IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    От днес съм вече бик. Ще видим до кога
    В кой ценни книги се наби ?
    Не е препоръка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      И ти ли стана бик? Не се заяждам, ама ти не чакаше ли да се тупнем до 300 пункта?
      От днес съм вече бик. Ще видим до кога

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        460 бе ключовото. Като затвори над това е първия сигнал за обръщане на низходящия тренд. Реално вече може да се говори за приятна вероятност спада да е спрял.

        Следващите съпротиви са на 480, 520, 550 и 630. От тях 480 и 630 са най-ключови.
        И ти ли стана бик? Не се заяждам, ама ти не чакаше ли да се тупнем до 300 пункта?

        Коментар


        • 460 бе ключовото. Като затвори над това е първия сигнал за обръщане на низходящия тренд. Реално вече може да се говори за приятна вероятност спада да е спрял.

          Следващите съпротиви са на 480, 520, 550 и 630. От тях 480 и 630 са най-ключови.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
            Срам не срам - признавам си, че имам малко страх американците да не спукат гайдата от надуване. Ако сцепят там балона - нашия индекс и той може да замяза на спукана гайда. Ненадута ама спукана
            Там могат контролирано да я изпускат, не са дърводелци като нас, трябва яко да се омаже нещо ида се паникьосат.

            Коментар


            • Графиката е нарисувана вече, първо стъпало 500, ако го прескочим 600, за по на там е малко рано да мислим

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                ми мен ме е срам след толкова забележки! Нека наистина някой разбирач наччертае 2-3 линии и да коментира!
                Срам не срам - признавам си, че имам малко страх американците да не спукат гайдата от надуване. Ако сцепят там балона - нашия индекс и той може да замяза на спукана гайда. Ненадута ама спукана
                Не е препоръка

                Коментар


                • И пука ли ви какво ще кажат техничарите щом вашите акции се качват?
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    И си пия и си пея и много ми е гот!

                    Между другото някой техничар няма ли да каже какво му "говори" графиката на Софикс?
                    ми мен ме е срам след толкова забележки! Нека наистина някой разбирач наччертае 2-3 линии и да коментира!

                    Коментар


                    • И си пия и си пея и много ми е гот!

                      Между другото някой техничар няма ли да каже какво му "говори" графиката на Софикс?
                      Last edited by SOFIX; 16.08.2016, 21:37.

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Ако по Коледа минем 600, ще е подарък в чорапа !
                          Що чак по Коледа,може още сега на 1 септември.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Ако по Коледа минем 600, ще е подарък в чорапа !
                            Ако продължим да катерим може и да сме на 600

                            Коментар


                            • Ако по Коледа минем 600, ще е подарък в чорапа !

                              Коментар


                              • Това е шега...Ние да се молим да стигне 1000 и дай Боже след време 2000

                                Коментар

                                Working...
                                X