IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Интересно какво би станало ако Президента отмени указа за назначаването на Гешефта ,вече от няколко места се говори....?
    Не знам дали е възможно това. Помня че като го назначаваха, Президентът беше безпомощин или поне аз така разбрах. Доколкото знам, Гешефта е неприкосновен до края на мандата му. А както е тръгнал, на БФБ ще останат само Булгартабаци и тем подобни приближени до ДПС компании. Всички останали ще са затворили бизнеси, дивиденти, изгубили пазари и т.н.

    Няма ли някой по-запознат да сезира европейска прокуратура ли, нещо да се направи против тези безобразия!
    Last edited by 15%; 10.07.2020, 13:49.
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
      Допреди време основните ми притеснеия за БФБ бяха лошите мажоритари и липсата на дивиденти. Отскоро обаче вече проблем номер 1 ми е дали, кога и кого пълното момче и бухалката му от "независимата съдебна система" ще решат да ударят на борсата. А най-лошото е, че не се закачат гнилите ябълки на БФБ, а избирателно несъгласните с тях политически субекти. Това ме накара да се отдръпна за първи път от 9 години. Дано се вразумят малко, че не виждам как може някой друг да ги стресне. Значи не е търговия с влияние министър-председател да спира проверки в частно дружество, но се търси такова в президенството. Цяла България видя злата, пистолет и пари, но се влиза отново там. Онзи ден слушам, че влизали и в потърпевшия от Еврото. Ужас...
      Интересно какво би станало ако Президента отмени указа за назначаването на Гешефта ,вече от няколко места се говори....?

      Коментар


      • Допреди време основните ми притеснеия за БФБ бяха лошите мажоритари и липсата на дивиденти. Отскоро обаче вече проблем номер 1 ми е дали, кога и кого пълното момче и бухалката му от "независимата съдебна система" ще решат да ударят на борсата. А най-лошото е, че не се закачат гнилите ябълки на БФБ, а избирателно несъгласните с тях политически субекти. Това ме накара да се отдръпна за първи път от 9 години. Дано се вразумят малко, че не виждам как може някой друг да ги стресне. Значи не е търговия с влияние министър-председател да спира проверки в частно дружество, но се търси такова в президенството. Цяла България видя злата, пистолет и пари, но се влиза отново там. Онзи ден слушам, че влизали и в потърпевшия от Еврото. Ужас...
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • То добре си публикувал, но за онези крадци и за много други е имало затвор и даже смърт, а сега крадат и се гордеят с това..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

            Аз просто не мога да търпя една шайка крадци да ме управляват .Теб щом ти е добре ги търпи
            Пич тая шайка те краде и управлява още от времето на Царство България и тогава комунистите още не са били във властта, хайде холан няма нужда
            Публикувал съм 1 снимка на 1 книжка с малко описания за кво иде реч в нея, прескочи до съседната тема и хвърли едно око, темата е Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов
            Last edited by Асо Пика; 10.07.2020, 13:37.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

              Като си отишъл навън по кадърен ли си станал?
              Аз преуспявам и тук, без връзки и гръб. Не усещам нужда от реализация зад граница. Нищо не ми пречи да живея добре тук. Чудя ви се на прогонените, що си мислите че там някой мете за вас и що си мислите, че като минете границата ставате милионери. Човек е еднакво способен независимо от местонахождението си. Да, навън имаме по високи шансове, но това е ако си кадърен, само не ми казвайте че сичката емигрантска сган е читава.
              Никой никого не е гонил, правото на свободно предвижване важи за всеки, ако не живее в соц затвор.
              Хиперлицемерно е да направиш страната на затвор, след световен натиск да се освободим и да имаме право да излизаме и това право същите надзиратели да го нарекат "прогонване".
              Аз просто не мога да търпя една шайка крадци да ме управляват .Теб щом ти е добре ги търпи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                Означава такива като мен .Хора прогонени от една шайка и така вече 30 години .Всеки ден ви се чудя как шайката ви клати а вие търпите
                Скоро ще играе сопата
                Като си отишъл навън по кадърен ли си станал?
                Аз преуспявам и тук, без връзки и гръб. Не усещам нужда от реализация зад граница. Нищо не ми пречи да живея добре тук. Чудя ви се на прогонените, що си мислите че там някой мете за вас и що си мислите, че като минете границата ставате милионери. Човек е еднакво способен независимо от местонахождението си. Да, навън имаме по високи шансове, но това е ако си кадърен, само не ми казвайте че сичката емигрантска сган е читава.
                Никой никого не е гонил, правото на свободно предвижване важи за всеки, ако не живее в соц затвор.
                Хиперлицемерно е да направиш страната на затвор, след световен натиск да се освободим и да имаме право да излизаме и това право същите надзиратели да го нарекат "прогонване".
                М.... . ш..... ..й.о!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maki Разгледай мнение

                  Близо 60% от населението на страната е почти неграмотно. По успеваемост в училище сме на едно от последните места в света. Демокрацията е диктатура на мнозинството и докато то е необразовано изборите няма да променят нищо!
                  Абсолютно си прав в първата част! За това, че изборите не променят нищо, обаче не си. Само си помисли как с едни не повече от 10-12%, но системно на избори, ДПС овладя цяла държава. Защо да не бъде възможен обратен процес с подобна подкрепа?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                    Надали е един
                    този е на първо класиране. От най-добрите.
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                      В СУ Българска филология е влязъл един с Диплома 3,70 и Матура 3,20, държавна поръчка...
                      Надали е един

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                        В СУ Българска филология е влязъл един с Диплома 3,70 и Матура 3,20, държавна поръчка...
                        Може и в томбола за джип да го включат....( пардон, тва беше в друг университет...)

                        пп Системата на финансиране е такава - на тиква.....Куха, но тиква.....

                        Коментар


                        • В СУ Българска филология е влязъл един с Диплома 3,70 и Матура 3,20, държавна поръчка...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

                            Вместо сопата, догодина гласувайте адекватно на изборите. Под адекватно разбирайте за партии, които не са тотално компроментирани, като 100% от парламентарно представените.
                            Близо 60% от населението на страната е почти неграмотно. По успеваемост в училище сме на едно от последните места в света. Демокрацията е диктатура на мнозинството и докато то е необразовано изборите няма да променят нищо!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

                              Вместо сопата, догодина гласувайте адекватно на изборите. Под адекватно разбирайте за партии, които не са тотално компроментирани, като 100% от парламентарно представените.
                              Няма електронно гласуване Шайката не иска адекватно гласуване !!!
                              Затова трябва сопата първо и другото си дойде .
                              Last edited by lobos; 10.07.2020, 10:50.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                                Скоро ще играе сопата
                                Вместо сопата, догодина гласувайте адекватно на изборите. Под адекватно разбирайте за партии, които не са тотално компроментирани, като 100% от парламентарно представените.

                                Коментар

                                Working...
                                X