И децата в детската градина разбраха, че ние следваме големите само надолу, но рибарчето не го разбра. Водещите индекси на големите борси правят връх след връх, а ние още дремем на 600 А пък SOFIX да направи по-висок връх от този през 2007 даже и не иска, емм да си помислям
      Да не забравяме, че добре презимувахме 2022 на БФБ, докато чуждите се сринаха накуп. Българската, както винаги, по-бавно загрява, но и до по-късно дава плодове. Затова и тази година съм се съсредоточил повече в чужбина

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
        И децата в детската градина разбраха, че ние следваме големите само надолу, но рибарчето не го разбра
        Не че няма корелация,а ти не я разбираш.И мислиш,че трябва да е 1 към 1.Затова и пускаш само мечки и тренд линиите ти ги пробиват като руски танк
        Затова и постнах няколко неща,да си напишеш домашното,но ..карай пак по трудния начин,ще ги разбереш нещата
        Last edited by petrg5s; 04.04.2023, 15:37.

        Коментар


        • И децата в детската градина разбраха, че ние следваме големите само надолу, но рибарчето не го разбра. Водещите индекси на големите борси правят връх след връх, а ние още дремем на 600 А пък SOFIX да направи по-висок връх от този през 2007 даже и не искам да си помислям

          Коментар


          • https://www.tradingview.com/x/nnS43AX3

            Шараненко да анализира ,а не да блее

            Коментар


            • Една болна тема на Шарана засягам,а именно френския CAC 40
              На само 0.2% от върха си е .Колко ще иде нагоре,след като пробие ,оставям Шарана да анализира
              А на БФБ както винаги, реотаните бавно загряват.

              https://tvc-invdn-com.investing.com/...faf8264a0c.png

              Last edited by petrg5s; 04.04.2023, 13:26.

              Коментар


              • Честито на спечелилите! Края на простотията не се вижда.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                  Това ще стане на 3 април, когато се види, че любимата ти тиква е хванала пътя за там, където и е мястото
                  Клоун,който лъже като дърт циганин,по-добре ли е ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                    Това ще стане на 3 април, когато се види, че любимата ти тиква е хванала пътя за там, където и е мястото

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Агресивен Шаран не обажда нещо за посоката??!!
                        Даже и ежедневните му оракулски анализи "Зелено" или "Червено" липсват.....
                        Може би е разколебан

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                          Струва ми се, че е от парка за танцуващи мечки в Белица.
                          Офренчили са се и там и го играят "доброто и лошото ченге".
                          Едната маха на стоп, а другата чака в засада

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 1984- Разгледай мнение
                            Струва ми се, че Мецана е кръстоска между бай Тошо и д-р Ливайн.
                            Дано има наколенки
                            Струва ми се, че е от парка за танцуващи мечки в Белица.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                              Ела, ела, при мен ела, за да ти скъсам аз ****

                              Сещам се за една мечка, дето цял живот носила мед

                              Коментар


                              • Струва ми се, че Мецана е кръстоска между бай Тошо и д-р Ливайн.
                                Дано има наколенки

                                Коментар

                                Working...
                                X