IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Моля, спорете на ЛС!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

      Ванчо аз с глупости не се занимавам,за моите 51 години понятие си нямаш с какви Хора се познавам и контактувам.Ясно!!!!Писнало ми е от Тролове тук и се чудя що ви търпят!!!
      Не знам с какво не се занимаваш но плещиш глупости .

      И какво значение има с кой се познаваш и контактуваш Олимпи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

        Ванчо аз с глупости не се занимавам,за моите 51 години понятие си нямаш с какви Хора се познавам и контактувам.Ясно!!!!Писнало ми е от Тролове тук и се чудя що ви търпят!!!
        Без да се заяждам искам да попитам: ако вярваш, че мажовците разпродават, ще споделиш ли нещо са фф и защо да кажем на мен са ми продавали от 3-ма посредника в 5 сделки?
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

          Глупости
          Ванчо аз с глупости не се занимавам,за моите 51 години понятие си нямаш с какви Хора се познавам и контактувам.Ясно!!!!Писнало ми е от Тролове тук и се чудя що ви търпят!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

            Защото Тони те си ги сипват акциите от групата,тях трябва да питаш.Аз имам почти 6К и дълбоко съжалявам,но ще дойде и техният ред да ги опукаме.(P.S.Разбира се за нищо не е препоръка,пък камо ли за П.П. на някакви акции на ''Б.Ф.Б.''-то.)Ооооф и 13 500 ZHBG и от тия имам.
            Глупости

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

              е да де, ако сипват от групата ми е интересно защо... защо не пуснат кончето сега да тича, когато пазара е в подем. После нали от това в отчета правят яка финансова печалба!
              За тая информация трябва да ми купиш Chivas Regal 18 Year Old и пак ще си недоволен,щото не всичко се казва и споделя,нали знаеш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                Защото Тони те си ги сипват акциите от групата,тях трябва да питаш.Аз имам почти 6К и дълбоко съжалявам,но ще дойде и техният ред да ги опукаме.(P.S.Разбира се за нищо не е препоръка,пък камо ли за П.П. на някакви акции на ''Б.Ф.Б.''-то.)Ооооф и 13 500 ZHBG и от тия имам.
                е да де, ако сипват от групата ми е интересно защо... защо не пуснат кончето сега да тича, когато пазара е в подем. После нали от това в отчета правят яка финансова печалба!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                  Защото Тони те си ги сипват акциите от групата,тях трябва да питаш.Аз имам почти 6К и дълбоко съжалявам,но ще дойде и техният ред да ги опукаме.(P.S.Разбира се за нищо не е препоръка,пък камо ли за П.П. на някакви акции на ''Б.Ф.Б.''-то.)Ооооф и 13 500 ZHBG и от тия имам.
                  аке те си ги сипват ФФ не би ли трябвало да расте, а той не мърда, а май намалява...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    някой има ли хипотеза защо тази група отказва да расте с пазара? може и на лични....


                    п.п. имам стотина акции и тук
                    Защото Тони те си ги сипват акциите от групата,тях трябва да питаш.Аз имам почти 6К и дълбоко съжалявам,но ще дойде и техният ред да ги опукаме.(P.S.Разбира се за нищо не е препоръка,пък камо ли за П.П. на някакви акции на ''Б.Ф.Б.''-то.)Ооооф и 13 500 ZHBG и от тия имам.

                    Коментар


                    • Някой, който много дълго е чакал, чак сега има възможност да излезе на смислено ниво, например.
                      Мненията ми не са препоръка за търговия.

                      Коментар


                      • някой има ли хипотеза защо тази група отказва да расте с пазара? може и на лични....


                        п.п. имам стотина акции и тук

                        Коментар


                        • Купих на 1,88 ,, 1,80,,1,75,,, 1,70,,,,, продадох на 1,60 преди година и половина, миналата седмица си ги взех обратно на около 1.6

                          Коментар


                          • аз имам от 1.25 до 1.85 но още си допълвам
                            бавно и тихо нагоре

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

                              Честно казано и аз не купих на 1,10. При обикновенните бях добре, но имах леко скъпи привилегии. Ама пък дивидентите и покачването на цените миналата година оправиха работата. Малко съм си намалил Хима в полза на ЧЕЗ и Алкомет, но след месец сигурно пак ще пазарЯ.Късмет.
                              Аз успях да взема малко бройки на 1.051 Ама като се има предвид, че съм купувал ( и реално още имам от тях) от 6 лв ... не е много за хвалене ...

                              ПП.Явно яз съм единственият, който не си е избил загубите от 2008, всички други милионери станаха...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

                                Да...така звучи добре. А не като мен купи на 6 лв и продай на 4лв. След това купи на 2.2 и продай на 1.9 лв.
                                Честно казано и аз не купих на 1,10. При обикновенните бях добре, но имах леко скъпи привилегии. Ама пък дивидентите и покачването на цените миналата година оправиха работата. Малко съм си намалил Хима в полза на ЧЕЗ и Алкомет, но след месец сигурно пак ще пазарЯ.Късмет.

                                Коментар

                                Working...
                                X