IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дане се изчерпа потенциала

    Коментар


    • Да бе верно я който разбира да каже имаме ли пресичане най накрая

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Как е положението?
        По-добре питай някого да ти пусне графика.
        BSE is dark and full of terrors...

        Коментар


        • Как е положението?

          Коментар


          • Кво стана сега кеша свърши и сега почва голямото ослушване и напускане на кораба

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Сего потърсих какво съм давал като прогнози 428, това при софикс коло 510. Дъното на софикс бе на 432 повече от година по-късно

              П.С. чаках го да падне до 400, ама вече не ми се струва вероятно.
              Нещо много слабичък ми се вижда импулса.Да не начертае Софикса графиката "Подскок на умряла котка"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                Ами то това е играта, да купиш евтино и да продадеш скъпо и то за кратко време. А не да държиш при низходящ тренд акции 5 години, па макар и да носят дивидент 3-4%
                Зависи кой на какви цени си е купил акциите и дали има смелост да продава на загуба.Много хора не могат да правят второто.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Батя ще имаш възможност да разтовариш шитовете
                  Ами то това е играта, да купиш евтино и да продадеш скъпо и то за кратко време. А не да държиш при низходящ тренд акции 5 години, па макар и да носят дивидент 3-4%

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Мдаа, ще заобръщате палачинката един по един всички апокалиптици!
                    Евала че си от първите осъзнали се
                    Батя ще имаш възможност да разтовариш шитовете

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      Кире а бе ти наистина имаш акции пък мечи настроен .нещо ми намирисва на еврейска задруга тука .хяхяппяяхяпх.Ташааааак кажи ръъъъъъст
                      Пак си си забравил усмерителната риза

                      Коментар


                      • Кире а бе ти наистина имаш акции пък мечи настроен .нещо ми намирисва на еврейска задруга тука .хяхяппяяхяпх.Ташааааак кажи ръъъъъъст

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                          Ташунко ти уж си голям инвеститор, пък не си научил основен урок, при низходящ тренд не се купува, купува се в началото на възходящ, но ти си знаеш.
                          Това отдавна съм го писал.Няма нужда да ми го обесняваш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                            Кире 90% в акции, и си мечи настроен, ти да не си мазохист да ги държиш тези акции 5 години нещо много объркан ми се виждаш.
                            Не е мазохист а познава пазара и детската психика на голяма част от участниците в него.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Уффф само да тръгне като 2014 ако знаеш колко папирки съм събрал за тия 3 г корекция с такова удоволствие ще ги дам на някой та хич няма да се замисля
                              Ташунко ти уж си голям инвеститор, пък не си научил основен урок, при низходящ тренд не се купува, купува се в началото на възходящ, но ти си знаеш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Вожда търси чудестата възможност да се отърси от некой тапет..и аз бих го направил ако не подозирах че следващите купувачи може да са дългосрочни...
                                Усещаш ги нещата Монти .С удоволствие бих напрвил някой много дългосрочен

                                Коментар

                                Working...
                                X