IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Напъвате ли ги?
    Нещата се обръщат.

    Коментар


    • Напъвате ли ги?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
        къде си била поканена??? .................. разбра за другия форум половин година след като стойностните хора се прехвърлиха да пишат там

        профаните няма кой да ги покани
        Я пак ,когато те погнаха за простотиите ,ти падна на колене и се оправда ,че си идвал във форума на инвестор само за да пречиш на нормалната дискусия и по този начин да докараш повече свестни форумци при Божко...
        Знаеме се....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти

          Жалко че стана за посмешище и на кккккокошките....
          как са задните части след ритника на Карък Каръков....
          Сладки ли са а ритника и той ли беше сладък....
          ЩЕ СЕ РАДВАМ, ДА ТЕ ИЗРИТАТ!
          М.... . ш..... ..й.о!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
            къде си била поканена??? .................. разбра за другия форум половин година след като стойностните хора се прехвърлиха да пишат там

            профаните няма кой да ги покани
            Я МИ ПИШИ НА ЛИЧНИ КОЙ Е ДРУГИЯ ФОРУМ...
            М.... . ш..... ..й.о!

            Коментар


            • и НАЙ-ВАЖНОТО

              КРАДЕШ ОТ ДЪНЪЦИТЕ НИ!
              М.... . ш..... ..й.о!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                така ли мислиш ,бях поканен най официално ..но не приех... и не само аз и форума си отиде като се джанкахте.....за това че сте малко и не можете да направите форумна стратегия....
                по принцип имах покани в още два форума .....
                къде си била поканена??? .................. разбра за другия форум половин година след като стойностните хора се прехвърлиха да пишат там

                профаните няма кой да ги покани

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти
                  кой си ти бе пале.....падна до там да лижеш задните части на най големия лузър от форума..карък каръков....
                  ако има лизачи, това си ти , чугун бюрократе.

                  Неприятен си, образуваш само кавги, заяждания и обиди.

                  РАЗВАЛЯШ ФОРУМА.
                  М.... . ш..... ..й.о!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                    Добре де, форумът ще се радва, да го/я изгонят и без анкета.
                    на комунистите любимия прийом е да изгонят някой или да му затворят устата .................. демократите са готови да чуят и другото мнение дори то да не им харесва

                    ти от кои си?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                      няма такова нещо .................. питай Божко дали някога е имало кавги в другия форум за който ти беше много мъчно, че не те приехме...

                      така ли мислиш ,бях поканен най официално ..но не приех... и не само аз и форума си отиде като се джанкахте.....за това че сте малко и не можете да направите форумна стратегия....
                      по принцип имах покани в още два форума .....
                      А зо корп както винаги лъжеш .....

                      БНБ влезе в Корпоративна банка, всички сметки са блокирани
                      Вече се водят разговори за продажба на кредитната институция, ВТБ е кандидат "да я подпомогне"
                      16:08 | 20.06.2014 | 33754 прочитания

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                        не

                        нека има демокрация и плурализъм
                        Добре де, форумът ще се радва, да го/я изгонят и без анкета.
                        М.... . ш..... ..й.о!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                          да направим ли анкета?
                          не

                          нека има демокрация и плурализъм

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                            не е верно ................ мисирката искренно ме забавлява ............... нека си седи тук ........... с кой ще се забавлявам когато кибича на тази скучна борса?
                            да направим ли анкета?
                            М.... . ш..... ..й.о!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от stabwound
                              Много хора ще се радват, ако бъдеш изритан от тук!
                              не е верно ................ мисирката искренно ме забавлява ............... нека си седи тук ........... с кой ще се забавлявам когато кибича на тази скучна борса?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                                нещо не се връзват нещата .............. през 2009 година си имал платформа, а през 2010 година ме питаше на лични къде да гледаш дакс-а защото ти преинсталирали компютъра и ти затрили линковете

                                пазя ти съобщенията ................ ако искаш да ги видиш отново в случай, че си ги изтрил линковете които ти изпратих

                                Ами пусни ге де...
                                Аз пък имам л. съобщения че ми искаш съвет за енемонките и каолинките през 2008 г.... както че е каниш най любезно на партито с ПК , като специалист по акциите на застрахователите и банките....
                                Абе вие двамата няма ли да си вземете стая най-накрая? Личи си отвсякъде, че от години се обичате, па вземете се най-сетне.

                                Тука хората рутят софикса, борда, ЕС, и какво ли не, а вие само се джанкате.
                                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                                Коментар

                                Working...
                                X