IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    някой техничар няма ли да се изкаже нещо не пробихме ли там някоя крива и ккакво следва? г-н Давидов?
    Не трябва да си техничар за да знаеш ,че временното дъно за сега е 432 и ще бъде тествано тази година.....
    по добре е да бъде тествано през зимата с по малки шанс да тръгне надолЕ , отколкото през есента... Ако е есента ,става въпрос и за парламентарни избори ,.което значи че ще има ново дъно .....може би под 400....
    Е има и трети вариант да бъде тествано достигнато дъно от 400 през тази зима....и повторно през есента...
    въпрос за скок пред борсата до плюс 500 не стой като възможност....
    защо смятам така ли....
    ХИМ ако се качва ще е до ОСА оттам почва рязък спад заради прив. акции......
    Софарма и сие не са стабилни на маркета и ще са под натиск заради износа ..
    банките са пред стрестестове....
    Адсиц не ги толерира мнозинството в парламента.....
    Стара планина и сие на се това което бяха....
    Еубг правят някакви шашми....
    Хиката ,ИХБГ са с доста разходи и малки печалби....
    единствените силни акции са на табаците и трасе но там е сянката на пеевски и борисов..
    Монбат губи доста пазар ....
    така че за мен е негативто ....При тези купени на макс цени в последните дни на доста софикс акции ,сега маркета ще се балансира....
    За мен е надолЕ....ако тръгне нагоре ще имам пропуснати ползи но не и загуби....
    Излезнах с няколко процента на плюс но и на кеш...а това не е малко.....при този сигментиран маркет....

    Коментар


    • http://s-media-cache-ak0.pinimg.com/...5ca7354701.gif

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
        [SIZE="4"]
        СБЪДНЕТЕ ТАРГЕТИТЕ СИ !
        Точно в десетката !!! Да ти се връща

        ЧНГ и от мен.
        Да е здрава и доходна за всинца.

        PS И да се нядяваме че в годината на маймуня няма да успеят да ни направят на маймуни....

        Коментар


        • Кой позна стойностите на СОФИКС за годината ?

          Коментар


          • аз обичам да чета мненията на Равновесния - умен мъж, само искам да попитам защо смяташ че БРЕФ е с умиращи функциЙ?
            Поздрави!

            п.п. раздвам се че на всички толкова им харесаха снежанките! в офиса на Бенчамрк в Пловдив има две такива, ама това е друга тема....
            Last edited by tony1975; 02.01.2016, 20:18.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Атера дава ликвидационен дивидент реално - това не е истинска дивидентна доходност. А не ме кефи идеята парите ми бавно да се обезкървяват.

              СФИ колкото дава като дивидент още толкова иска като увеличения на капитала - отново реално нищо не печелиш.

              Бреф - не виждам защо да се набивам в адсиц с умиращи функции, като мога да си взема европейски действащи такива с двойно по-висока дивидентна доходност.

              София комерс дава със сигурност дивиденти само по привилигированите, а те изтичат, същото и с химимпорт привилигировани - колкото повече наближава момента на изтичането толкова повече ще страда цената на самите акции,

              на хес дивидента ще е много далеч от 6% по-скоро ще дойде към 2%.

              BTH - аз на пеевски и Бойко ортак няма да ставам
              Софарма имоти - ако бяха построили кулите без кредит, нямаше да има увеличаване на капитала
              но и цената на акцията нямаше да е тази както сега
              може и да не участваш в увеличението, очаквам в този случай дивидента ти да не падне под 28-29 ст преди данък
              другите кампании не ги следя и нямам мнение

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Техничарите са вперили поглед в Снежанките по-долу и кривите им са станали прави...


                Честита нова година! Здраве, късмет и повече успешни сделки през 2016 г.

                Наздраве!
                Vanitas vanitatum...

                Коментар


                • ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ ФОРУМ-НИКНЕЙМИ !

                  УСПЕХ ЗА ВСИЧКИ ПОЕЛИ РИСКА НА ИНВЕСТИЦИИТЕ !

                  - СБЪДНЕТЕ ТАРГЕТИТЕ СИ !
                  И ДА СПИРА ДЪХА ВИ ПО ЧЕСТО ДОГОДИНА ДО АМИНА !

                  -Хей така да туптят сърцата Ви - стига !


                  https://www.facebook.com/djaniceto1/...3206393105373/
                  Last edited by inta53; 02.01.2016, 13:39.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Техничарите са вперили поглед в Снежанките по-долу и кривите им са станали прави...
                    ха как са сети, явно ти се иска, ама на..
                    Last edited by X_Y; 02.01.2016, 12:28.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Техничарите са вперили поглед в Снежанките по-долу и кривите им са станали прави...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        някой техничар няма ли да се изкаже нещо не пробихме ли там някоя крива и ккакво следва? г-н Давидов?
                        Техничарите са вперили поглед в Снежанките по-долу и кривите им са станали прави...

                        Коментар


                        • някой техничар няма ли да се изкаже нещо не пробихме ли там някоя крива и ккакво следва? г-н Давидов?

                          Коментар


                          • Честита Нова Година! Много здраве и успехи през новата година на всички участници във форума! Както много от вас и аз съм на минус от БФБ през 2015 но пък купих допълнително акции и съм оптимист за 2016. Рискове нещо да се прецака в България и света има толкова много но има и много потенциал за големи печалби на БФБ, то и затова сме се насочили на този пазар да гоним голяма доходност а не по няколко процента на година. Дори и през 2015 има компании с годишен ръст над 20% на БФБ, ами Феърплей Успех!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Желая на всеки инвеститУр тази вечер - по една Снежанка, която да оцени труда му!!!


                              НАЗДРАВЕ!!!
                              А няма да ни заблуждаваш с две снежанки всякак си ща е по-арно
                              Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • ЧЕСТИТА НОВА И ПО-УСПЕШНА 2016 ГОДИНА!!!

                                Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Желая на всеки инвеститУр тази вечер - по една Снежанка, която да оцени труда му!!!


                                а догодина нека се хванем за нещо - зелено, червено каквото дойде!!!


                                НАЗДРАВЕ!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X