IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • DAX 13,509.59 +678.08
    +5.35% ЕТО НОВИНА.

    Коментар


    • и липсата на по-лоши новини от последните лоши новини е добра новина

      Коментар


      • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение

        В петък пак ще бършем сополи Какъв е този овчи оптимизъм? Аз една положителна новина не виждам,ако някой е прочел,да постне
        Най-вероятно ще прочетем нещо и ние, но на други нива на пазарите . Просто източниците на информация са ни по-слабички и бавнички . И на мен ми се ще да прочета някоя прекрасна новина, а всички останали да разпродават от паника, но не става така тази работа!
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение

          В петък пак ще бършем сополи Какъв е този овчи оптимизъм? Аз една положителна новина не виждам,ако някой е прочел,да постне
          Остави ги да поемат въздух. Има много въздух за изпускане още, а реотанът не е от бързите.
          За това харесвам нашия пазар. Има достатъчно време да се заеме правилната позиция.

          пс. правилна = профит :

          Коментар


          • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение

            В петък пак ще бършем сополи Какъв е този овчи оптимизъм? Аз една положителна новина не виждам,ако някой е прочел,да постне
            Още има да учиш за пазарите и техните движения..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Сцепваме им задника на мечките днес!
              В петък пак ще бършем сополи Какъв е този овчи оптимизъм? Аз една положителна новина не виждам,ако някой е прочел,да постне

              Коментар


              • Сцепваме им задника на мечките днес!

                Коментар


                • + 4,14 % Дамм, страхуват се бичетата...

                  Коментар


                  • DAX 13,447.43 +615.92 +4.80%
                    09 март 2022 г., 07:28 ч. GMT

                    Коментар


                    • Дааа, малко съм страхлив днес

                      Коментар


                      • https://btvnovinite.bg/predavania/ta...MX1DEe6EGWNHZs
                        Държавата май ще трябва не само зърно да изкупува за да има за бедния народ. Но и ОЛИО.

                        Коментар


                        • Биковете са слаби.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lars Разгледай мнение
                            Като гледам пазарите май я предъвкаха тая война,сега остава само да я преглътнат.
                            Нищо подобно,
                            Дау се срина под 33 000 и сега прави жалък опит да се върне в играта на инвалидна количка
                            Мечката е силна и ще мачка. Тепърва предстои шок и ужас от Фед-а с лихвте. Още не са започнали!
                            Не войната е а инфлацията е проблем на Фед-а и само се опитват да я маскират с шибаната война!
                            Мислете, мислете и внимавайте да не влезете в режим на самонабалончването.
                            Това има лош ефект връз порфеля

                            Коментар


                            • DAX 13,360.95 +529.44
                              +3.95%

                              Коментар


                              • Като гледам пазарите май я предъвкаха тая война,сега остава само да я преглътнат.

                                Коментар

                                Working...
                                X