IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    И ти си намери друг форум ,където и от там те изритаха за кавги.....
    няма такова нещо .................. питай Божко дали някога е имало кавги в другия форум за който ти беше много мъчно, че не те приехме...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Ами пусни ге де...
      Аз пък имам л. съобщения че ми искаш съвет за енемонките и каолинките през 2008 г.... както че е каниш най любезно на партито с ПК , като специалист по акциите на застрахователите и банките....
      най-любезно поканих на срещата в ПК не само теб, но и много други хора от форума

      все пак бях домакин, но никога не съм ти искал съвет нито за енемона (които никога не съм заглеждал), нито съм те питал за каолин

      единствено съм питал г-н Митанкин за някои неща около Стара Планина и щерките там...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
        основната вина да имам десетина ника си именно ти .............. денонощно пишеше да модераторите да ми банват никовете и ИП адреса

        накрая видя, че не могат да се спрат и вдигнахте ръце от мене, но никовете си останаха

        И ти си намери друг форум ,където и от там те изритаха за кавги.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
          основната вина да имам десетина ника си именно ти .............. денонощно пишеше да модераторите да ми банват никовете и ИП адреса

          накрая видя, че не могат да се спрат и вдигнахте ръце от мене, но никовете си останаха
          пълен гюрлюк
          М.... . ш..... ..й.о!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
            нещо не се връзват нещата .............. през 2009 година си имал платформа, а през 2010 година ме питаше на лични къде да гледаш дакс-а защото ти преинсталирали компютъра и ти затрили линковете

            пазя ти съобщенията ................ ако искаш да ги видиш отново в случай, че си ги изтрил линковете които ти изпратих

            Ами пусни ге де...
            Аз пък имам л. съобщения че ми искаш съвет за енемонките и каолинките през 2008 г.... както че е каниш най любезно на партито с ПК , като специалист по акциите на застрахователите и банките....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Затова аз съм на БФБ от 2003 г и с ник от 2007 г. а ти със сто ника като Полки.... от вчера...
              основната вина да имам десетина ника си именно ти .............. денонощно пишеше да модераторите да ми банват никовете и ИП адреса

              накрая видя, че не могат да се спрат и вдигнахте ръце от мене, но никовете си останаха

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Затова аз съм на БФБ а ти със сто ника като Полки....

                Какъв е проблема с ника ми и как той е свързан с твоето борсово нещастие??
                ВСИЧКИ СМЕ НА БФБ, но ти влизаш на 1.40 до 1.60, а акцията прави движение три-пет пъти по дълго...

                ТОВА Е СМЕШНОТО. КВИЧИИШ, КВИЧИШ И НАКРАЯ ЗЯПАШ, А НАЙ-НАКРАЯ КУПУВАШ, А ТО ВЗЕЛО, ЧЕ СВЪРШИЛО ДВИЖЕНИЕТО...
                М.... . ш..... ..й.о!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  така ли ....ами аз от 2009г имам директна платформа DАХ....
                  нещо не се връзват нещата .............. през 2009 година си имал платформа, а през 2010 година ме питаше на лични къде да гледаш дакс-а защото ти преинсталирали компютъра и ти затрили линковете

                  пазя ти съобщенията ................ ако искаш да ги видиш отново в случай, че си ги изтрил линковете които ти изпратих

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                    ха хаааа, а на 1 лев що не купува, а на 1.40... смях...
                    Затова аз съм на БФБ от 2003 г и с ник от 2007 г. а ти със сто ника като Полки.... от вчера...
                    Last edited by Монти; 20.05.2015, 11:50.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      така ли ....ами аз от 2009г имам директна платформа ДАХ....
                      Искаш ли едно басче че съм купувамл ССВ в началото на март 2014 на 1,40 и нещо после към 7-10 съм ги продал на 1,60 и към 20 март съм ги купил пак на 1,40 и в края на месеца пак съм ги продал...на 1,60 ...
                      А гледачо на графики....
                      ха хаааа, а на 1 лев що не купува, а на 1.40... смях...
                      М.... . ш..... ..й.о!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                        от къде да знае къде да гледа?!?!?!?

                        ................ преди няколко години мисирката монти ме пита на лични от кои сайтове да гледа дакс-а .............. на следващия ден вече пишеше във форума какви велики отигравания прави като купуваше комерцбанк на 6 евро и след няколко месеца продаваше на 1 ойро

                        така ли ....ами аз от 2009г имам директна платформа ДАХ....
                        Искаш ли едно басче че съм купувамл ССВ в началото на март 2014 на 1,40 и нещо после към 7-10 съм ги продал на 1,60 и към 20 март съм ги купил пак на 1,40 и в края на месеца пак съм ги продал...на 1,60 ...
                        А гледачо на графики....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          ами ти значи толкова и гледаш
                          от къде да знае къде да гледа?!?!?!?

                          ................ преди няколко години мисирката монти ме пита на лични от кои сайтове да гледа дакс-а .............. на следващия ден вече пишеше във форума какви велики отигравания прави като купуваше комерцбанк на 6 евро и след няколко месеца продаваше на 1 ойро

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Сбъркал си форума - тук е за спекуланти (инвеститори) ...
                            Кой нормален човек:
                            - лови падащи кинжали
                            - не купува , когато всички се юрнат а вместо това кешира
                            Хубав прочит на твойте интереси....

                            кой купува предприятие на 8 септеври 1944 г....колкото и да е ефтино...

                            Ти си знаеш какво си купил на 5 септемри .....една акция спасявана 4 пъти от държавата..пети път няма да има....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              че кога пък нашата борсичка се е влияела особено от Дауто?
                              ами ти значи толкова и гледаш
                              от 2007 до 2009 се влияе нали . после пак малко нали . после ич биля
                              Last edited by the architect; 20.05.2015, 11:26.

                              Коментар


                              • мухахааааааааа

                                Коментар

                                Working...
                                X