IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

    Това сериозно ли е?
    изречението ми завършва с въпросителна.....
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
      Има вариант един от тримата да е решил да напуска кораба на определена цена и то през борсата?
      Това сериозно ли е?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


        Дано продадат някое от дружествата - я банка, я авиокомпания, я някой мазен завод.....
        Ще почерпиш ли в Заведението, ако стане така ?
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

          Чичо, въобще не те упреквам в нищо , просто попитах! Другото е, че "Мажо" би трябвало да го пишеш с малки букви, защото тук са трима да кажем. Има вариант един от тримата да е решил да напуска кораба на определена цена и то през борсата? Кажи какво мислиш по случая, защото купувач по огромната част от моите сделки се явява Реал финанс?
          Никога Мажо и Шефа ( кога става въпрос за ХИМ ) не ги пиша с малки букви.....
          Туканка е като в армията - нито се ебавам, нито не се ебавам...а само уважавам...

          пп Може и 12 да са били в началото....Сега бизнеса е разпределен и управлението е пирамидално( така си мисля ), щото другото е нефункционално..

          Дано продадат някое от дружествата - я банка, я авиокомпания, я някой мазен завод.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            И какво от това ? На БФБ е така - Мажо държи над 75 % във всички големи дружества със свързани и т.н.
            Реши да свали акцията - пада яко, реши да я качи - изстрелва се...Никакъв сантимент към дребните или към имиджа на дружеството....

            Виж какъв ръст направи една банка днес.....Защо...?

            пп Порових се какво съм писал в темата....Бах маа му...ДВИ да бях,с толкова позитивизъм няма да пиша....

            Е, има една дата 2019 г, дето ме предизвика модито и ще си я спазя....
            Чичо, въобще не те упреквам в нищо , просто попитах! Другото е, че "Мажо" би трябвало да го пишеш с малки букви, защото тук са трима да кажем. Има вариант един от тримата да е решил да напуска кораба на определена цена и то през борсата?
            Last edited by 15%; 02.01.2018, 21:59.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              Преди 10-тина дни да кажем, някой от форума спомена, че и тук /както при Фармата / имало голям пакет. Аз попитах иронично "тук пък какъв пакет има" и получих отговор от теб - "мажоритарен".
              И какво от това ? На БФБ е така - Мажо държи над 75 % във всички големи дружества със свързани и т.н.
              Реши да свали акцията - пада яко, реши да я качи - изстрелва се...Никакъв сантимент към дребните или към имиджа на дружеството....

              Виж какъв ръст направи една банка днес.....Защо...?

              пп Порових се какво съм писал в темата....Бах маа му...ДВИ да бях,с толкова позитивизъм няма да пиша....

              Е, има една дата 2019 г, дето ме предизвика модито и ще си я спазя....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Извинявам се, но не съм дядо все още и мисля, че помня какво пиша...
                Конспиративни теории за Мажо и неговия пакет не пиша .....Нито знам, нито ме интересуват......

                Подсети ме за какво става въпрос
                Преди 10-тина дни да кажем, някой от форума спомена, че и тук /както при Фармата / имало голям пакет. Аз попитах иронично "тук пък какъв пакет има" и получих отговор от теб - "мажоритарен".
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                  Чичо, да разбирам ли, че теорията ти за "мажоритарния пакет", за която говореше преди 2-3 седмици отпада?
                  Извинявам се, но не съм дядо все още и мисля, че помня какво пиша...
                  Конспиративни теории за Мажо и неговия пакет не пиша .....Нито знам, нито ме интересуват......

                  Подсети ме за какво става въпрос

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Много добро начало за акцията.

                    Настъпателно изкупуване без кюфтета и ментета, с отличен брой сделки и приличен обем...

                    Човек вече може да напусне позицията си за един ден... ако е паднал на главата си....
                    Чичо, да разбирам ли, че теорията ти за "мажоритарния пакет", за която говореше преди 2-3 седмици отпада?
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Много добро начало за акцията.

                      Настъпателно изкупуване без кюфтета и ментета, с отличен брой сделки и приличен обем...

                      Човек вече може да напусне позицията си за един ден... ако е паднал на главата си....
                      Изключително силен бичи сигнал тук наистина крайно време беше!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Много добро начало за акцията.

                        Настъпателно изкупуване без кюфтета и ментета, с отличен брой сделки и приличен обем...

                        ох на дяда ...
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Много добро начало за акцията.

                          Настъпателно изкупуване без кюфтета и ментета, с отличен брой сделки и приличен обем...

                          Човек вече може да напусне позицията си за един ден... ако е паднал на главата си....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                            Тук никога не е сигурно. Скоро сме виждали и цени над 1,90 - даже съм купувал на тези цени. Но все пак, когато ти растат позициите, си е повод за радост - дано да повлияе и на другите позиции.
                            Аз помогнах на доста мИчета 1.60 -1.70 последно време. Да лягат спокойни на зимен сън

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                              Тук който е продал миналата седмица сега май леко му е гадно
                              Аз съм един от тях и е гадничко, да. Каквото и да направя тук, все изненадан оставам . Нищо де, изкарах все пак някой лев и аз.
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                                Тук никога не е сигурно. Скоро сме виждали и цени над 1,90 - даже съм купувал на тези цени. Но все пак, когато ти растат позициите, си е повод за радост - дано да повлияе и на другите позиции.
                                Вярно е... просто се гъбаркам с ония които гледат Фибоначи на БФБ ... и с ония с доматените сърца , които не смеят да купуват при спад ...
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X