IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    Таше и лягай да спинкаш вече . 4 часа е по американско ще се поболееш с това бефебету
    нощна смяна е .................. пази тировете чернилките да не ги обезкостят

    и за да не седи без работа цяла вечер до сутринта трябва да ги е измил

    Коментар


    • Таше и лягай да спинкаш вече . 4 часа е по американско ще се поболееш с това бефебету

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Всеки нормален човек ...
        при всичките тези политически гафове, външна и вътрешна икономическа обстановка , затваряне на ИП и закриване на чужди индексни фондове,проблеми с АДСИЦ и ПФ ...ще се замисли какво прави на БФБ....единственото е да не се изпусне някое изкреизване на поредния менинджър на ДФ....
        и след това да си зададе въпроса ами след месец може да купя и по еФтино....
        Сбъркал си форума - тук е за спекуланти (инвеститори) ...
        Кой нормален човек:
        - лови падащи кинжали
        - не купува , когато всички се юрнат а вместо това кешира
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          ташеееее таше тръгнат ли твойте американски гниди надоле ще чакаш тука надолето на нътски . ше ме хванеш тогава за курелацията
          че кога пък нашата борсичка се е влияела особено от Дауто?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Всеки нормален човек ...
            при всичките тези политически гафове, външна и вътрешна икономическа обстановка , затваряне на ИП и закриване на чужди индексни фондове,проблеми с АДСИЦ и ПФ ...ще се замисли какво прави на БФБ....единственото е да не се изпусне някое изкреизване на поредния менинджър на ДФ....
            и след това да си зададе въпроса ами след месец може да купя и по еФтино....
            Абсолютно си прав само че аз съм наблюдавал психиката на лудите на борсата.Няма да мине мнохо време и точно тая позиция ще направи поне едни прилични 10% ръст преди пак да се спусне надолу .

            Коментар


            • ташеееее таше тръгнат ли твойте американски гниди надоле ще чакаш тука надолето на нътски . ше ме хванеш тогава за курелацията

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                За съжаление скоро не очаквам някакъв ръст.Искаше ми се да има повече оптимисти да вкарват нови свежи пари на бората обаче те се секнаха и почнаха да разпродават.Не може да се очаква нищо друго освен спад или застой на борсата.

                Всеки нормален човек ...
                при всичките тези политически гафове, външна и вътрешна икономическа обстановка , затваряне на ИП и закриване на чужди индексни фондове,проблеми с АДСИЦ и ПФ ...ще се замисли какво прави на БФБ....единственото е да не се изпусне някое изкреизване на поредния менинджър на ДФ....
                и след това да си зададе въпроса ами след месец може да купя и по еФтино....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  На 100% съм съглаен със Скарлатов.По лошо и безхаберно управление спрямо Борсата не сме имали
                  За съжаление скоро не очаквам някакъв ръст.Искаше ми се да има повече оптимисти да вкарват нови свежи пари на бората обаче те се секнаха и почнаха да разпродават.Не може да се очаква нищо друго освен спад или застой на борсата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    На 100% съм съглаен със Скарлатов.По лошо и безхаберно управление спрямо Борсата не сме имали
                    може ,може борисоф 3....с дпс официално обявено и консумирано след президенските избори.......

                    Коментар


                    • На 100% съм съглаен със Скарлатов.По лошо и безхаберно управление спрямо Борсата не сме имали

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                        Илиян Скарлатов (Mane Capital), за ситуацията на БФБ в момента:

                        1. Парите на капиталовия пазар няма да "зашумят" скоро...
                        2. Всеки ден се събуждам с очакване на поредното "безумие"...

                        Тъжната истина за борсичката ни към днешна дата, без тенденции (поне според мен) за промяна в обозримо бъдеще. Политическият риск у нас е №1 и това скоро няма да се промени. Въпреки това не трябва да се отказваме. Нали всички сме дългосрочни. Ще чакаме по-добри времена.
                        +1

                        Коментар


                        • Илиян Скарлатов (Mane Capital), за ситуацията на БФБ в момента:

                          1. Парите на капиталовия пазар няма да "зашумят" скоро...
                          2. Всеки ден се събуждам с очакване на поредното "безумие"...

                          Тъжната истина за борсичката ни към днешна дата, без тенденции (поне според мен) за промяна в обозримо бъдеще. Политическият риск у нас е №1 и това скоро няма да се промени. Въпреки това не трябва да се отказваме. Нали всички сме дългосрочни. Ще чакаме по-добри времена.
                          Vanitas vanitatum...

                          Коментар


                          • Одобрена е ПРСР.Стойност = 2.9 млрд.евро

                            Коментар


                            • За информация: Резултати от увеличението на капитала на ЕЛАНА Агрокредит

                              До 18 май 2015 г. бяха записани 13 786 967 от предложените нови акции в увеличението на капитала на ЕЛАНА Агрокредит, което стартира на 23 март. Общият брой на предложените 15 346 305 акции с емисионна стойност от 1.02 лв., като обявеният минимум за успешно публично предлагане беше 5 млн. акции. С привличането на 14 062 706.34 лв. ЕЛАНА Агрокредит приключва успешно поредното увеличение на капитала на Българска фондова борса, след като през 2013 г. се листна с първично публично предлагане, което получи награда за принос към капиталовия пазар. Набраните средства ще се използват за финансиране на договори за финансов лизинг със земеделски производители, които биха желали да закупят земята, която обработват, което е и основната дейност на дружеството.

                              57% от новите акции са записани от институционални инвеститори – пенсионни и взаимни фондове, както и застрахователно дружество, а 43% от емисията привлече индивидуални вложения. Към досегашните инвеститори като ПОД Алианц България, ПОК ДСК Родина и ПОК Доверие се присъедини и ING Пенсионно осигуряване (ново име NN Пенсионно осигуряване).
                              Предстои регистрация на увеличението на капитала в институциите, като новите акции се очаква да бъдат регистрирани на борсата от 23 юни 2015 г.

                              Подробно

                              Коментар


                              • Относно дребните сделки... И аз забелязах че зачестиха и отдавам това най вече на закриването на Делтасток. Дребни портфейлчета явно предпочитат да се продадат на пазар, вместо да се местят по други ИП.

                                По-долу колега беше споменал точно тях като насрещна страна, мен също са ме дразнили с дребни сделки последните седмици

                                Коментар

                                Working...
                                X