IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Ами аз гледам и в паника на БФБ е същата работа
    това е другия ти проблем, че ти все си гледаш .................. за да заемеш позиция на БФб се искат топки, а знаем, че на теб не ти се намират тези атрибути

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Нямам против, мога да взимам още там ако падне едни 20% да кажем, без да си застрашавам това което съм си дал като лимит
      Това не беше заяждане, дори напротив - малко ме е яд на себе си, че не си взех, когато миналата година се сурнаха до 65 ..
      Но да се върна в темата - същото (че не съм се възползвал от спад) не мога да кажа.за българските биотехнологии
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
        виж как започваш да го напипваш без да искаш

        това е темата "оптимизъм на бфб" и е напълно нормално оптимистите да пишат тук

        има тема "песимизъм на бфб" и "паника на бфб" в които можеш да си пишеш за твоите апокалиптични картини

        ако имаше поне един нормален модератор, щеше отдавна да е сложил ред в темите и до подобни сблъсъци нямаше да се стига

        но ниската култура на сривльовците и нежеланието на модераторите да си заработят заплатите води до настоящата ситуация
        Ами аз гледам и в паника на БФБ е същата работа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Що, ето и в темите за чужди акции всеки казва различни мнения и за спадове и за ръстове, ама никой не се дразни, няма такива заяждания на дребно и губене на време в тъпи обяснения и разяснения.
          виж как започваш да го напипваш без да искаш

          това е темата "оптимизъм на бфб" и е напълно нормално оптимистите да пишат тук

          има тема "песимизъм на бфб" и "паника на бфб" в които можеш да си пишеш за твоите апокалиптични картини

          ако имаше поне един нормален модератор, щеше отдавна да е сложил ред в темите и до подобни сблъсъци нямаше да се стига

          но ниската култура на сривльовците и нежеланието на модераторите да си заработят заплатите води до настоящата ситуация

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Почти си прав ... тогава да ти напомня - очаква се спад при GILD
            Нямам против, мога да взимам още там ако падне едни 20% да кажем, без да си застрашавам това което съм си дал като лимит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Що, ето и в темите за чужди акции всеки казва различни мнения и за спадове и за ръстове, ама никой не се дразни, няма такива заяждания на дребно и губене на време в тъпи обяснения и разяснения.
              Почти си прав ... тогава да ти напомня - очаква се спад при GILD
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                тебе нищо друго не те кефи освен с приказките си да дразниш хората инвестирали в бг акции
                Що, ето и в темите за чужди акции всеки казва различни мнения и за спадове и за ръстове, ама никой не се дразни, няма такива заяждания на дребно и губене на време в тъпи обяснения и разяснения.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Тцъ - както виждаш аз и дългите на БФБ не си ги казвам вече. Не ме кефи някак си атмосферата във форума
                  Аз пък точно затова ги казвам- да успокоявам хората, които са се притеснили колко пари съм изгубил

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Тцъ - както виждаш аз и дългите на БФБ не си ги казвам вече. Не ме кефи някак си атмосферата във форума
                    тебе нищо друго не те кефи освен с приказките си да дразниш хората инвестирали в бг акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                      не виждам смисъл да коментирам минали събития ..................... майсторка в това упражнение е мисирката --- обърни се към нея

                      ------------------------

                      пак ти казвам ............... ако си намериш топките някой ден може да обявиш какви къси заемаш на БФБ и толкова...

                      няма да боли ---- обещавам
                      Тцъ - както виждаш аз и дългите на БФБ не си ги казвам вече. Не ме кефи някак си атмосферата във форума

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Е по-добре че стоях на повече кеш последната година, отколкото да стоя в акции - или не мислиш така

                        А най-интересното нищо чудно да предстои
                        не виждам смисъл да коментирам минали събития ..................... майсторка в това упражнение е мисирката --- обърни се към нея

                        ------------------------

                        пак ти казвам ............... ако си намериш топките някой ден може да обявиш какви къси заемаш на БФБ и толкова...

                        няма да боли ---- обещавам

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                          много рядко скъсявам ................... най-много по веднъж на ден и до час-два затварям позицията си...

                          но това не е до топки, а да заемеш позиция на пазара според собствените ти нагласи

                          при теб всичко е празни приказки що се отнася до БФБ
                          Е по-добре че стоях на повече кеш последната година, отколкото да стоя в акции - или не мислиш така

                          А най-интересното нищо чудно да предстои

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                            аз продължавам с покупките ................ не зная кой се е уплашил?

                            надявам се да не се налага да гоня някоя акция по баира

                            лятото ще бъде много жежко за мецаните
                            Лятото е винаги умряла работа защото две трети от играчите се занимават с други неща.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Аз моите 10-20%, май-най голямата ми печалба от къси е 40% от къси си ги изкарвам там където нещата са уредени

                              А ти като имаш големи топки колко къси си пуснал през живота си
                              много рядко скъсявам ................... най-много по веднъж на ден и до час-два затварям позицията си...

                              но това не е до топки, а да заемеш позиция на пазара според собствените ти нагласи

                              при теб всичко е празни приказки що се отнася до БФБ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                                теоретично е така, но за да направиш нещо в този живот са нужни топки които ти не притежаваш за съжаление...

                                от теб става един чудесен професор по теория на вероятностите и толкова
                                Аз моите 10-20%, май-най голямата ми печалба от къси е 40% от къси си ги изкарвам там където нещата са уредени

                                А ти като имаш големи топки колко къси си пуснал през живота си

                                Коментар

                                Working...
                                X