IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    На тези като мен, които стоят тук още от 2009-2010, може би повечето компании започват да изглеждат скъпички.....продължавам да се оглеждам за недооценени бижута.
    Поздрави и успех на всички - най-хубавото предстои!
    Привет, Тони, за мен поне, най-готиното на бичия тренд е да се прехвърляш от бурно препускали и запенени коне, изпреварили останалите с много, но имащи нужда от малко почивка, към други кончета, също с потенциал, но недооценени в началото. После пак обратно, след като първите коне са починали или пък в трета посока, ако първите вече не могат да тичат, особено напред. Има и такива кончета, които гледам почти да не сменям, колкото и да са препускали, държа си ги при мен. Разбира се винаги съществува рискът, при това голям, да се прехвърлиш от силния, породист кон към някое краставо магаре. Според мен това е провалило немалко участници на пазара (възможно е и мен да ме провали някой ден, макар грешни стъпки да е имал всеки, въпросът е в тяхното количество). Случвало се е на всеки, предполагам, но на някои много често и сега се сещам за онази тема със заглавието за набабанването в избушените акции .

    Не възприемам борсата като рулетка. Склонен съм да смятам, че човек може и да има късмет, но дългосрочно успехите не са само късмет. След години, когато навъртя моето дългосрочно (не знам колко още ще съм на БФБ пазара – дни, месеци, години), ще знам с по-голяма сигурност какъв съм – късметлия или познавач на „коне“. Всъщност за мен много важен е сентимента на пазара, после е всичко останало, а това е нещо съвсем различно, но нека не задълбавам и в това... че пак няма да ми стигне страницата.
    Притежавам акции на БФБ. Не знам накъде ще се движи пазарът. Изминали движения на пазара, а и постижения на участниците не са гаранция за бъдещи такива. Не препоръчвам собствените си представи и стратегии за търгуване, възможно е да са напълно погрешни. Препоръки нямам никакви.
    Мненията ми не са препоръка за вземането на каквито и да било инвестиционни решения!

    Коментар


    • малко да разведрим обстановката
      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        На тези като мен, които стоят тук още от 2009-2010, може би повечето компании започват да изглеждат скъпички.....продължавам да се оглеждам за недооценени бижута.
        Поздрави и успех на всички - най-хубавото предстои!
        Тони, пазара се промени и вече имаме заложени и някакви очаквания. Да видим отчетите през тази година да видим кой къде е. При положение че се очаква силен ръст на БВП, доходи, и износ ти как мислиш че това ще се отрази на печалбите и коефициентите. Скъпо и евтино зависи както знаеш от доходите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
          А тук си вали тихо един хубав снежец и трупа ли трупа ... явно на берекет ще да е таз година
          не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

          Коментар


          • Кредитирането допълнително ще дръпне икономиката нагоре. Това прогнозира Петър Андронов, главен изпълнителен директор на Сибанк и председател на УС на Асоциацията на банките в България, по време на годишната среща на бизнеса с правителството, организирана от "Капитал".

            http://www.capital.bg/politika_i_iko...e_ikonomikata/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение
              Не забравяйте, има и хиени!

              Споко тези хиени са по едни други пазари

              Коментар


              • Не забравяйте, има и хиени!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  На тези като мен, които стоят тук още от 2009-2010, може би повечето компании започват да изглеждат скъпички.....продължавам да се оглеждам за недооценени бижута.
                  Поздрави и успех на всички - най-хубавото предстои!
                  Успех и на теб! Поздрави!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    На тези като мен, които стоят тук още от 2009-2010, може би повечето компании започват да изглеждат скъпички.....продължавам да се оглеждам за недооценени бижута.
                    Поздрави и успех на всички - най-хубавото предстои!
                    Не се съмнявам, че най-хубавото предстои
                    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                    Коментар


                    • На тези като мен, които стоят тук още от 2009-2010, може би повечето компании започват да изглеждат скъпички.....продължавам да се оглеждам за недооценени бижута.
                      Поздрави и успех на всички - най-хубавото предстои!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                        Цял ден спам. Потресаващо. Момчета сетете се за поговорката по-умният отстъпва и спрете да пишете за малко. Осъзнавам че всеки има нужда да бъде значим в собствените си очи и очите на другите, но кога ви остана време да свършите нещо от цял ден писане. Айде лека а утре и доходна.
                        +1
                        Колегите нямат спиране....чудя се защо ли не си пишат на лични то и без това едва ли някой си прави труда да ги чете.....
                        "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                        Коментар


                        • Цял ден спам. Потресаващо. Момчета сетете се за поговорката по-умният отстъпва и спрете да пишете за малко. Осъзнавам че всеки има нужда да бъде значим в собствените си очи и очите на другите, но кога ви остана време да свършите нещо от цял ден писане. Айде лека а утре и доходна.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Вожде, великия дух какво пак ти шушне!??! Да не би да си играе на "развален телефон")))
                            Великия дух ми казва да не се занимава с Хима.Няма да снесе толкова колкото им се иска на мнозина.

                            Коментар


                            • Вожде, великия дух какво пак ти шушне!??! Да не би да си играе на "развален телефон")))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Въпрос на мнение, нищо друго. Всичко зависи от някой друг.... Преди няколко месеца писах, че е вероятно ЦКБ да се търгува към Хим в съотношение 1.2-1.3 и един уважаван съфорумник почти ми се присмя... Оказа се , че съм подценил ЦКБ
                                аз смятам, че ще се върне статуквото и 1,5 ЦКБ ще се търгува за едно ХИМ-че
                                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X