IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

    Трудно е да се сетя, защото ако си продал, не си в добра позиция вече. То участието ти се обезсмисля, защото днес се разбра какво става като цяло. Не се мъчи да категоризираш, кои въпроси са тъпи. Мъчи се да не изглеждаш нелепо, защото вече изглеждаш.
    Той просто е един бакшиш, който се заяжда във форума, докато си бърка в носа и дреме на пиацата.
    Гледам, че другия шофьор, индианеца, отсъства. Може да са му дали курс или да го е отнесъл Майкъл в океана барабар с ремаркето.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

      Явно си на нивото на Три без козИзглежда изобщо не си разбрал какво се случва като цялоАко това което се случва при Хима те кара да си щастлив,означава,че не си много умен
      Нищо от казаното от теб не е явно. Трябва доста да си будаляв, за да си вярваш.
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

        Трудно е да се сетя, защото ако си продал, не си в добра позиция вече. То участието ти се обезсмисля, защото днес се разбра какво става като цяло. Не се мъчи да категоризираш, кои въпроси са тъпи. Мъчи се да не изглеждаш нелепо, защото вече изглеждаш.
        Явно си на нивото на Три без козИзглежда изобщо не си разбрал какво се случва като цялоАко това което се случва при Хима те кара да си щастлив,означава,че не си много умен
        Last edited by strol; 11.10.2018, 12:34.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
          Пак ли ти с тъпите си въпроси?Ами продалите ,не е толкова трудно да се сетиш някакси...
          Трудно е да се сетя, защото ако си продал, не си в добра позиция вече. То участието ти се обезсмисля, защото днес се разбра какво става като цяло. Не се мъчи да категоризираш, кои въпроси са тъпи. Мъчи се да не изглеждаш нелепо, защото вече изглеждаш.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Къде е Пепи да им обясни на някои играчи, че срещу вятъра не се пикае..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

              Уточнявайте кои сте, че това множествено число някакси...
              Пак ли ти с тъпите си въпроси?Ами продалите ,не е толкова трудно да се сетиш някакси...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                Сега чакаме Хима на левче
                Аз навремето на 1,30 лв. си го взех.

                А ПИБ на колко ще ги чакаме? Предположения?
                Last edited by Minka; 11.10.2018, 12:04.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                  Сега чакаме Хима на левче
                  Уточнявайте кои сте, че това множествено число някакси...
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                    Кеширалите, станахте още повече.
                    Кво прайм сега!
                    Сега чакаме Хима на левче

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                      Имаше "разбирачи" тук дето казваха, че като падат западните борси тук ще е апокалипсис, абсурд е било да излезеш от пизициите - а каква е дейстителността ... ликвидността днес е добра, спада не е толкова голям, разбирачите се покриха ..
                      Петьоо, Петьоо, ти още нищо не си видял ! Тръгне ли сериозен спад и криза навън, нямаш идея какво ще се случи у нас ! Явно си отскоро на борсата !

                      Коментар


                      • Кеширалите, станахте още повече.
                        Кво прайм сега!

                        Коментар


                        • Имаше "разбирачи" тук дето казваха, че като падат западните борси тук ще е апокалипсис, абсурд е било да излезеш от пизициите - а каква е дейстителността ... ликвидността днес е добра, спада не е толкова голям, разбирачите се покриха ..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                            Направи си снимка на CHIM -на 2 лева ,че близките години ,ще е само фантазия
                            Как е положението със снимките.
                            Продължаваш ли да снимаш!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                              Целта им е да си минимизират загубите, че трябва да се отчитат. Нали са чужди парите които "инвестират".
                              Ха, мечето Монти е тук.
                              Това е най-силният индикатор за покупки.

                              Коментар


                              • Аз няма да се бия в гърдите като другите кога съм продал и колко кеш имам в момента Според мен е много тъпо да казваш със задна дата какво си направил, а още повече според мен никой не го интересува. А относно пазара, днес определено много ми харесва БФБ. Излиза от летаргията в която беше. Обемите се повишиха и има реална търговия. Спада не е голям, очаквах повече. Засега към БФБ съм индиферентен, но го следя от време навреме Успех на всички участници.

                                Коментар

                                Working...
                                X