IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Яко ....
    човека си купува акции на 8 септември....
    на 9 ще е интересно....
    това го повтаряш за хиляден път и явно, че не си учила история на България защото щеше да знаеш, че национализацията се извърши повече от 3 години след 8-ми и 9-ти септември

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
      той софикс и 600 да стане ти пак ще си държиш на 400 ............... това е ясно на всички

      човек който не е готов и 1 лев за сложи за да защити позицията си не може да очаква дори и стинка доверие от околните в прогнозата му
      Що, ако не съм прав аз ще съм пропуснал печалби. Към момента само пропускам загуби - а за това нямам нищо против

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Тей като гледам теб те е напънал някакъв страх И може би има защо
        Яко ....
        човека си купува акции на 8 септември....
        на 9 ще е интересно....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Мечета или бичета ще видим.

          Аз си държа на Софикс 400
          той софикс и 600 да стане ти пак ще си държиш на 400 ............... това е ясно на всички

          човек който не е готов и 1 лев за сложи за да защити позицията си не може да очаква дори и стинка доверие от околните в прогнозата му

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
            страх ме е единствено, че никой не сипва акции по позициите които чакам и може да ми се наложи да катеря баира

            лятото ще е доста жежко за мечетата на бфб
            Мечета или бичета ще видим.

            Аз си държа на Софикс 400

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Тей като гледам теб те е напънал някакъв страх И може би има защо
              страх ме е единствено, че никой не сипва акции по позициите които чакам и може да ми се наложи да катеря баира

              лятото ще е доста жежко за мечетата на бфб

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                това е другия ти проблем, че ти все си гледаш .................. за да заемеш позиция на БФб се искат топки, а знаем, че на теб не ти се намират тези атрибути
                Тей като гледам теб те е напънал някакъв страх И може би има защо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Ами аз гледам и в паника на БФБ е същата работа
                  това е другия ти проблем, че ти все си гледаш .................. за да заемеш позиция на БФб се искат топки, а знаем, че на теб не ти се намират тези атрибути

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Нямам против, мога да взимам още там ако падне едни 20% да кажем, без да си застрашавам това което съм си дал като лимит
                    Това не беше заяждане, дори напротив - малко ме е яд на себе си, че не си взех, когато миналата година се сурнаха до 65 ..
                    Но да се върна в темата - същото (че не съм се възползвал от спад) не мога да кажа.за българските биотехнологии
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                      виж как започваш да го напипваш без да искаш

                      това е темата "оптимизъм на бфб" и е напълно нормално оптимистите да пишат тук

                      има тема "песимизъм на бфб" и "паника на бфб" в които можеш да си пишеш за твоите апокалиптични картини

                      ако имаше поне един нормален модератор, щеше отдавна да е сложил ред в темите и до подобни сблъсъци нямаше да се стига

                      но ниската култура на сривльовците и нежеланието на модераторите да си заработят заплатите води до настоящата ситуация
                      Ами аз гледам и в паника на БФБ е същата работа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Що, ето и в темите за чужди акции всеки казва различни мнения и за спадове и за ръстове, ама никой не се дразни, няма такива заяждания на дребно и губене на време в тъпи обяснения и разяснения.
                        виж как започваш да го напипваш без да искаш

                        това е темата "оптимизъм на бфб" и е напълно нормално оптимистите да пишат тук

                        има тема "песимизъм на бфб" и "паника на бфб" в които можеш да си пишеш за твоите апокалиптични картини

                        ако имаше поне един нормален модератор, щеше отдавна да е сложил ред в темите и до подобни сблъсъци нямаше да се стига

                        но ниската култура на сривльовците и нежеланието на модераторите да си заработят заплатите води до настоящата ситуация

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Почти си прав ... тогава да ти напомня - очаква се спад при GILD
                          Нямам против, мога да взимам още там ако падне едни 20% да кажем, без да си застрашавам това което съм си дал като лимит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Що, ето и в темите за чужди акции всеки казва различни мнения и за спадове и за ръстове, ама никой не се дразни, няма такива заяждания на дребно и губене на време в тъпи обяснения и разяснения.
                            Почти си прав ... тогава да ти напомня - очаква се спад при GILD
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                              тебе нищо друго не те кефи освен с приказките си да дразниш хората инвестирали в бг акции
                              Що, ето и в темите за чужди акции всеки казва различни мнения и за спадове и за ръстове, ама никой не се дразни, няма такива заяждания на дребно и губене на време в тъпи обяснения и разяснения.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Тцъ - както виждаш аз и дългите на БФБ не си ги казвам вече. Не ме кефи някак си атмосферата във форума
                                Аз пък точно затова ги казвам- да успокоявам хората, които са се притеснили колко пари съм изгубил

                                Коментар

                                Working...
                                X