IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Иван Давидов
    Ей така, за разнообразие, да видим какво се случва с някои от по-големите договорни фондове! Да виждате нещо интересно?
    @Иван Давидов, виждаме че баба Меца е отишла и там да потанцува https://www.youtube.com/watch?v=_B90VnG6FR0
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

      Иване, аз в сайта не виждам такива актуални данни. За справка хванах ОББ, виждам че падат дялове последните 7 дни, ама в твоя сайт се вижда само до върховата стойност на 12 септ. На някакъв интервал ли ги актуализираш? Макар че ти си дал снимка на графики дето са като в сайта, ама при мен са други.

      Поздрави
      От съображения за сигурност спрях обновяването на публично достъпния сайт. Затова виждаш стари данни. Софтуерът, който използвам, е с отворен код и всеки, който иска, може да генерира тези графики за себе си.

      Коментар


      • Сетих се защо дядо Коледа е с този ник - преди нова година оставя луканките да съхнат и на пролет стават на суджуци )) Добро утро бикове - поздрав от баба меца - https://www.youtube.com/watch?v=9-4Gm6VG4O0
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik
          Т.е. наместил си кеша... Каска или шейна е приоритет?
          Димитровден е близо!?)) Само месец и една месечина)))) Очакваме новата прогноза на Дядо Коледа))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
            Ей така, за разнообразие, да видим какво се случва с някои от по-големите договорни фондове! Да виждате нещо интересно?



            [ATTACH=CONFIG]n3241175[/ATTACH]



            [ATTACH=CONFIG]n3241176[/ATTACH]




            [ATTACH=CONFIG]n3241177[/ATTACH]



            [ATTACH=CONFIG]n3241178[/ATTACH]




            [ATTACH=CONFIG]n3241179[/ATTACH]
            Иване, аз в сайта не виждам такива актуални данни. За справка хванах ОББ, виждам че падат дялове последните 7 дни, ама в твоя сайт се вижда само до върховата стойност на 12 септ. На някакъв интервал ли ги актуализираш? Макар че ти си дал снимка на графики дето са като в сайта, ама при мен са други.

            Поздрави

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение

              Га дойде Меца моето портмоне може вече да е празно
              Т.е. наместил си кеша... Каска или шейна е приоритет? Ако има и за двете - перфектно. Казват му - бобслей.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maverik
                Ше прАим двойно връхче...
                Дава се шанс на игралците да си купят каски с профита ))))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

                  Мхм... само не съм сигурен дали виждаме едно и също Ти какво виждаш?
                  Аз виждам едни оранжеви и едни сини черти нагоре надоле Вие?

                  Давидов чака в засада с голяма торба кеш ме съмнява. Със сигурност ще помогне ако Меца потанцува повечко. Давидов, какъв ти е таргетът да купиш повечко медец?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
                    Ей така, за разнообразие, да видим какво се случва с някои от по-големите договорни фондове! Да виждате нещо интересно?
                    Мхм... само не съм сигурен дали виждаме едно и също Ти какво виждаш?
                    Keep going ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Баба Меца скромно го раздава тези дни)))
                      Ше прАим двойно връхче...

                      Коментар


                      • Ей така, за разнообразие, да видим какво се случва с някои от по-големите договорни фондове! Да виждате нещо интересно?



                        Click image for larger version

Name:	advans_invest.jpg
Views:	1
Size:	88.8 КБ
ID:	3241175




                        Click image for larger version

Name:	advans_izto4na_evropa.jpg
Views:	1
Size:	93.4 КБ
ID:	3241176





                        Click image for larger version

Name:	alfa_sofix_indeks.jpg
Views:	1
Size:	88.5 КБ
ID:	3241177




                        Click image for larger version

Name:	dsk-rastej.jpg
Views:	1
Size:	86.5 КБ
ID:	3241178





                        Click image for larger version

Name:	obb_premium_akcii.jpg
Views:	1
Size:	87.8 КБ
ID:	3241179

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                          Дай да не бъркаме баба Меца с игрива малка пандичка.
                          Га дойде Меца ще се чувстваш като Рей Чандлър...
                          Га дойде Меца моето портмоне може вече да е празно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение

                            да, беше ни на гости няколко дни.
                            Дай да не бъркаме баба Меца с игрива малка пандичка.
                            Га дойде Меца ще се чувстваш като Рей Чандлър...

                            Бях замаян като дервиш, безсилен като повредена перална машина, смазан като настъпен банан, неуверен като синигер и със същите шансове за успех като балерина с дървен крак.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 2105 Разгледай мнение
                              А, баба меца идвала ли е....?
                              да, беше ни на гости няколко дни.

                              Коментар


                              • Няма рискове за изпълнението на бюджета, заяви финансовият министър
                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X