IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Груйче,досега колко баса си спечелил и колко са ти изплатени..Имаш л3 шзплатен от яхстмените..Интересно ми е колко са коректни холата..
    Много басове, нямам идея колко са - всички са били коректни, освен маранди-то, преди да зачезне, но към него лошо не тая. Беше голям образ Имал съм басове с момчета, работещи в посредници (естествено, няма да разкрия имена) - всички са били коректни. Сега ще спечеля бас с 4Д - убеден съм, че и той ще е коректен (това без ирония, наистина съм убеден), ще ти кажа, като се уреди баса. На инта му предлагах да затворим двата баса, като ми изплати само единия, но той си е решил да си чака (има това право, разбира се, може пък аз да се окажа с два загубени баса, знам ли). Имам и един бас с abc, но той е доволно дългосрочен. Това са ми басовете за момента, ако не съм пропуснал нещо - вкъщи имам сигурно 10-на бутилки, дето си чакат реда да бъдат отворени по някакъв повод, защото уважвам всеки бас - най-малкото опонентът е имал топки, за да го вържем
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Груйче,досега колко баса си спечелил и колко са ти изплатени..Имаш л3 шзплатен от яхстмените..Интересно ми е колко са коректни холата..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

        Хубаво е, че споменаваш 2007-8 година по долу, така че голяма дума не казвай ! В бетона и строителството тогава фалираха не малко хора и компании ! А за залози има други платформи и сайтове, може там да се пробваш !
        И за да не излезе така, че съм против имотите имам в Адванс Терафонд и в Браво Пропърти.
        Отлично помня и точно тогава си купих настоящия имот, в който живея - от цени над 1400 евракис на кота картинка, аз го взех на 800 евро с акт 16 (четвърти етаж, прилична гледка, с паркомясто, перфектна изолация - плащам до 200 лева, като климатиците не се спират никога) - добре ли е На пазара на НИ се ориентирам отлично, затова и знам защо съм инвстирал в брефчето - каквото и да се случи, цена под 5 кинта е смешна към момента - лично мнение.

        А басовете знаеш защо ги предлагам - в полуанонимен форум това е единственият начин. Не слизай до нивото на някои хора и отговорите им със заучени фрази, моля, това беше просто приятелско предложение, ако искаш - с теб нямам какво да деля, а още по-малко пък си ми в листата на яхтсмените-многониковци, които си мислят, че могат да въртят форума на малкия си пръст
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Хубав опит за ирония и почти ти се получи. Само гледай като цената на чистата акция слезе пак под 20 и се задържи там, след като резултатите тази година се окажат на нивото от миналогодишната, После гледай 15-ката и капитулацията под 10 - те тогава вече ще стане весело, защото зад чистата акция няма нищо, ама абсолютно нищо, освен голото надуване на вувузелите от яхтсмените и няколкото адепта. Докато зад брефчето ще има и бетон, и топ локация в София, но всеки сам си решава - нали помниш какво е казал поетът - последните станаха първи, щото първите паднаха в кърви!

          П.С. Ако искаш, мога и на теб да предложа бас, че в края на годината чистата акция ще е под нивата от началото на годината, т.е. под 25 лева парчето
          Хубаво е, че споменаваш 2007-8 година по долу, така че голяма дума не казвай ! В бетона и строителството тогава фалираха не малко хора и компании ! А за залози има други платформи и сайтове, може там да се пробваш !
          И за да не излезе така, че съм против имотите имам в Адванс Терафонд и в Браво Пропърти.
          Last edited by Zdravko; 10.01.2022, 13:52.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Само БРЕФ е "бетон", а ако остане и без наематели ще е само бетон !
            Хубав опит за ирония и почти ти се получи. Само гледай като цената на чистата акция слезе пак под 20 и се задържи там, след като резултатите тази година се окажат на нивото от миналогодишната, После гледай 15-ката и капитулацията под 10 - те тогава вече ще стане весело, защото зад чистата акция няма нищо, ама абсолютно нищо, освен голото надуване на вувузелите от яхтсмените и няколкото адепта. Докато зад брефчето ще има и бетон, и топ локация в София, но всеки сам си решава - нали помниш какво е казал поетът - последните станаха първи, щото първите паднаха в кърви!

            П.С. Ако искаш, мога и на теб да предложа бас, че в края на годината чистата акция ще е под нивата от началото на годината, т.е. под 25 лева парчето
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Ха дано, дано, ама ... Химчето е сред най-подценените акции у нас, обаче прекалено много народ има там и прекалено много от прекалено многото народ иска да ги разкара при добра цена. Помним я тази игра и когато акцията беше на 2+ (и аз упорито си чаках тройката с гарнитура, ама нанайси).

              Някои казват, че борсата изостава от НИ и цялостаната инфлация - така е, ама коя борса? Че някои станаха чисти акции за времето, в което имотите се качиха с 10-15%? Хубавите акции са си скъпи у нас - това е реалността. А сравнението с НИ е точно толкова релевантно, колкото да питаш що цените на москвичите не се качват, като Тойотите (да речем) са поскъпнали. Джънкът си е джънк!

              П.С. Затова и толкова рева срещу някои чисти акции, старопланински балоняци и всякакви други новопръкнали се - ще се подлъжат новите, ще дойдат, ще се сринат акциите (винаги е въпрос на време, особено за балонирани активи) и после изобщо ще забравят за борса. Твърде пресен е примерът с 2007-8, за да сме го забравили. БФБ не е биткойн платформа, ама яхтсмените това н ги бърка, важното е търговията да върви и черниятб петър да не остане в тях...

              П.П.С. Един приятел ми звъни вчера за съвет - рекли му дронамикс, алтерко да купува. Едва го разубедих. Друг пък ми звъни и вика - абе аз не съм купувал от Градус и още ближа рани, ама кажи нещо за Алтерко и дронамикс. Явно яхтсмените са пуснали пипалата - за мен това е много сигурен сигнал, че поне за алтерко краят е много близо. За дронамикс е друга бира, там са малко акциите, а и онези там са хептен ол ин, така че може и още да се понадуе
              Само БРЕФ е "бетон", а ако остане и без наематели ще е само бетон !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                Изглежда навлизаме във фазата при която и магаретата започват да летят
                Или опит за "летене". Опитваха се няколко пъти, но завършваше с падане от високо. Времето ще покаже дали е нещо сериозно или поредния опит. Успех и без препоръки, че тук да познаеш движение е все едно да играеш тото.

                Коментар


                • Ха дано, дано, ама ... Химчето е сред най-подценените акции у нас, обаче прекалено много народ има там и прекалено много от прекалено многото народ иска да ги разкара при добра цена. Помним я тази игра и когато акцията беше на 2+ (и аз упорито си чаках тройката с гарнитура, ама нанайси).

                  Някои казват, че борсата изостава от НИ и цялостаната инфлация - така е, ама коя борса? Че някои станаха чисти акции за времето, в което имотите се качиха с 10-15%? Хубавите акции са си скъпи у нас - това е реалността. А сравнението с НИ е точно толкова релевантно, колкото да питаш що цените на москвичите не се качват, като Тойотите (да речем) са поскъпнали. Джънкът си е джънк!

                  П.С. Затова и толкова рева срещу някои чисти акции, старопланински балоняци и всякакви други новопръкнали се - ще се подлъжат новите, ще дойдат, ще се сринат акциите (винаги е въпрос на време, особено за балонирани активи) и после изобщо ще забравят за борса. Твърде пресен е примерът с 2007-8, за да сме го забравили. БФБ не е биткойн платформа, ама яхтсмените това н ги бърка, важното е търговията да върви и черниятб петър да не остане в тях...

                  П.П.С. Един приятел ми звъни вчера за съвет - рекли му дронамикс, алтерко да купува. Едва го разубедих. Друг пък ми звъни и вика - абе аз не съм купувал от Градус и още ближа рани, ама кажи нещо за Алтерко и дронамикс. Явно яхтсмените са пуснали пипалата - за мен това е много сигурен сигнал, че поне за алтерко краят е много близо. За дронамикс е друга бира, там са малко акциите, а и онези там са хептен ол ин, така че може и още да се понадуе
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Време им беше, честно казано.. поназря си доста бичия тренд и дойде и тяхния ред да се включат
                    не е само това; при тази инфлация и цени под номинал при някои редно е участниците на капиталовия пазар да се позамислят; ръста при недвижимите имоти изпревари в пъти движението тук; редно е подценените инструменти, изостанали от движението да бъдат забелязани

                    Коментар


                    • "Уморените коне ги убиват, нали?"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                        Изглежда навлизаме във фазата при която и магаретата започват да летят
                        Време им беше, честно казано.. поназря си доста бичия тренд и дойде и тяхния ред да се включат

                        Коментар


                        • Изглежда навлизаме във фазата при която и магаретата започват да летят
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Българска фондова борса АД-София
                            Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета
                            11:33
                            Уведомяваме Ви, че Българската фондова борса (БФБ) и групата на Атинската фондова борса (ATHEX Group) подписаха рамково споразумение за допускане до търговия, клиринг и сетълмент на български деривати. Обхватът на споразумението включва въвеждането на фючърси върху избрани акции, търгувани на БФБ, и фючърси върху основния индекс на Борсата - SOFIX. Плановете са продуктите да се търгуват на пазара на деривати на Атинската фондова борса, а клирингът да бъде предоставен от ATHEXClear в съответствие с изискванията на EMIR и законодателството на ЕС. Еврото ще бъде валутата както за търговия, така и за клиринг на инструментите.
                            През следващите месеци екипи от двете борси ще внедрят сложния проект с различни фази свързани с дизайна на продукти и бизнес модела, промоционални и маркетинг дейности, внедряване на инфраструктура, обучения и тестове

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                              Приятно е да видиш хищниците толкова рано зад мониторите .....успех
                              обичам да купувам дъно и да продавам връх... а някога движението при някои позиции беше доста добро за деня.
                              Успех на спекулантите

                              Коментар


                              • Докато не видя Хима над 1,1 и ПИБа над 2, не бих бързал да се радвам
                                Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                                Коментар

                                Working...
                                X