IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Приятно е да видиш хищниците толкова рано зад мониторите .....успех

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
      Да хвърлиш малко боб и да го минеш през ТА?
      нема ТА на БФБ. Има алчност и безумие, но... хиперинфлацията изпревари събитията на БФБ, много закъсняха спекулантите

      Коментар


      • Да хвърлиш малко боб и да го минеш през ТА?

        Коментар


        • След като си изпих сутрешното кафе погледнах в чашката и видях, че днес ще се печелят пари
          Успешен ден на всички!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

            Ама като вземете да си ги драскате ей така презглава във форума. Първо виж печалбата, после удръжките и после казвай, каквото и да е.
            Печалбата не можете да я помиришете дори, но за сметка на това по всяко време може правителството да дърпа пари
            Last edited by X_Y; 09.01.2022, 10:22.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Особено голям ъп, както ги издоиха за 400млн да подпомагат разпределителните дружества сега
              Ама като вземете да си ги драскате ей така презглава във форума. Първо виж печалбата, после удръжките и после казвай, каквото и да е.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                Ако АЕЦ Козлодуй беше на борсата, представяте ли си, какъв ЪП щеше да има!!!
                Особено голям ъп, както ги издоиха за 400млн да подпомагат разпределителните дружества сега

                Коментар


                • Първоначално изпратено от al4en

                  Вярно е, тогава и мен ме навива да взема, но аз нали съм разбирач.....
                  Може и така да е. Пропуснал съм го този момент.
                  В крайна сметка всеки робува на собствените си възгледи и преценки.

                  Коментар


                  • Ако АЕЦ Козлодуй беше на борсата, представяте ли си, какъв ЪП щеше да има!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                      Така те искам.
                      Ти Алтерко купи ли си или още не си?
                      Имах 10на т., но ги продадох.... доволно профит взех.... сега чакам други яки ъпове

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                        Лошо е да нямаш акции в момента..... особено от някои.....
                        Така те искам.
                        Ти Алтерко купи ли си или още не си?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                          Лошо е да нямаш акции в момента..... особено от някои.....
                          Кои

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            От над половината съм имал през различни периоди. От Кремиковци направих страхотни пари.. Помня че там продадох пакетно при цена 20.25 лв на клиент на ПФБК. От Енемона варантите и ЗХБГ също затворих добри печелби. Само Топливо съм продал на загуба от изброените.
                            Трудно мога да преброя в колко компании съм имал акции през годините .. Може би са към 100.
                            Резултата ми за 20 г. инвестиции на БФБ е около 26.5% средна годишна доходност. Истината е че 2021-ва много подобри това число, иначе беше към 22% мисля.
                            Абе въобще много съм доволен, че като студент открих капиталовите пазари и избрах инвестирането в БГ акции да е моята професия
                            Абе въобще ако забравим фалита, направо щеше да си на печалба. Инак на приказки си гоуем А в реала си нулевак.

                            Коментар


                            • Лошо е да нямаш акции в момента..... особено от някои.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

                                Ах. елтос, .. какви топли спомени !
                                А Да си имал случайно и кремиковци,херти, жп-инфраструктура, зхбг, синергон, топливо, ланд, актив, енемона, енемона-варант, {защо така ми напомнят за трейдинг варант},
                                А в колко дружества си бил на бфб, и би ли споделил резултата
                                От над половината съм имал през различни периоди. От Кремиковци направих страхотни пари.. Помня че там продадох пакетно при цена 20.25 лв на клиент на ПФБК. От Енемона варантите и ЗХБГ също затворих добри печелби. Само Топливо съм продал на загуба от изброените.
                                Трудно мога да преброя в колко компании съм имал акции през годините .. Може би са към 100.
                                Резултата ми за 20 г. инвестиции на БФБ е около 26.5% средна годишна доходност. Истината е че 2021-ва много подобри това число, иначе беше към 22% мисля.
                                Абе въобще много съм доволен, че като студент открих капиталовите пазари и избрах инвестирането в БГ акции да е моята професия

                                Коментар

                                Working...
                                X