IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    басче че съм продал през началото на юни всичко.....от тим.....
    ясно, че си продала след като паднаха цените на акциите .................... аз това казвам през цялото време докато ти се стремеше да убедиш самата себе си, че си продавала на 1,60 ................ от както си купувала до сега цена от 1,60 не е имало

    нали по-долу ти писах, че до 1 година ще видим отново цени от 1,60 при ЦКБ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
      да, четем го от преди 5 години...

      кой е втория герой?
      става въпрос за онази карикатура която чисти тировете и вечер пази паркинга...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
        за сметка на това ми е много точен барометър кога да купувам и кога да продавам .................. и така е вече толкова години



        и преди година съм го писал, и преди 2 години съм писал, и преди 3 години съм писал .................... ще го напиша отново:

        видиш ли, че двамата герои обявяват покупки ............ време е да им се продава

        прочетеш ли, че двамата анимационни герои ги тресе страх и паника ............. дошло е време за покупки на акции

        да, четем го от преди 5 години...

        кой е втория герой?
        М.... . ш..... ..й.о!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
          този и по секунди да му даваш...

          Той нито внимава какво говори, нито внимава какво му се говори...
          за сметка на това ми е много точен барометър кога да купувам и кога да продавам .................. и така е вече толкова години



          и преди година съм го писал, и преди 2 години съм писал, и преди 3 години съм писал .................... ще го напиша отново:

          видиш ли, че двамата герои обявяват покупки ............ време е да им се продава

          прочетеш ли, че двамата анимационни герои ги тресе страх и паника ............. дошло е време за покупки на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
            от това по-точно не знам какво да ти дам:



            за 5 стинки далавера които търсеше от пазара ................ след това вече започна да успокояваш, че повече нямало да падне



            http://www.investor.bg/forum/showthr...=13060&page=62

            че дори и по-голям оптимист от оптимистите беше с това жадувано 1,60

            и на 1,32 писа, че си взел още малко



            http://www.investor.bg/forum/showthr...=13060&page=61

            давам ти не само дати, но и по часове
            басче че съм продал през началото на юни всичко.....от тим.....

            Коментар


            • този и по секунди да му даваш...

              Той нито внимава какво говори, нито внимава какво му се говори...
              М.... . ш..... ..й.о!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                дай точната цена да не търся.....
                от това по-точно не знам какво да ти дам:

                Първоначално изпратено от Монти на 29.04.2014 в 17:11 Разгледай мнение
                Влезнах под 1,44 с няколко хиляди.....спекулативни.....
                Вижданията ми са ,че в момента се продават бързи акции покрай празниците от ДФ и индивидуални играчи и маркета ще бъде след празниците около 1,5........
                за 5 стинки далавера които търсеше от пазара ................ след това вече започна да успокояваш, че повече нямало да падне

                Първоначално изпратено от Монти на 13.05.2014 в 09:29 часа Разгледай мнение
                Повече от 25-30 % от върха няма да падне....
                1,20-1,25 е възможно но в малки количества...
                Но също ще се види и 1,60 пак....скоро....
                Не е препоръка....
                http://www.investor.bg/forum/showthr...=13060&page=62

                че дори и по-голям оптимист от оптимистите беше с това жадувано 1,60

                и на 1,32 писа, че си взел още малко

                Първоначално изпратено от Монти на 23.05.2014 в 10:36 часа Разгледай мнение
                Взех си още малко....
                Ако шестото ми чувство е вярно ,изборите ще завършат реми и от понеделник ще се изстрелят някой акции.....
                Не е препоръка....
                http://www.investor.bg/forum/showthr...=13060&page=61

                давам ти не само дати, но и по часове

                Коментар


                • Уффф Прекалявате отново.Как не ви омръзна да се дрънкате за едни и същи неща.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение




                    питах те кой ви продаваше с айсбергите преди година когато вие купувахте и осреднявахте

                    сега те питам кой ви продаваше с айсберги и преди 45-50 дни на 1,18-1,20

                    ако не се сетиш сама ................. мога да ти покажа
                    нещо бас искаше...
                    имам продажби от 1,31 до 1,33......на майските акции на ССВ....в началото на юни....
                    Ама продавача не беше на 1,45 а на 1,3 и нещо ....ощи след 15 май ...
                    дай точната цена да не търся.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      тези от май са купени на 1,32 и продадени на 1,32/1,33


                      Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Добре! за какво бас....на тези от март или на тези от май....тези от май са купени на 1,32 и продадени на 1,32/1,33 .....някой като теб ги купуваше по две ,три да брани позицията и в 15 сделки най голямата в 500 бр през юни ......... та за туй сигурно съм негудувал...
                      питах те кой ви продаваше с айсбергите преди година когато вие купувахте и осреднявахте

                      сега те питам кой ви продаваше с айсберги и преди 45-50 дни на 1,18-1,20

                      ако не се сетиш сама ................. мога да ти покажа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                        няма смисъл от басове ................ всичко си седи във форума



                        точно преди 365 дни (1 година) след като акцията падна от 1,45-1,50 падна с десетина процента ти писа:



                        е, това ти е грешката, че винаги осредняваш като вземе да пада някоя акция .............. а кой ли продаваше с айсбергите

                        http://www.investor.bg/forum/showthr...=13060&page=61

                        п.п. сега аз да те питам .................... Искаш ли едно басче???
                        Добре! за какво бас....на тези от март или на тези от май....тези от май са купени на 1,32 и продадени на 1,32/1,33 .....някой като теб ги купуваше по две ,три да брани позицията и в 15 сделки най голямата в 500 бр през юни ......... та за туй сигурно съм негудувал...
                        И как ще си изплатиш басовете ...
                        като предишния за БТН и ССВ..ли...да ходя в Столипиново да ги получа..така ли...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


                          Искаш ли едно басче че съм купувамл ССВ в началото на март 2014 на 1,40 и нещо после към 7-10 съм ги продал на 1,60 и към 20 март съм ги купил пак на 1,40 и в края на месеца пак съм ги продал...на 1,60 ...
                          А гледачо на графики....
                          няма смисъл от басове ................ всичко си седи във форума

                          Първоначално изпратено от polki на 19.05.2014 в 22:36 часа Разгледай мнение
                          и каква стана тя (работата)???

                          еротичното дуо М&M (мурджо и мисирката) купиха акции и вместо да изкарат бързи 10% профит акцията се сурна с 10% надолу и нашите герои се видяха в чудо и 3/4 от постовете в темата са техни

                          но това се очакваше от двамата герои защото винаги когато купят тук цената пада и когато продадат пак потегляме нагоре ................. ще се ориентирате по постовете им кога потегляме нагоре
                          точно преди 365 дни (1 година) след като акцията падна от 1,45-1,50 падна с десетина процента ти писа:

                          Първоначално изпратено от Монти на 23.05.2014 в 10:36 часа Разгледай мнение
                          Взех си още малко....
                          Ако шестото ми чувство е вярно ,изборите ще завършат реми и от понеделник ще се изстрелят някой акции.....
                          Не е препоръка....
                          е, това ти е грешката, че винаги осредняваш като вземе да пада някоя акция .............. а кой ли продаваше с айсбергите

                          http://www.investor.bg/forum/showthr...=13060&page=61

                          п.п. сега аз да те питам .................... Искаш ли едно басче???
                          Last edited by 2012; 20.05.2015, 13:14.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                            мисирките ли?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              Напъвате ли ги?
                              мисирките ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Я пак ,когато те погнаха за простотиите ,ти падна на колене и се оправда ,че си идвал във форума на инвестор само за да пречиш на нормалната дискусия и по този начин да докараш повече свестни форумци при Божко...
                                Знаеме се....


                                само това ли успя да измислиш

                                седи си тук в инвестора ............... все пак си вътрешна ............... дълго време ти определяше кой ник да баннат и на кой ИП адреса да блокират

                                Коментар

                                Working...
                                X