IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
    При спад под 660 е по вероятно технически да паднем към 620-630. Някой от водещите акции са на ръба от по дълбока корекция. Лично аз със ситуацията около Софарма гледам по консервативно а и нови пари на БФБ не се появяват. Ще видим дали някой по голям участник няма да реши да намали риска и да поведе стадото надолу.

    Очакват ни интересни седмици и ще видим на кой ще му излязат сметките Не е препоръка за търговия с акции!
    Ти едно време беше яростен бик , нещо по тона не може те познае човек напоследък, ма така е то, нормално е - когато кеша мине някакво % ниво...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

      Да ти задам един простичък въпрос: Ти, на мен ли се надяваш да вляза, че ти да излезеш...? )))))))))))

      Като ти гледам и мнението в темата за Корадо и ракети... )))))))))))

      п.п. "Надай се коньо на Зелена трева!"

      Няма лични неща!
      Аз никъде не съм тръгнал да излизам, обаче ти защо влизаш тук не мога да разбера, след като това е форум за хората, които се интересуват и търгуват на борсата !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение

        Майкрософт или някоя друга компания от Доу примерно ще им е малко трудно да си утроят приходите за следващите 5 години - но някои от българските кучета ще успеят. Това имам в предвид. Българските компании вече се чувстват като европейски и купуват други компании извън страната. Излизат от ограничението - България и се целят в ограничението континент Европа, докато компаниите в Доу вече опират в ограничението планета Земя.
        +1
        Кратко и точно!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik
          Скочи в другата тема и ще паднеш от смех.... ))))))))))))))
          За малко да падна,))) Ама след 20 мин ще е, първо да се закарам до вкъщи успешно и после ще видя))) Дучето нашит в койни - още не мога да си го представя !?!? мимикрия ))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

            Карти не ми се играят сега.... Прогнози за следващата седмица ще правя утре и в неделя. Наздраве! )))))))))))))))
            Наздраве!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              За валутите ли говориш - виртуалките койни ли !?!?!? Импето - вътре!?!? - хел райзер)))))
              Скочи в другата тема и ще паднеш от смех.... ))))))))))))))

              Коментар


              • За валутите ли говориш - виртуалките койни ли !?!?!? Импето - вътре!?!? - хел райзер)))))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Жена му се е рахатясала от него
                  Един вид... така излезе... ама накрая - разбрало го била... влязла в положение... мани, мани... ))))))))))))))

                  Мани, ми днес се загледах по ония виртуалните.... и кво да видя.... .... Импето се наврел там.... )))))))))))))))))
                  Last edited by maverik; 13.10.2017, 22:48.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Maverik
                    Същия... беше в панорама.... мани.... нЕма такъв илюминат....
                    Жена му се е рахатясала от него
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                      Викаш разбираш ги нещата.
                      Ти не разбра ли, че апокалипсис има само в твоя пилешки мозък.
                      Карти не ми се играят сега.... Прогнози за следващата седмица ще правя утре и в неделя. Наздраве! )))))))))))))))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                        А защо трябва да падне бе, Равновесие? Каква е причината??? Това, че пазарът се бил качвал една година въобще не е причина за спад.
                        Няма кинти да подпре пазара от една страна и политическата обстановка го срива само Гейтове е как да е стабилен пазара ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                          ... чудесна идея - да върви пазара надолу искам много , но моля те дай ми алтернатива за кеша!

                          В мометна съм 50% кеш ( осовободих лятото при покупките на Експат за ETF-а ) и е без доходност ( дори банки ми дерат с такси) ....парите са ми много дълги и портфейла ( около СОФИКС и малко ХЕС и Спиди) прави около 4% див. доходност .

                          Това са реалностите - чакам тази корекция за да набия кеша....
                          От къде да знам, хората правят хеджфондове ако имат такива идеи

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                            А защо трябва да падне бе, Равновесие? Каква е причината??? Това, че пазарът се бил качвал една година въобще не е причина за спад.
                            Нещо за да падне първо трябва да се качи. А това че се е качвал една година със сигурност и не е причина за ръст през следваща

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                              Култов владко.... кърти плочки.... жена си уволнил....

                              А бре, как го виждате тоя РЪСТ.... ?!?!? ))))))))))

                              само как ни описа.... само посредствените останаха в България....

                              п.п. И Беъра ще ми говори.... на БФБ-то нямало общо с политиката....
                              Викаш разбираш ги нещата.
                              Ти не разбра ли, че апокалипсис има само в твоя пилешки мозък.

                              Коментар


                              • При спад под 660 е по вероятно технически да паднем към 620-630. Някой от водещите акции са на ръба от по дълбока корекция. Лично аз със ситуацията около Софарма гледам по консервативно а и нови пари на БФБ не се появяват. Ще видим дали някой по голям участник няма да реши да намали риска и да поведе стадото надолу.

                                Очакват ни интересни седмици и ще видим на кой ще му излязат сметките Не е препоръка за търговия с акции!

                                Коментар

                                Working...
                                X